Sari la conținut

DDY (Diana) 0727438826


Vizitator magarusulfutacios

Postări Recomandate

Vizitator unsuflet
Reputație: 0
La 26.03.2022 la 16:25, diana02 a spus:

Ceau dragilor!!😇 Am revenit😁 Disponibilă până la ora 20:00🥰

Ne spui in ce zona ai locatia? Si o lista actualizata a serviciilor tale ar fi binevenita. Cred ca a venit timpul sa ne cunoastem mai ptofund.😁

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Buna dragilor! Ma numesc Diana , si sunt  cunoscuta pe acest forum cu numele “ Ddy” am varsta de 26 ani .. 1,70 cm si 62 kg .. pentru cei ce nu ma cunosc , sunt o fire sociabila si plina de energie “acum ramane sa ma cunosti personal “🥰 las mai jos cateva detalii despreSERVICII SI PRET🤪
 
 
-Oral- neprotejat în functie de igiena🪒🛁
 
-Norml-protejat💯
 
- 69 
 
-Fin corporală 
 
-Diferite pozitii
 
-FK compatibilitate 🙈
 
-Masaj de relaxare 💆🏻‍♂️
 
-Atingeri și mângâieri 👩‍❤️‍💋‍👨
 
- party " over night "🍷
 
-Dus impreuna 🚿 
 
 -Deplasari ( hotel ) 1h sau mai mult 
 
_ 500 -60 min " deplasare " 
 
—200 -30 min 
 
—300- 60 min🕛...LOCATIE - Confecții  📞Contact , Telefonic , Whatsapp.. PS de preferat - Program - de la ora 10:00 până la ora 20:00 😇🤗😘

  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Ai introdus în lista de servicii și FK!...sau aveai?,ai aceleași servicii și mod de prezentare ca și "Criss",sora ta...sunteți din ac sat/localitate?,ați putea face un show/duo exceptional...amândouă sunteți sexy,frumoase și exotice!

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Mna servus la voi ! 
Revizitat tătăroaica asta faina .

programare făcută pe WhatsApp , anunțat ca am ajuns nitel mai repede și ma primit . Băut niște zeama de boi roșii 😈 sa avem niște energie ca e mult pana la ultimul etaj și liftul e stricat 🙈

Trecut rapid la dus sa dau un refresh la gogu 

Ajuns in camera ma aștepta pe patul de Action FANTASTIC .

Început cu un ON de zile mari , foarte plăcut soft cu multă pasiune și jucat cu el ca și un **spam editat** Chups :hooray

Pe urma la NP unde sa încins atmosfera tare tare … tare de tot , cu schimbat de poziții , implicare maxima din partea ei , tras - împins și ce mai trebuie ca sa iasă treaba treaba .

ON 9.3 ( foarte plăcut lipsește putina atenția de la Oo și CIM ul dar in rest e wooow ) 

NP 10 ( bai Frățică aici nu ai ce comenta , am simțit-o foarte bine , o plăcere de zile mari ) 

Fata 9.5 frumoasa , cu niște forme definite bine și carne tare , buzele alea care e o plăcere sa le vezi cum îl cuprinde pe Gogu . 
 

Atitudine 10 

 

De revizitat ??? Mna , as zice de ne plecat de la ea …

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
1 oră în urmă, axelov90 a spus:

Mna servus la voi ! 
Revizitat tătăroaica asta faina .

programare făcută pe WhatsApp , anunțat ca am ajuns nitel mai repede și ma primit . Băut niște zeama de boi roșii 😈 sa avem niște energie ca e mult pana la ultimul etaj și liftul e stricat 🙈

Trecut rapid la dus sa dau un refresh la gogu 

Ajuns in camera ma aștepta pe patul de Action FANTASTIC .

Început cu un ON de zile mari , foarte plăcut soft cu multă pasiune și jucat cu el ca și un **spam editat** Chups :hooray

Pe urma la NP unde sa încins atmosfera tare tare … tare de tot , cu schimbat de poziții , implicare maxima din partea ei , tras - împins și ce mai trebuie ca sa iasă treaba treaba .

