Sari la conținut

DDY (Diana) 0727438826


Vizitator magarusulfutacios

Postări Recomandate

Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0

Vizitat Diana. Locatia bine cunoscuta din confectii, pentru mine foarte ok.

Pozele reale, asta e clar. Ce nu mi-am dat eu seama din poze, e ca este inalta, la vreo 1.70. Nu e slaba, este atletica,arata foarte bine cu tatuajele acelea, frumusica la fata, sani mai micuti dar foarte frumosi.Nu ar strica putina tonifiere la fundulet, dar arata foarte bine fata,eu as da un 9, dar e o chestie subiectiva.

ON: 7, Oral bunicel, umed, fara atentie la celelalte zone, fara deep.

NP: 8 Am incercat mai multe pozitii, ascultatoare, se implica, da contre, mangaieri pe corp,dar nu e ceva deosebit, nu propune pozitii. Finalizat pe la spate, pozitie in care funduletul arata bestial.

Atitudine 10 - s-a purtat foarte ok, politicos, fara fițe, nu m-a grabit, povesti, glume etc

GFE 9 - m-am simtit f bine cu ea desi a fost prima intalnire, am facut si fk dar mai retinut (comparativ cu fostele fete de la top). Chiar am avut un mic preludiu, nu a sarit imediat la oral. Placut impresionat.

Igiena - mirosea frumos, la savarina nu am bagat botul, nimic suspect de semnalat.

De revenit: da, cu siguranta!

De recomandat: da, cu siguranta. Atitudine foarte ok, arata bine de tot, actiunea nu e wow dar per total te simti bine cu ea.

Halat 150 finalizarea, dtd 30 min. 250 ora.

 

Sincer, pe seceta de pe Arad, Diana e super ok!

Link spre comentariu
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat

tot asa departe in capat la confectii stai,imi stric masina pe drumurile alea,si mi e frica sa o las seara jos ca mi o zgarie tiganii din zona...nu vii la hotel mai central?

De ce intreb asta? Ai niste apartamentele cu regim hotelier sa inchiriat sau....? 

 

E ok zona acolo...

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...