Sari la conținut

Iubitul meu are ejaculare precoce


Postări Recomandate

Sa se frece cu cacat de paianjen amestecat cu bruma de muschi. Se recolteaza toamna de pe trunchiul unui copac lovit de fulger.

 

Se adauga macinat de franghie a unui spanzurat si bale de broasca raioasa.

 

Sa se frece cu acest elixir la pula in noaptea cu luna plina intre iunie si august in mijlocul padurii dansand in curu gol in jurul focului

 

Si tuicaru  miky  si miskin sa se uite

 

Ahahahahahahaha :))))))

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator futbineditat
Reputație: 0

Povestea continua din bine in mai bine. :slap2

Nu, de fapt eram ironica.

S-a facut o luna decand nu am mai incercat nicio activitate sexuala... Acum nici macar nu mai incearca sa facem sex. Nu am mai rezistat si i-am zis (din nou) sa faca ceva. La psiholog nu mai vrea... Poate totusi ajunge la un urolog. Asa mi-a promis...

Pe zi ce trece incep mai tare sa cred ca nu va fi barbat normal niciodata. :no2 :no2 :no2

Nu e barbat adevarat si nici nu poate fi. Normal e! Doar nu are cu capul? Psihologul nu are ce face, din cate m-am interesat eu. Pleaca de la stres, fie de la intestin. La el nu a functionat nimic. Eu cu Marathon am facut-o mult, e drept efectul a venit dupa 2 ore. Nu am fost multumit de rezultatele obtinute. Problema pare a fi de la intestin, fiindca pastila isi face efectul in 40-45 minute. Cel mult o ora. Nu merita pizda fiindca e mai rau ca o femeie. Un barbat adevarat cauta solutie, nu sta si face laba cu femeia langa el. Curand voi incerca alt tip de tratament, eu unul nu sfatuiesc pe nimeni sa foloseasca tratament dupa ureche. Poate face mai mult rau decat bine.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator futbineditat
Reputație: 0

Usor de zis, greu de facut. Rational sunt constienta ca nu e o relatie normala/ sanatoasa. Dar nu il parasesc. Si ma intreb de ce. Ceva ma tine pe loc sa o fac.

Rational constientizez ca daca nu se intampla vreo schimbare tot aici ajungem. Dar emotional... e alta poveste. Stii, uneori stau si ma gandesc ca ar trebui sa o termin... dar apoi  ma gandesc ca nu o sa il mai vad, ca imi vor lipsi discutiile cu el, ca nu pot sa fiu atat de haina incat sa il alung pentru asta, ca am avut momente bune, ca sunt sigura ca ma iubeste, ca a fost langa mine cand nimeni nu era... etc.

 

Emotional sunt inca foarte legata de el. Uneori ma intreb daca nu e un soi de dependenta... sau nu stiu.

Sexual... e o alta poveste. Incet incet incepe nici sa nu mai imi vina sa il sarut... moare incet... Deja ma uit dupa alti barbati pe strada. Si incep sa ma gandesc cum va fi urmatoarea mea relatie. Cum va fi viitorul meu iubit... Fantezii ce nu il implica... etc. Suntem pe drumul bun, ce sa mai zic? :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:EARTH
  • Oras:EARTH

Buna  anamada797,

 

Suplimente exista si sigur vor da efect daca le va lua pe cele potrivite dar nu despre asta este vorba.

 

Exista alte intrebari la care trebuie sa iti raspunzi:  Cat de mult timp petreceti impreuna, cum il petreceti,  cat de liber este el, ce te vede el pe tine? Mama, fica, partenera, domina etc ...

 

Mie sincer imi suna a barbat castrat de tine ( chiar daca involuntar) ....

  • Like 1
Link spre comentariu

Anamada, eu cred ca tu nu ai facut sex cu un barbat adevarat pana acum, e cumva primu iubit, primu barbat la pat?

Eu cred ca daca ai fi dat sau incerci un barbat adevarat si ti o traga ala pana uiti cum te cheama, nu ai mai fi stat cu baiatu actual cu pasarica in loc de pula. Un mare om a zis asa: ce e acolo si nu se poate suge, sa fie taiata!!

Iubirea/dragostea adevarat in 2-3 ani trece, dovedit, ramane doar “prietenia” rutina si sexu. Daca sexu nu exista va duceti se rapa si e pacat se tineretea ta, sunt atati baieri buni care la varsta voastea te ar tine in penis toata ziua. Eu la 20 de ani futeam pe banda, imi tineam gagica numai in pula. Terminam in ea si dupa 5-10 minute de stat imbratisati incepeam sa dau iar, totu era aranjat, ea umeda si plina de sperma de la primu act.

