Sari la conținut

Adela »fara ARFE» 0731465049


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

nasol   de aia e bun un telefon separat

 

si tre sa il ti ascuns in masina.Cā te vede "politia" cu al 2lea telefon si intra la suspiciuniii!!

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

iti recomand un dual sim 

Nu folosesc dual sim,dar nu primesti notificari in permanenta de pe ambele nr?.Doar sa fie gen cum erau acum vreo 5-7 ani cum SIM mastre, si unul slave.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

mor de tampitele astea care dau msge de an pulea

 

Asa am patit si eu cu jaquellin din buc , sau cum naibii are nicku aici , care face deplasari . Vbisem cu ea la telefon pt mai multe detalii , dar nu am stabilit nimic

 

2 zile bbaaa . 2 zile !!!!! mai tarziu ..."" bunaaaa ce faci ? Si multi pupici emoticons"

Fututi mortii ma-ti de proasta . Are si ea scris pe topicul ei la momentul respectiv

 

Deci fugiti tata de handicapatele astea care n au pic de creier

 

Si , da , recomand un telefon de combinatii tinut in seif . Niciodata cu nr personal

Te salveaza de multe cacaturi

  • Like 4
Link spre comentariu

Nu folosesc dual sim,dar nu primesti notificari in permanenta de pe ambele nr?.Doar sa fie gen cum erau acum vreo 5-7 ani cum SIM mastre, si unul slave.

 

opresti notificarile pentru celalalt sim sau pui inca un whatsapp pentru numarul celalalt si opresti notificarile   asta daca nu cotrobaie cucoana prin telefon

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

opresti notificarile pentru celalalt sim sau pui inca un whatsapp pentru numarul celalalt si opresti notificarile   asta daca nu cotrobaie cucoana prin telefon

 

coasta din coasta ta sa nu umble in telefon..??,cum ai zis si tu langa scule, roata rezerva....dar si asa vede coasta ta inca un telefon...tu daca ai vedea prin casa..lenseri de pat,machiaje inca un telefon de'ala cu butoane nu te-ai  sesiza??

  • Like 2
Link spre comentariu

coasta din coasta ta sa nu umble in telefon..??,cum ai zis si tu langa scule, roata rezerva....dar si asa vede coasta ta inca un telefon...tu daca ai vedea prin casa..lenseri de pat,machiaje inca un telefon de'ala cu butoane nu te-ai  sesiza??

 

eu am zis de trusa cu scule si roata de rezerva in ideea ca nu se uita niciodata pe acolo

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

eu am zis de trusa cu scule si roata de rezerva in ideea ca nu se uita niciodata pe acolo

 

OHOOO FELICITARI 200 POSTARI IN 7 ZILE!! esti un fost user sigur ,care ai fost banat.Daca erai strain de forum ....erai cu vaca ,si vaca pe deal intelegi?!.Dar hai sa revenim la forum,ceva ??.Hai stiu ca pana acuma ai facut conversatie,acum ai ceva de vb in PM??

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sea side
  • Oras:Sea side

Ce-i alea ARFE ?

Poate nu sunt eu suficient de ...erudit pentru distinsa domnita, dar cred ca a vrut sa spuna cu totul altceva prin ..”fără arfe”.

Presupunând in ...nemernicia mea ca singularul ar fi ARFĂ, dexul ne zice cam asa ...arfă = harpă.

Au totusi ceva in comun ...coardele ...nu corzile ... :laugh2  :laugh2  :laugh2

La plural ...

 

ARFE (sec. 16), familie de orfevri spanioli. 1. Enrique (m. după 1543), lucrări în stil gotic tîrziu la Córdoba și Toledo. 2. Antonio (1510-1570), fiul lui A. (1).Piese importante la biserica Santa Maria din Medina de Rioseco. 3. Juan ~ y Villafane (1535-1603), nepotul lui A. (1). Lucrări în stilul italian la Sevilla, Burgos, Valladolid și Madrid. Autor a două tratate despre arta medaliilor și despre proporții în arhitectură și sculptură.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...