Sari la conținut

Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în 0786501039 Ema
Vizitator ema1111
Reputație: 0
La 20.07.2021 la 19:15, andrei88andu a spus:

Si incall ? 

Am același tarif incall/outcall -350 ron-1ora. Doar finalizarea orala/faciala ++tarif extra. 

Pup🥰🥰

 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare, 

Dupa indelungi nesincronizari, am reusit in sfarsit sa ma intalnesc cu Emma! Ba chiar ne am intalnit de 2 ori intr o saptamana! Sunt foarte multe de spus despre Emma si culmea … lucruri bune! E greu im ziua de azi sa gasesti o tipa ca ea in bransa asta! N am sa ma apuc sa dau note si nici sa detaliez actul sexual in sine, pentru ca asta tine cumva de noi doi si e irelevant pentru restu :)! Insa, va pot spune ca tipa exceleaza la girfriend experience! O recomand tuturor celor care apreciaza o vorba buna inainte si dupa :)!   Sper ca recenzia mea sa va fie de folos ! 

 

Emma, keep up the good work! 

 

Te pup (sus) :))

Link spre comentariu
Vizitator ema1111
Reputație: 0
Acum 4 ore, brebenel_el a spus:

Salutare, 

Dupa indelungi nesincronizari, am reusit in sfarsit sa ma intalnesc cu Emma! Ba chiar ne am intalnit de 2 ori intr o saptamana! Sunt foarte multe de spus despre Emma si culmea … lucruri bune! E greu im ziua de azi sa gasesti o tipa ca ea in bransa asta! N am sa ma apuc sa dau note si nici sa detaliez actul sexual in sine, pentru ca asta tine cumva de noi doi si e irelevant pentru restu :)! Insa, va pot spune ca tipa exceleaza la girfriend experience! O recomand tuturor celor care apreciaza o vorba buna inainte si dupa :)!   Sper ca recenzia mea sa va fie de folos ! 

 

Emma, keep up the good work! 

 

Te pup (sus) :))

Te pup și eu mulțumesc🤗

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...