Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator razielduke
Reputație: 0

Daca te referi la recenzia mea...eu am poza la whatapp fiindca folosesc contul personal :). Compatibiliatea nu cred ca tine doar de aspectul fizic. Probabil e vorba de comportment, daca iti pute gura, etc. Si probabil tine si de starea ei de spirit. 

Tipa e prietenoasa dar nu cred ca e chiar axata pe GFE. Adica nu stiu daca are chef sa joace rolul amantei indragostite. Trebuie sa stabiliti de la inceput chestia asta ca sa nu ramaneti dezamagiti, zic eu.

Eu m-am mai vazut cu ea si mereu a fost o intalnire reusita.

Link spre comentariu
Vizitator ema1111
Reputație: 0
Acum 15 ore, allisalie a spus:

Un ultim lucru 

M-a intrigat la o recenzie anterioara unde se spunea ca nu a fost fk si ea a invocat compatibilitatea....de unde vine intrebarea; respectivul nu i-a dat poza? N-a vazut in poza ca nu e atras de el....spunea el ca nu l-a deranjat lipsa fk  dar intelegeti ideea. 

Am adus in discutie asta pt ca pun mare pret pe gfe

Va multumesc anticipat!

Da-mi un semn pe whatsapp te rog. Te lamuresc eu :) 

Link spre comentariu
Vizitator ema1111
Reputație: 0
La 07.01.2021 la 17:15, BenzAmg a spus:

Mda, dupa cateva nesincronizari, Emma a ajuns la mine, cred ca imediat dupa revelion.
Am descoperit o tigancusha frumushica, la chip si trup, vorbeste bine romananeste, cu o pofta nebuna de pula.
Am discutat in prealabil pe whatsapp, metoda ei preferata de contact si totul a decurs usor.
Daca ai poza pe contul de whatsapp, nu solicita masuri suplimentare de autentificare, poze etc (pt compatibilitate, fiind selectiva)
Apreciez ca m-a intrebat daca fumez si nefiind fumator, nici ea nu a fumat in prezenta mea. Am stat putin de vorba, am baut un pahar de cola si am trecut la dus si apoi in camera de actiune.
Emma e genul slim, 25-30 ani, cu un corp dpmdv, sani lasati, fund rotund, numai buna de tavalit.
Nu face FK si nici ON, dar eu oricum nu caut asta, deci nu a fost o problema.
Dupa ce m-am jucat putin cu sanii si am pipait-o prin toate locurile, a trecut la oralul neprotejat.
Nu face deep, nici nu am insistat prea mult cu el, asa ca am hotarat sa trecem direct la fast fuck.
A sovait putin din cauza dimensiunii, dar cu lubrifiant si rabdare am intrat unde trebuie. Am schimbat vreo doua pozitii si am fost cat de bland am putut, finalizand in doggy. Pt mine a fost o imagine superba sa ii vad funduletul mulat pe pula si sper sa o repetam curand, eventual mai intens daca se obisnuieste cu mine :).
Am trecut impreuna pe la dus si la numarul doi, dupa clasicul normal, am trecut la face fuck. Trebuia sa astept putin mai mult intre numere cred, ca nu se refacuse dupa pula primita.
Cu o pofta teribila, mi-a supt pula pana la finalizare.
Am ejaculat in gura ei, pe dinti si fata.

Notele:

EMMA: 8

OP: 8

NP: 9.5

Halat: 450 ron

Eu unul incerc sa o abordez cat mai curand. Merita !

Nu se leaga nimic din ce spui tu aici...."tigancusha"? 🤣🤣🤣 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 hai cã sunt dacã e🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator ema1111
Reputație: 0
La 07.01.2021 la 17:15, BenzAmg a spus:

Mda, dupa cateva nesincronizari, Emma a ajuns la mine, cred ca imediat dupa revelion.
Am descoperit o tigancusha frumushica, la chip si trup, vorbeste bine romananeste, cu o pofta nebuna de pula.
Am discutat in prealabil pe whatsapp, metoda ei preferata de contact si totul a decurs usor.
Daca ai poza pe contul de whatsapp, nu solicita masuri suplimentare de autentificare, poze etc (pt compatibilitate, fiind selectiva)
Apreciez ca m-a intrebat daca fumez si nefiind fumator, nici ea nu a fumat in prezenta mea. Am stat putin de vorba, am baut un pahar de cola si am trecut la dus si apoi in camera de actiune.
Emma e genul slim, 25-30 ani, cu un corp dpmdv, sani lasati, fund rotund, numai buna de tavalit.
Nu face FK si nici ON, dar eu oricum nu caut asta, deci nu a fost o problema.
Dupa ce m-am jucat putin cu sanii si am pipait-o prin toate locurile, a trecut la oralul neprotejat.
Nu face deep, nici nu am insistat prea mult cu el, asa ca am hotarat sa trecem direct la fast fuck.
A sovait putin din cauza dimensiunii, dar cu lubrifiant si rabdare am intrat unde trebuie. Am schimbat vreo doua pozitii si am fost cat de bland am putut, finalizand in doggy. Pt mine a fost o imagine superba sa ii vad funduletul mulat pe pula si sper sa o repetam curand, eventual mai intens daca se obisnuieste cu mine :).
Am trecut impreuna pe la dus si la numarul doi, dupa clasicul normal, am trecut la face fuck. Trebuia sa astept putin mai mult intre numere cred, ca nu se refacuse dupa pula primita.
Cu o pofta teribila, mi-a supt pula pana la finalizare.
Am ejaculat in gura ei, pe dinti si fata.

Notele:

EMMA: 8

OP: 8

NP: 9.5

Halat: 450 ron

Eu unul incerc sa o abordez cat mai curand. Merita !

Minti mult si nu inteleg de ce ti-ai facut cont dupa 1 an in care te-ai vazut cu mine aproape in fiecare saptamana :)  

Ti-am zis si mai sus,nu se leaga nimic din ce povestesti aici. 

Pup 😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...