Cat noroc au unii frate si ce pacat pt o fata tanara, sa faca maranii la capu pulii pentru 2 minute de penetrare, si eu ma ofticam si eram ingrijorat daca a fost bine pentru femeia mea dupa 15-20 minute de penetrare asa cum dorea fata, pozitii, tras de par, palme la cur, lins tate.

Unui barbat normal ii este de ajuns ca fata sa i suga un deget cu conotatie, si el e deja cu pula de fier, ready for action, sa o futa unde vrea ea, oricand.

Da i papucii, gaseste un baiat de care sa fi atrasa, fa sex, vei primii orgasme, ai fetita ta actuala va fi de domeniu trecutului, iti vei aminti si vei rade de asta.

  • Like 1
Link spre comentariu

Anamada, eu cred ca tu nu ai facut sex cu un barbat adevarat pana acum, e cumva primu iubit, primu barbat la pat?

Eu cred ca daca ai fi dat sau incerci un barbat adevarat si ti o traga ala pana uiti cum te cheama, nu ai mai fi stat cu baiatu actual cu pasarica in loc de pula. Un mare om a zis asa: ce e acolo si nu se poate suge, sa fie taiata!!

Iubirea/dragostea adevarat in 2-3 ani trece, dovedit, ramane doar “prietenia” rutina si sexu. Daca sexu nu exista va duceti se rapa si e pacat se tineretea ta, sunt atati baieri buni care la varsta voastea te ar tine in penis toata ziua. Eu la 20 de ani futeam pe banda, imi tineam gagica numai in pula. Terminam in ea si dupa 5-10 minute de stat imbratisati incepeam sa dau iar, totu era aranjat, ea umeda si plina de sperma de la primu act.

Cat noroc au unii frate si ce pacat pt o fata tanara, sa faca maranii la capu pulii pentru 2 minute de penetrare, si eu ma ofticam si eram ingrijorat daca a fost bine pentru femeia mea dupa 15-20 minute de penetrare asa cum dorea fata, pozitii, tras de par, palme la cur, lins tate.

Unui barbat normal ii este de ajuns ca fata sa i suga un deget cu conotatie, si el e deja cu pula de fier, ready for action, sa o futa unde vrea ea, oricand.

Da i papucii, gaseste un baiat de care sa fi atrasa, fa sex, vei primii orgasme, ai fetita ta actuala va fi de domeniu trecutului, iti vei aminti si vei rade de asta.

nu oricine poate parasi partenerul pe care l iubeste pe motiv ca are probleme cu cucul...

Tipa a si spus deja ca exista sentimente adancila mijloc si nu l poate parasi asa de usor.

Exista multe alte jocuri decat bagarea putzei in pussy:-)

  • Like 1
Link spre comentariu

Anamada, eu cred ca tu nu ai facut sex cu un barbat adevarat pana acum, e cumva primu iubit, primu barbat la pat?

Eu cred ca daca ai fi dat sau incerci un barbat adevarat si ti o traga ala pana uiti cum te cheama, nu ai mai fi stat cu baiatu actual cu pasarica in loc de pula. Un mare om a zis asa: ce e acolo si nu se poate suge, sa fie taiata!!

Iubirea/dragostea adevarat in 2-3 ani trece, dovedit, ramane doar “prietenia” rutina si sexu. Daca sexu nu exista va duceti se rapa si e pacat se tineretea ta, sunt atati baieri buni care la varsta voastea te ar tine in penis toata ziua. Eu la 20 de ani futeam pe banda, imi tineam gagica numai in pula. Terminam in ea si dupa 5-10 minute de stat imbratisati incepeam sa dau iar, totu era aranjat, ea umeda si plina de sperma de la primu act.

Cat noroc au unii frate si ce pacat pt o fata tanara, sa faca maranii la capu pulii pentru 2 minute de penetrare, si eu ma ofticam si eram ingrijorat daca a fost bine pentru femeia mea dupa 15-20 minute de penetrare asa cum dorea fata, pozitii, tras de par, palme la cur, lins tate.

Unui barbat normal ii este de ajuns ca fata sa i suga un deget cu conotatie, si el e deja cu pula de fier, ready for action, sa o futa unde vrea ea, oricand.

Da i papucii, gaseste un baiat de care sa fi atrasa, fa sex, vei primii orgasme, ai fetita ta actuala va fi de domeniu trecutului, iti vei aminti si vei rade de asta.

Link spre comentariu

nu oricine poate parasi partenerul pe care l iubeste pe motiv ca are probleme cu cucul...

