Sari la conținut

Micuta 19 ani


hmoody87

Postări Recomandate

Domnisoara draga,pana la urma faci oral fara anvelopa?

Da acum fac doar celor care ami respecta conditile ,eu nu am mai fqcut oral din cauza unui nesimtit la care iam spus ca nu fac finalizare orala si omul si dat drumu in gura mea .De atunci nu am mai facut pt ca a fost acel nesimtit ,fac oral fara dowr celor care ami respecta decizia
Link spre comentariu

Da acum fac doar celor care ami respecta conditile ,eu nu am mai fqcut oral din cauza unui nesimtit la care iam spus ca nu fac finalizare orala si omul si dat drumu in gura mea .De atunci nu am mai facut pt ca a fost acel nesimtit ,fac oral fara dowr celor care ami respecta decizia

" ami respecta conditile " . Credeam că asta cu Î din A la începutul cuvântului este specifică semianalfabeților născuți ante 1980 . De la cei născuți după 1995 -2000 mă așteptam să fie mai emancipați, să scoată o perlă nouă, niște greșeli noi, originale. Ceea ce mă face să cred că nu ea scrie comentariile. Mi-e greu să cred că undeva pe teritoriul României mai există vreun profesor de română care să învețe elevii să scrie cu "ami, an,antro"

Link spre comentariu
  • Oras:Turda
  • Oras:Turda

Azi a trecut.😅.. Era cu,, rechinul,, veneau de la Cluj.. Dar cred ca erau doar în trecere.. Păcat de fătuca ca i simpatică rău.. Și stă cu,, ciorales,, după ea.. Sorry dar chiar păcat de ea..

Link spre comentariu

Și chiar dacă a-și avea pe cineva nu vad unde este problema voastră??? Nu am dreptul la viata? După ce ca va servesc pe toți care veniți acum a-mi controlați și viata??? Nu? Serios acum unde este problema voastră va este ciuda sau vreți voi sa ma aveți? Păcat de fatuca aia ca umbla cu ciorales??? Pe bune? Ce va fuge pe voi grija cu cine umblu eu. Alți useri nu mai comentează vin la mine ma respecta totul este. Frumos voi ăștia frumoși planetei vati găsit sa ma spionat acum

Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

Weronika draga eu am sunat odata la tine si a raspuns un barbat! De ce nu vreti voi fetele sa intelegeti k noi va cautam si va platim sa ne simtim bine, sa ne relaxam nu sa urmarim prin casa sau pe-afara daca suntem urmariti...

Baietii nu ti-au dat sfaturi cu rautate, pur si simplu au spus pt remedierea problemelor.

Si acum daca poti da-ne niste poze mai noi si sexi (cu pasarica), si numarul de tel...

Link spre comentariu

Am inteles... pai atunci la urmatoarea mea vizita in Alba te voi contacta, iar daca poti pune din nou detalii (telefon, meniu, preturi, etc)

Te tzuk!

Nu.cred ca voi mai veni în Alba pt ca lumea este foarte urîcioasa acolo și foarte rea,
Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Wero, eu zic sa mai revii in Alba. Chiar daca pe forum sunt tot felul de discutii si conflicte, la apartament la tine lucrurile se desfasoara ok, nu? Ca de asta ai revenit de cateva ori. Cine te apreciaza, te viziteaza. Cine nu, isi vede de treaba. Te asteptam.

Link spre comentariu

Wero, eu zic sa mai revii in Alba. Chiar daca pe forum sunt tot felul de discutii si conflicte, la apartament la tine lucrurile se desfasoara ok, nu? Ca de asta ai revenit de cateva ori. Cine te apreciaza, te viziteaza. Cine nu, isi vede de treaba. Te asteptam.

Cum sa mai vin în Alba dacă mau contactat femeile acestor comentatori și miau spus adevărul doi dintre ei au femei pe publi24 și se simt prost find ca eu sunt mai frumoasa fata de femeile lor . Mereu vor fi pe urmele mele mau și amenințat din nou
Link spre comentariu

Doar la cele de evitat mai comentez... De ce te deranjeaza ca am postat nr.??? Astea de evitat va schimbati des nr. de telefon !!!

Nu mam supărat dar vad ca tu ești la zi cu știrile ești mai frustrat de cât noi femeile. Chiar a-mi pare rău de tine serios. Ma bucura faptul ca te ocupi tu de reclama noastră.
Link spre comentariu

Da a-mi schimb nr pt ca în meseria asta dau numai de oameni nebuni care ma stresează mereu. Exemplu astăzi au venit doi și leqm spus clar, întra câte unul nu amândoi de odată.

Sau supărat și mau amenințat, tu ce ai face în locul nostru astea care ne schimbam nr???

Link spre comentariu

Salutare tuturor, am fost și eu la aceasta fata weronika, nu știu ce sa spun legat de recenziile celorlați participanți, Fata este cea din poze frumoasa foc, nu ma grăbit deloc și nici măcar nu sa uitat la ceas, într-adevăr oral hmm hmmm un 8 np fără finalizare orala, corp superb tot să-l futi și sa nu te mai oprești, ochii foarte frumoși igiena 10, chiar mia dat voie de am făcut un dus, și am aruncat un ochii prin apartament sa vedem dacă este singura, în final fata sta singura nu ma deranjat nimeni,

Sincer nu este de evitat foarte sociabila

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...