Sari la conținut

�QUEEN OF BLOWJOB����0784482719


Vizitator carladristor

Postări Recomandate

  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

greenless, on 07 Feb 2019 - 9:31 PM, said:snapback.png

Dragi colegi de forum, iată o mică povestioară, cu care aniversez și prima mea recenzie pe forumul ăsta. Nu frecventez forumul ăsta și nici nu am de gând, dar ca orice om normal, vreau să-mi descarc stresul de zi cu zi, și de un viciu mai bun nu am dat momentan, iar ca urmare am ajuns aici.

Care căcat e legătură, vă întrebați probabil?
Păi uite care e ideea. I-am dat o vizită Karlei după o zi plină la birou cu gândul că o să mă ajute să mă detensionez puțin. Cum e și normal, m-a întâmpinat frumos în apartamentul ei, cu o atitudine prietenoasă și deschisă. Până aici, toate bune și frumoase. M-am simțit puțin grăbit, totuși, având în vedere că am plătit pentru 30 de minute, iar ea dădea semne că se grăbește încă din primele 3-4. Am zis să trec cu vederea, că poate na, măcar compensează la actul sexual.

Dar ce să vezi, ce am primit în schimbul a 100 de lei?
O muie demnă de toată mila. Nu tu cowgirl, nu tu 69. Zici că m-am futut cu un cadavru — 0 barat.

Așadar, dragă Karla, nu lua în nume de rău review-ul ăsta, dar sunt pe cât se poate de sincer. Ăsta e și scopul recenziilor până la urmă, nu? Să afli dacă ceva își merită banii sau nu.
Mai bine îmi comandam o pizza și dădeam o labă, că mă distram mai tare decât acum, unde nu m-am distrat aproape deloc.

Nu știu cât de bine îți faci tu treaba în general și nici nu mă interesează, dar când în calitate de client decid să te plătesc pentru o chestie, mă aștept să o faci și bine, nu să-mi arunci scuze de genul, cum că "am dormit toată ziua". Ghici ce, și eu am muncit toată ziua și nu m-am plâns de faptul că aș putea fi puțin obosit.

Așa că, dragi prieteni forumiști, interesați-vă și voi mai bine înainte să decideți pe cine aruncați banii. Eu am făcut prostia să nu mă mai interesez și am mers pe ideea că, dacă m-a futut bine prima dată când am vizitat-o (acum multe luni), o să mă fută bine și a doua oară.

Iar pentru cârcotași — nu, nu mă cac pe mine pentru 100 de lei, nu duc lipsă de bani. Doar că poate alții sunt dispuși să dea mai mult, și vor avea surprize.
Vă las pe voi să decideți dacă merită altă vizită sau nu. Nu are nevoie de notă. Eu zic că nu.

V-am pupat, seară faină!

Link spre comentariu

  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...