Tipa a si spus deja ca exista sentimente adancila mijloc si nu l poate parasi asa de usor.

Exista multe alte jocuri decat bagarea putzei in pussy:-)

 

Ai dreptate, exista, dar totusi, crezi ca fata nu are regrete ?, o sa inceapa sa-si puna intrebari, acum totu e superificial, fluturi in stomac chestii...

Ea deja a zis ca se utia dupa alti barbati, cu cat inainteaza in actuala relatie, cu atat va fi mai rau. Plus ca am impresia ca ala e impotent si psihic, ca nu il intereseaza pasarica asa mult. Imi este teama ca se ajunge la inselat de ambele parti, baiatu poate zice "poate nu stie gagicamea ce sa faca, incerc cu alta" su fata zice "hmm cum o fi o partida de sex cu adevarat, nu doar limbi, degete si vibratoare?, vreau si eu sa fiu penetrata, dar parca as incerca in un anal, dar cum o fi sa fac sex oral unui penis in forma, nu sa sug la o carpa fleasca ?" si se ajunga la inselat, si este mult mai rea o despartire de genu asta.

Link spre comentariu

Sper sa nu ai parte si tu de o prietena asa cand va veni timpul sa te lase si pe tine “jucaria”:-))

 

Eh.. cand ma va lasa jucaria si pe ea o va lasa chefu, totu se regleaza de la sine. Si o diferenta monumentala este ca a mea macar a cunoscut jucaria ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:the buleni
  • Oras:the buleni

nu oricine poate parasi partenerul pe care l iubeste pe motiv ca are probleme cu cucul...

Tipa a si spus deja ca exista sentimente adancila mijloc si nu l poate parasi asa de usor.

Exista multe alte jocuri decat bagarea putzei in pussy:-)

 

oho :) vorbesti din carti. adu-mi aminte sa-ti povestesc cand ne vedem :) 

domnisoara in cauza a si recunoscut ca are fantezii cu ce vede pe strada, relatia e gata. doar ca nu stie inca :)

Link spre comentariu
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!

Să vie Ananda pă toping! 

 

da' cat sa mai duca si el, saracu?!

preda teorie sexuala milenara, face (pe bani, dar simbolic) masaj extatic doamnelor si donsoarelor care "merita", sa mai intre si in tabara celor cu ejaculare precoce? :)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator jack k
Reputație: 0

Nu-i singura în situația asta. Mai știu eu una, de 22 de ani.

S-a combinat cu unu', care o ardea doar la papa și la caca, ca era fată mare.Prostu' planetei, în loc să bage "lula", băga degetu'. Îi spuneam fraierei ce se întâmplă, dar ea nu și nu.

De 6 luni, e combinată cu altu', nici ăla n-a ars-o. Cică, ăla face laba, da' de ars n-o arde. Bine, îi mai dă și ăla la papa. Cică nici măcar n-a sărutat-o.

Au fost, pe la munte, cu gândul sa și-o pună și ei, ca doi porumbei.

"dacă a băgat doar capu', se pune?" mă întreba tuta.

După aceea, pauză. Sub pretextul că trebuie să se pregătească pentru niște probe, omu' i-a dat flit, să nu-l caute, să nu-i scrie. Și tembela insista, ca e dragoste, că e iubire, deși i-am spus să-și caute o pulă care s-o ardă și pe ea.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator futbineditat
Reputație: 0

Nu-i singura în situația asta. Mai știu eu una, de 22 de ani.

S-a combinat cu unu', care o ardea doar la papa și la caca, ca era fată mare.Prostu' planetei, în loc să bage "lula", băga degetu'. Îi spuneam fraierei ce se întâmplă, dar ea nu și nu.

De 6 luni, e combinată cu altu', nici ăla n-a ars-o. Cică, ăla face laba, da' de ars n-o arde. Bine, îi mai dă și ăla la papa. Cică nici măcar n-a sărutat-o.

Au fost, pe la munte, cu gândul sa și-o pună și ei, ca doi porumbei.

"dacă a băgat doar capu', se pune?" mă întreba tuta.

După aceea, pauză. Sub pretextul că trebuie să se pregătească pentru niște probe, omu' i-a dat flit, să nu-l caute, să nu-i scrie. Și tembela insista, ca e dragoste, că e iubire, deși i-am spus să-și caute o pulă care s-o ardă și pe ea.

Virgina la 22 ani :slap2 :laugh2 Auzi, la care cap se referea de jos sau de pe umeri? Dau muie dar sa futa in pizda refuza  :shocked Astfel de "barbati" is rari pe fata pamantului. Le e frica sa nu ii muste de pula pizda virginei  :thinking  :iagree 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...