Sari la conținut

DDY (Diana) 0727438826


Vizitator magarusulfutacios

Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

am fost ieri,e o tigancusa simpatica,nimic spectaculos,,oral nota 8,fara atentie la zone adiacente,np.nota 8,apartament in zona tiganeasca,deabia gasesti apartamentul,dar tinand cont ca si ea e de etnie,probabil e ok pt ea,pt mine nu,nu e de revenit.....daca ar sta in centru,ar mai comod pt multi doritori,oricum per ansamblu e de nota 8.E colega cu blonda plinuta din Nadlac.

Mai activeaza blonda din Nadlac?
Link spre comentariu
Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0

Daca tot am laudat-o, am zis ca trebuie sa o vizitez pe Diana. Si bine am facut.

Locatia in zona UTA, locuieste singura, totul ok, baie cu de toate, patul scartie putin 😜

Aspect: conform cu pozele, arata f bine, inalta, atletica, sani micuti dar f frumosi, fundulet apetisant, e pe gustul meu.

Atitudine: 10+, de la inceput pana la sfarsit. Se comporta frumos, nu te grabeste, nu ai ce reprosa

GFE: 9, te simti ca si cu o prietena, vorbareata, glumeata, e foarte faina Diana, te simti bine in compania ei. In plus, cand m am pus langa ea in pat, a urmat un mic preludiu, cu mangaieri si alte cele, nu sare direct la actiune, ceea ce e destul de rar.

ON: 8, bun, umed, nu se grabeste sa puna gumita, mangaieri pe corp

NP: 9, diferite pozitii, mangaieri, se misca bine, mai ales in LOT, arata bine, e o placere sa faci sex cu o astfel de femeie.

De revenit: da, cu siguranta. Nu dai gres daca alegi sa mergi la Diana.

De recomandat: da, e frumoasa, servicii ok, atitudine ireprosabila.

Link spre comentariu
Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0

>magarusulfutacios<

Mulțumesc pentru recenzie🤗😘

I-ar în legătură cu patul, o să încerc să-l "reapar"😂ðŸ˜

Nu ai pt. ce sa-mi multumesti! Esti o fata faina, sa ramai asa!

Patul...lasa-l dracu, sper sa revin cat de curand la tine si sa-l facem sa scartie iar ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Ii de top gagica, cur fain, țâțe mișto nici prea mari nici prea mici, frumușică la față, oral Ok, normal super mai ales la LOT, știe sa se facă plăcută. Din punctul meu de vedere e de vizitat nu trebuie ratata.

PS - scuze pt sfârc

Link spre comentariu

  • Telefon: 898989
  • Oras:În lume
  • Telefon: 898989
  • Oras:În lume

Salutare, mai stie cineva ceva de Diana? Am vazut in urma cu vreo 3-4 saptamana ca avea anunt, dar a fost activ doar vreo 2 zile si nu am reusit sa dau de ea. Stie cineva vreun numar de telefon sau daca revine prin zona?

https://nimfomane.com/forum/topic/126850-ddy-diana-0727438826/page-4?do=findComment&comment=5936024
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...