Sari la conținut

Laura 0762.533.410 Bulevardul Burebista


Postări Recomandate

  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

LAURA, te astept intr-o locatie de lux pentru a-ti oferi clipe unice de placere prin sex oral, normal 60 L fin. (anal 100 L fin.). Saruturi si alte fantezii, zona rond Alba


Am sunat-o pe tipa acum 2 zile si mi-a raspuns foarte prompt la telefon , avand o voce foarte dulce de te lua ameteala

Locatia este undeva pe bulevardul Burebista langa restaurantul Trafic.

Am urcat in blocul mentionat de ea si m-a primit intr-o garsoniera foarte luxoasa si foarte curata ( am ramas uimit ).

Mentionez ca este mult mai frumoasa decat pozele postate de ea ( si da ea este in aceste poze )

Pretul ei este de 60ROn pe finalizare sex oral si normal ( sexul oral poate fi si fara caciulita ) iar 100 ron pe finalizare la sex total.

Mentionez ca i-am dat 60 ron de inceput pentru ca imi mentionase ca in functie de marime face si sex anal....

Femeia stie foarte bine sa faca sex oral , se uita la tine in timp ce ti-l face si sta cu picioarele desfacute intr-o parte ca sa o poti privi sau sa o poti atinge ( era foarte uda ) . Nu am vrut sa termin la sex oral ( facea al dracu de bine ) si am continuat cu sex normal ( femeia sta in toate pozitiile posibile fiindca este foarte skinny si automat extrem de flexibila ) . Am inceract si sex anal dar a spus ca e prea groasa si am renuntat .

Am pus-o    ,ea deasupra, eu desupra , intr-o parte ca in final sa termin tot la  .

Dupa ce am terminat am stat la o sueta mica , m-a acompaniat in dus  si nu s-a mentionat o data de ceas.


Categoric o sa revin.

Pe scurt o tipa pe care merita sa o vizitezi si te vei simtit foarte bine in compania ei

  • Like 6
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Telefon: deepinout
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: deepinout
  • Oras:Bucuresti

Imi cer iertare dar din greseala l-am penalizat pe fratele @apocalipsus fara sa realizez ca postul no. 1 era tot al lui. Am pus "la loc" la primul post. Inca odata scuze si keep up the good work. Iertat imi fie off-topicul...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...