Sari la conținut

Iubitul meu are ejaculare precoce


Postări Recomandate

Vizitator xoxots
Reputație: 0

Tu nu poți sa întrebi nimic atât timp cât stai ascuns ca o prostituata masculina sub clone.

 

asta sa i-o spui curvei de mata' care facea trotuarul si te purta cu tine peste tot. De asta ai ajuns un fustrat fara scop in viata cu micropenis si care niciodata vei satisface o femei cu adevarat, sa o tii in pula si sa o simti cum tremura

Link spre comentariu
Vizitator xoxots
Reputație: 0

tu ai o poveste foarte trista cu adevarat, de asta ai ajuns sa ai boala pe femei si esti un misogin convins ! Toata ziua vanezi femeile pe forum si le injuri pentru divertiment, un parazit in adevaratul sens al cuvantului, un gras puturos si mic de inaltime cu mari probleme de siguranta in propria persoana ! Depresia si anxietatea pot fi rezolvate daca sunt tratate in prima faza.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

asta sa i-o spui curvei de mata' care facea trotuarul si te purta cu tine peste tot. De asta ai ajuns un fustrat fara scop in viata cu micropenis si care niciodata vei satisface o femei cu adevarat, sa o tii in pula si sa o simti cum tremura

Ieși, fă cu înjurăturile! 

Pisicuts, mai banează o dată dreanța asta!

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Cum vine ca poate vorbi cu mine normal, iar voi veniti sa scoateti omul din sarite?!

Chiar ma indoiesc ca el merita banat.

E Adina. Chiar crezi că s-a retras de pe site? Își face fel de fel de conturi și face balamuc. Cu acest cont, m-a înjurat din prima.
  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E Adina. Chiar crezi că s-a retras de pe site? Își face fel de fel de conturi și face balamuc. Cu acest cont, m-a înjurat din prima.

 

Indiferent ce am cu cineva in trecut, nu dezgrop mortii.

Certuri puerile la barbati "maturi" cu o femeie! :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Indiferent ce am cu cineva in trecut, nu dezgrop mortii.

Certuri puerile la barbati "maturi" cu o femeie! :slap2

Repet: nu am avut nicio treabă cu acest cont, până a început să mă atace și înjure pe unde m-a prins.
  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Repet: nu am avut nicio treabă cu acest cont, până a început să mă atace și înjure pe unde m-a prins.

 

Repeti? Crezi ca vorbesti cu o idioata?

De unde atata siguranta ca ar fi Adina? Ai destui "fani".

Pana sa plece de pe site, nu tot tu cu Pisulica si restul ati atacat-o? Acum faci pe victima?!

Si asa mi-era sila de forumul asta, acum cu atat mai mult.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Si daca e marta?

Nu e imposibil, cert e că e femeie, sunt indicii clare. Marta nu făcea aproape deloc erori de tastare, nici greșeli gramaticale. Oricum, indiferent cine e, este clar că este un cont făcut pentru scandal, răzbunări și flame și personajul a mai avut multe altele banate. Evident, mai sunt și alții care se ascund după astfel de clone pentru a ataca userii cu care a avut conflicte în trecut. Este cea mai mizeră manieră, lașă și nedemnă, de a acționa.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu e imposibil, cert e că e femeie, sunt indicii clare. Marta nu făcea aproape deloc erori de tastare, nici greșeli gramaticale. Oricum, indiferent cine e, este clar că este un cont făcut pentru scandal, răzbunări și flame și personajul a mai avut multe altele banate. Evident, mai sunt și alții care se ascund după astfel de clone pentru a ataca userii cu care a avut conflicte în trecut. Este cea mai mizeră manieră, lașă și nedemnă, de a acționa.

 

Are cont cu TS la sfarsit, esti sigur ca e femeie? :)

Mai lasa si tu loc de "Buna ziua" ca prea multi te cauta... ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Are cont cu TS la sfarsit, esti sigur ca e femeie? :)

Mai lasa si tu loc de "Buna ziua" ca prea multi te cauta... ;)

Până una-alta, e strict problema mea.

Chestia cu TS la sfârșit, pleacă de la afirmațiile unor useri că Xoxo ar fi pe invers, fiindcă a citit pe la secțiunea respectivă, iar contul @xoxots e un mișto pe tema asta, menit să-l "inerveze" pe Xoxo.

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Până una-alta, e strict problema mea.

Chestia cu TS la sfârșit, pleacă de la afirmațiile unor useri că Xoxo ar fi pe invers, fiindcă a citit pe la secțiunea respectivă, iar contul @xoxots e un mișto pe tema asta, menit să-l "inerveze" pe Xoxo.

 

Ai dreptate, e treaba ta mare, o faci unde si cand vrei.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator xoxots
Reputație: 0

Cum vine ca poate vorbi cu mine normal, iar voi veniti sa scoateti omul din sarite?!

Chiar ma indoiesc ca el merita banat.

 

corect

 

Fă Adino, nu te potolești?

 

???

Link spre comentariu
Vizitator xoxots
Reputație: 0

Repeti? Crezi ca vorbesti cu o idioata?

De unde atata siguranta ca ar fi Adina? Ai destui "fani".

Pana sa plece de pe site, nu tot tu cu Pisulica si restul ati atacat-o? Acum faci pe victima?!

Si asa mi-era sila de forumul asta, acum cu atat mai mult.

 

ai mare dreptate la partea cu faniii, domnul Picon e prea preocupat de imaginea lui pe un forum virtual si vede in toti numai dusmani. Nici nu vreau sa ma gandesc ce este in capul lui acela mic de tot si cum nu suporta sa fie contrazis si sa aibe el ultimul cuvant, o mare dovada de maturitate pentru un om trecut de 60 de ani. Trist de tot, dar asta e destinul multor oameni cu mintea tulburi

Link spre comentariu
Vizitator xoxots
Reputație: 0

Până una-alta, e strict problema mea.

Chestia cu TS la sfârșit, pleacă de la afirmațiile unor useri că Xoxo ar fi pe invers, fiindcă a citit pe la secțiunea respectivă, iar contul @xoxots e un mișto pe tema asta, menit să-l "inerveze" pe Xoxo.

 

asta e clar dovada ca esti un lingau si o sluga obedienta. Incerci sa cauti validare din partea unui pustan care se comporta ca un copuil tembel pe un forum de curve. Daca asa te comporti aici nici nu vreau sa ma gandesc cum te comporti in realitate. Din nou trist de tot domnule Picon, amara viata ai avut si vei avea

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...