Sari la conținut

Real sau nu? Marlene de prin Columbia


Postări Recomandate

Am vazut pe AT anuntul asta. Stie cineva daca e pe bune?

Multumesc.

 

MARLENE real shemale from Columbia for few day's in Bucharest i speak english and deutsch 27/1,70/64 kg General Service provides high class gentlemen canbe active and passive I have 20 inches. photos posted are 100%real

0766.872.339

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

FALS. nu are rost sa mai incarc pozele...sunt ale unei TS actrita xxx (Carla Novaes)

ps: pt el/ea care o postat anuntul in AT...de unde mama voastra ''20 inches'' ? ai macar o vaga idee cat vine aia in centimetri?

Link spre comentariu
  • Oras:buc
  • Oras:buc

M-am tepuit eu, banuiam ca e teapa...dar am zis sa incerc.

S-au prins ca tine smecheria cu columbience adevarate si au zis hai sa vina fraierii :).

Locatia e la galeriile orizont, este un cuib, unde am dat peste cine credeti, chiar faimoasa Naomi :)), obosita , trasa la fata, vai mama ei..m-a luat cu ..auzi da pe mine ma cunosti? Nu vrei si tu ceva adevarat cu tzatze :)).

Sunt vreo 3,4 acolo, toti travestiti cu vechea poveste, doar ce mi am pus implanturi uite pune mana dar nu strange ca ma doare :))(evident prin haine).

Deci de EVITAT clar!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

 

Am mai gasit ceva si la fel nu stiu daca e bine sa incerc, poate cineva a fost...poate

 

TRANNSEXUALA new in Bucuresti, real 24 ani sani siliconati, botox, fund bombat ofer companie intima sex oral anal, activa sau pasiva in functie de preferinte, 69 aniliguns. Pozele imi apartin, foto reale,  
0760.934.305 
Link spre comentariu

  • Oras:n-am activitate
  • Oras:n-am activitate

FALS. nu are rost sa mai incarc pozele...sunt ale unei TS actrita xxx (Carla Novaes)

ps: pt el/ea care o postat anuntul in AT...de unde mama voastra ''20 inches'' ? ai macar o vaga idee cat vine aia in centimetri?

e bine ca se mai descopera 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...