Sari la conținut

Scurt compendiu despre profilul unei curve proaste


Postări Recomandate

  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Hai la multi ani ca trecura si sarbatorile!

 

 

Si pentru ca tot s-au deschis atatea topice cu diverse subiecte, hai sa deschidem unul in care sa discutam despre curvele proaste si trasaturile lor caracteristice, obiceiuri si alte surprize si minunatii pe care ele le ofera!

Putem sa discutam atat despre "civile", cat si despre cele "inregimentate", singura conditie este sa fie proaste (si eventual nesimtite) :lol:

Va invit sa dezbatem subiectu', si va las pe voi sa incepeti, io deocamdata lucrez la "portretul robot" si revin cu el cat de curand :D

Spor!

Mai acu ceva timp in urma umbla vb prin targ cum ca o doamna super buna si super de treaba al carei nick name avea 3 litere, ne-a lasat pt un anume domn curvar urmandul peste hotare.

Oare stii despre cine vb??

O zi buna!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:N.Dame
  • Oras:N.Dame

@only-me, încercarea ta de personificare a subiectului topicului nu își are rostul!

Atât titlul topicului deschis de  @mercedesbenz, cât și postarea lui inițială exprimă intenția de a discuta doar la modul general...

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator amada nu amanda
Reputație: 0

Mai acu ceva timp in urma umbla vb prin targ cum ca o doamna super buna si super de treaba al carei nick name avea 3 litere, ne-a lasat pt un anume domn curvar urmandul peste hotare.

Oare stii despre cine vb??

O zi buna!!

 

Yka a murit de cancer.

Link spre comentariu
Vizitator amada nu amanda
Reputație: 0

Puteai să taci!

Nu ăsta este subiectul topicului (Yka sau cauza morții ei), iar regretata a dorit să fie discretă cu privire la suferința ei. Deci, taci!

 

Era mai bine sa aberez ca se vorbeste despre altceva, nu?

Ce a patit fata aia m-a afectat profund, nu am comentat, doar i-am spus idiotului ce s-a intamplat.

Nu mai comenta nici tu.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

@only-me, încercarea ta de personificare a subiectului topicului nu își are rostul!

Atât titlul topicului deschis de  @mercedesbenz, cât și postarea lui inițială exprimă intenția de a discuta doar la modul general...

Pai...am dat eu nume?? 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mai acu ceva timp in urma umbla vb prin targ cum ca o doamna super buna si super de treaba al carei nick name avea 3 litere, ne-a lasat pt un anume domn curvar urmandul peste hotare.

Oare stii despre cine vb??

O zi buna!!

 

@only-me, nu ne-am cunoscut personal, insa, din postarile tale pe care le-am citit imi lasasei impresia unui tip inteligent.

Acuma, tu ce te-ai gandit, ca eu m-apucam sa imi bat joc aici pe forum de o persoana decedata?!

Sau ai vrut sa deschizi din nou cutia Pandorei deschisa de atatia altii, gandindu-te ca ma faci sa ma rusinez si vreo doua saptamani n-o sa mai ies din casa?

Hai sa-ti spun ceva doar tie, ca nu ne aude nimeni: am recunoscut de nenumarate ori ca am avut o relatie cu persoana la care ai facut referire asa subtil, nu mi-a fost si nu mi-e rusine de acest lucru. Nu am dat in cap nimanui si nu am furat pe nimeni, ba mai mult, a fost o femeie la care am tinut.

Si acu', guess what, iti spun tot doar tie: am mai avut relatii de genu' asta (nu spui cate) cu dame de companie (ca sa nu folosim termenul vulgar curve), si ce sa vezi, din nou nu mi-e rusine!

Ce putem sa facem daca mie mi-au placut curvele si ele (unele) m-au placut pe mine, te oftici?

 

Si acum, pt tine si restul carora le curg balele in asteptarea "portretului robot" pt a incepe sa dati cu pietre facand pe lupii moralisti puritani: scriu ce vreau, despre cine vreau si cand vreau.

Faptul ca unii/unele care nu ma-nghit se simt datori/datoare sa faca comentarii de kkt ma lasa rece.

 

Sa aveti o seara buna! (deocamdata) 

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Spune ce ai pe suflet. 

Esti intre prieteni.  :laugh2

 

:gossip daca bag degetul in cur la una ,cine are degetul in cur?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

 

bine ca nu este tipa  :censored  :censored  :censored  :censored  :censored   :pepsi  :pepsi  :pepsi  :pepsi

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...