ON 9.3 ( foarte plăcut lipsește putina atenția de la Oo și CIM ul dar in rest e wooow ) 

NP 10 ( bai Frățică aici nu ai ce comenta , am simțit-o foarte bine , o plăcere de zile mari ) 

Fata 9.5 frumoasa , cu niște forme definite bine și carne tare , buzele alea care e o plăcere sa le vezi cum îl cuprinde pe Gogu . 
 

Atitudine 10 

 

De revizitat ??? Mna , as zice de ne plecat de la ea …

Multuuu!😇😇

Link spre comentariu
Vizitator usersecret
Reputație: 0
La 06.04.2022 la 10:44, diana02 a spus:

Bună dimineața dragilor!😇 Disponibilă până la ora 20:30😊

Bună,  Niște poze se poate? 😶

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Azi a fost ziua in care am cunoscut-o pe Ddy. De mult timp mi-am propus sa poposesc in asternutul ei, iar azi s-a intamplat sa fie cea mai matinala fata din cele carora le-am trimis mesaj.

Programare pe wa, din scurt, cu 30 min inainte.

Locatie in Confectii, apartament ok, cu toate cele necesare distractiei. Patul scartaie putin cam tare, dar parca are si el farmecul lui.

Ddy m-a astepat in lenjerie sexy. Este o femeie frumoasa, cu buze carnoase. Parca in poze arata mai slabuta decat in realitate, poate ma insel putin, dar sub nicio forma nu se poate spune ca e grasa, doar ca ai pe ce pune mana.

Socializat la o apa, dusulit si trecut in camera de joaca. Am inceput eu cu un masaj, ne-am pupacit putin, fk accepta dar parca asa mai timid. Buzele ei se simt bine, carnoase, atat la pupat cat si ulterior pe trombon. Sanii sunt medii, frumosi si gadilosi, nu prea i-am mozolit atat cat as fi vrut.

On bun, umed, cu putina atentie si la adiacente. 

Ce mi-a placut mult a fodt implicarea ei de la Np. In orice pozitie o pui iti da contre serioase, te mangaie, se vede ca stie meserie. Priveliste frumoasa in doggy, geme finut, nimic exagerat.

Halatul 300 lei/h.

De revenit ar merita, doar ca eu ma cunosc si stiu ca voi spune prezent la orice pasarica noua si calatoare, in dauna pasaretului local. Plus ca, daca sr pune mai multe poze aici, mi-as aminti mai des ca e o domnita frumoasa in Confectii.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 12 minute, unsuflet a spus:

Azi a fost ziua in care am cunoscut-o pe Ddy. De mult timp mi-am propus sa poposesc in asternutul ei, iar azi s-a intamplat sa fie cea mai matinala fata din cele carora le-am trimis mesaj.

Programare pe wa, din scurt, cu 30 min inainte.

Locatie in Confectii, apartament ok, cu toate cele necesare distractiei. Patul scartaie putin cam tare, dar parca are si el farmecul lui.

Ddy m-a astepat in lenjerie sexy. Este o femeie frumoasa, cu buze carnoase. Parca in poze arata mai slabuta decat in realitate, poate ma insel putin, dar sub nicio forma nu se poate spune ca e grasa, doar ca ai pe ce pune mana.

Socializat la o apa, dusulit si trecut in camera de joaca. Am inceput eu cu un masaj, ne-am pupacit putin, fk accepta dar parca asa mai timid. Buzele ei se simt bine, carnoase, atat la pupat cat si ulterior pe trombon. Sanii sunt medii, frumosi si gadilosi, nu prea i-am mozolit atat cat as fi vrut.

On bun, umed, cu putina atentie si la adiacente. 

Ce mi-a placut mult a fodt implicarea ei de la Np. In orice pozitie o pui iti da contre serioase, te mangaie, se vede ca stie meserie. Priveliste frumoasa in doggy, geme finut, nimic exagerat.

Halatul 300 lei/h.

De revenit ar merita, doar ca eu ma cunosc si stiu ca voi spune prezent la orice pasarica noua si calatoare, in dauna pasaretului local. Plus ca, daca sr pune mai multe poze aici, mi-as aminti mai des ca e o domnita frumoasa in Confectii.

