Sari la conținut

DDY (Diana) 0727438826


Vizitator magarusulfutacios

Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 3 ore, hateru_ a spus:

Ne poti reaminti serviciile si tarifele?

Sigur ca da😊

30 de min 200, 60 de min 300

Ca si servicii, sex oral,  sex normal, diferite poziții,  mângâieri, sărutări pe corp🙈 69🤪 masaj de relaxare 😇

Link spre comentariu
  • Oras:Pretutindeni
  • Oras:Pretutindeni

Zilele trecute am vizitat-o pe Ddy. După conversația telefonică degajată mi-am dat seama că urmează ceva frumos, așa că într-o oră am ajuns la locația ei discretă, dar foarte cochetă din Confecții. 

Diana e o fată senzuală, cu un zâmbet frumos. Destul de înaltă, e genul de femeie cu forme. Cum se spune, ai pe ce pune mâna. 

ON: 9, reușit, cinstit, dacă e loc aici de asemenea atribute 😂. Oricum, l-am privit ca pe un interludiu până la sexul propriu-zis. Eram nerăbdător să o simt pe Ddy în adevăratul sens al cuvântului. 

NP: și am simțit-o, într-un mod plăcut. Îi voi da 10 pentru că am sesizat că are un stil aparte de a face sex. La LOT alternează mișcările lente cu ruperile de ritm, la misionar te încolăcește cu picioarele și mișcă din bazin creându-ți o senzație extrem de excitantă, iar la doggy style o simți foarte bine, pentru că e destul de strâmtă și - marele plus - nu a folosit lubrifiant. 

GFE: după acțiune, am stat la povești în living, la o țigară și un suc, admirând acvariul (cine a fost la Ddy îi știe și acvariul din sufragerie). Comunicativă și dezinvoltă, pe alocuri chiar familiară, m-am simțit excelent în compania ei.

Te pup, Diana! 😘😘

 

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

As da 2 like-uri dar nu gasesc butonul, unul pt Diana si unul pt acvariu.

Nu ne-am cunoscut inca fiindca nu faci Fk, dar compenseaza faza cu acvariul asa ca viiin..... la anul😂.

An nou fericit!

 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
9 hours ago, unsuflet said:

As da 2 like-uri dar nu gasesc butonul, unul pt Diana si unul pt acvariu.

Nu ne-am cunoscut inca fiindca nu faci Fk, dar compenseaza faza cu acvariul asa ca viiin..... la anul😂.

An nou fericit!

 

Va avea posibil 2 clienti pentru acvariu! Doresc sa-l vad, vreau sa achizitionez unul🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
La 31.12.2021 la 12:29, domn_generos a spus:

Zilele trecute am vizitat-o pe Ddy. După conversația telefonică degajată mi-am dat seama că urmează ceva frumos, așa că într-o oră am ajuns la locația ei discretă, dar foarte cochetă din Confecții. 

Diana e o fată senzuală, cu un zâmbet frumos. Destul de înaltă, e genul de femeie cu forme. Cum se spune, ai pe ce pune mâna. 

ON: 9, reușit, cinstit, dacă e loc aici de asemenea atribute 😂. Oricum, l-am privit ca pe un interludiu până la sexul propriu-zis. Eram nerăbdător să o simt pe Ddy în adevăratul sens al cuvântului. 

NP: și am simțit-o, într-un mod plăcut. Îi voi da 10 pentru că am sesizat că are un stil aparte de a face sex. La LOT alternează mișcările lente cu ruperile de ritm, la misionar te încolăcește cu picioarele și mișcă din bazin creându-ți o senzație extrem de excitantă, iar la doggy style o simți foarte bine, pentru că e destul de strâmtă și - marele plus - nu a folosit lubrifiant. 

GFE: după acțiune, am stat la povești în living, la o țigară și un suc, admirând acvariul (cine a fost la Ddy îi știe și acvariul din sufragerie). Comunicativă și dezinvoltă, pe alocuri chiar familiară, m-am simțit excelent în compania ei.

Te pup, Diana! 😘😘

 

Mulțumesc frumos!🙈 Te pup🥰

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 41 minute, diana02 a spus:

La mulți ani dragilor!🥂 Va doresc un an nou fericit si multă sănătate!😇🤗 

Revin pe data de 12😇

La multi sni si tie! Cine hraneste pestii pana pe 12? Speram sa o fac eu prin 5-7 ianuarie😂

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Chiar acum, diana02 a spus:

Ceau dragilor ! Țin sa anunț ca , imi suspend activitatea o perioada mai lunga de timp, din motive personale .😊 Va pupacesc ,si va doresc numai bine !!! 😘

Si eu care voiam sa iti vad pestii si nu numai...

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
La 22.01.2022 la 13:38, diana02 a spus:

O  sa revin cât de curând!🙈 Doar că nu stiu daca mai apuci sa vezi pești 😂 pentru că o sa schimb locația 😁

Ce faci Diana dragă, când revii?

La cineva îi e dor de tine.😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...