Sari la conținut

Iubitul meu are ejaculare precoce


Postări Recomandate

Si eu cred ca este ceva pe fond psihic. Dar totusi dupa un an si impreuna... tot sa aiba emotii... :no2

 

 

Chiar este!... probabil din aceasta cauza tin asa mult la el. :serenade :inlovee E un iubit grozav ....in rest....

 

Cred ca se inhiba cu tine...poate esti prea focoasa. Ai picioare gen "x" ...acolo e un subiect; probabil il executi rau la preludiu si cand sa se puna la lucru e deja fiert.

Link spre comentariu

Incearca doar cunnilingus mai mult timp, ceva pastile recomandate anterior, si poate reuseste sa se contoleze emotional distragandu-i atentia si poti sa termini tu facandu-i un exercitiu de ambitie. Eu ma sperii ca dureaza si 2 ore la mine ðŸ˜ðŸ˜ŠðŸ˜ ..

Link spre comentariu
  • Oras:Vancower
  • Oras:Vancower

Dar el trebuie cand face sex cu tine sa nu fie preocupat cu erectia si sa nu se gandeasca la ea si atunci rezisa o ora chiar doua cand te gandesti mult la un lucru cazi in plasa lui hai sa incercam noi sa vezi cum merge

Link spre comentariu

  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

Dar el trebuie cand face sex cu tine sa nu fie preocupat cu erectia si sa nu se gandeasca la ea si atunci rezisa o ora chiar doua cand te gandesti mult la un lucru cazi in plasa lui hai sa incercam noi sa vezi cum merge

Fute-o tu în locul lui, arată-i cum se face

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...