 

Exact, DDY este o super fată, atitudine și bun simț de nota 10+,.....e preferata mea.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 6344
Acum 51 minute, unsuflet a spus:

Azi a fost ziua in care am cunoscut-o pe Ddy. De mult timp mi-am propus sa poposesc in asternutul ei, iar azi s-a intamplat sa fie cea mai matinala fata din cele carora le-am trimis mesaj.

Programare pe wa, din scurt, cu 30 min inainte.

Locatie in Confectii, apartament ok, cu toate cele necesare distractiei. Patul scartaie putin cam tare, dar parca are si el farmecul lui.

Ddy m-a astepat in lenjerie sexy. Este o femeie frumoasa, cu buze carnoase. Parca in poze arata mai slabuta decat in realitate, poate ma insel putin, dar sub nicio forma nu se poate spune ca e grasa, doar ca ai pe ce pune mana.

Socializat la o apa, dusulit si trecut in camera de joaca. Am inceput eu cu un masaj, ne-am pupacit putin, fk accepta dar parca asa mai timid. Buzele ei se simt bine, carnoase, atat la pupat cat si ulterior pe trombon. Sanii sunt medii, frumosi si gadilosi, nu prea i-am mozolit atat cat as fi vrut.

On bun, umed, cu putina atentie si la adiacente. 

Ce mi-a placut mult a fodt implicarea ei de la Np. In orice pozitie o pui iti da contre serioase, te mangaie, se vede ca stie meserie. Priveliste frumoasa in doggy, geme finut, nimic exagerat.

Halatul 300 lei/h.

De revenit ar merita, doar ca eu ma cunosc si stiu ca voi spune prezent la orice pasarica noua si calatoare, in dauna pasaretului local. Plus ca, daca sr pune mai multe poze aici, mi-as aminti mai des ca e o domnita frumoasa in Confectii.

 

Am impresia ca tie îți cam plac dobrogencele😁😁😁👍👍👍

 

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 14 minute, Flx01 a spus:

Am impresia ca tie îți cam plac dobrogencele😁😁😁👍👍👍

 

Nu tin neaparat sa fie dintr-o anumita zona, dar trebuie neaparat sa fie cu bun simt, sa nu ma grabeasca (sunt povestitor si pe deasupra ardelean) si sa ne respectam reciproc. 

Intamplator momentan sunt in oras 4 fete din Dobrogrea, a 5-a e pe vine.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 2 ore, unsuflet a spus:

Azi a fost ziua in care am cunoscut-o pe Ddy. De mult timp mi-am propus sa poposesc in asternutul ei, iar azi s-a intamplat sa fie cea mai matinala fata din cele carora le-am trimis mesaj.

Programare pe wa, din scurt, cu 30 min inainte.

Locatie in Confectii, apartament ok, cu toate cele necesare distractiei. Patul scartaie putin cam tare, dar parca are si el farmecul lui.

Ddy m-a astepat in lenjerie sexy. Este o femeie frumoasa, cu buze carnoase. Parca in poze arata mai slabuta decat in realitate, poate ma insel putin, dar sub nicio forma nu se poate spune ca e grasa, doar ca ai pe ce pune mana.

Socializat la o apa, dusulit si trecut in camera de joaca. Am inceput eu cu un masaj, ne-am pupacit putin, fk accepta dar parca asa mai timid. Buzele ei se simt bine, carnoase, atat la pupat cat si ulterior pe trombon. Sanii sunt medii, frumosi si gadilosi, nu prea i-am mozolit atat cat as fi vrut.

On bun, umed, cu putina atentie si la adiacente. 

Ce mi-a placut mult a fodt implicarea ei de la Np. In orice pozitie o pui iti da contre serioase, te mangaie, se vede ca stie meserie. Priveliste frumoasa in doggy, geme finut, nimic exagerat.

Halatul 300 lei/h.

De revenit ar merita, doar ca eu ma cunosc si stiu ca voi spune prezent la orice pasarica noua si calatoare, in dauna pasaretului local. Plus ca, daca sr pune mai multe poze aici, mi-as aminti mai des ca e o domnita frumoasa in Confectii.

 

Mulțumescpentru recenzie!😊

Curând o sa pun și poze😁🥰

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...