Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator ema1111
Reputație: 0
Acum 4 minute, kattitude a spus:

hehe. mai complicat ziua de ajuns pe undeva :))) munca si radar

La mine da...din lipsa timpului ..dar și când ajungi..e altceva😏

Link spre comentariu
1 oră în urmă, ema1111 a spus:

Las și eu asta aici pentru toți bărbații care mă abordează cu 'salut'

Salut între voi băieți că la mine suna aiurea rău..😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 

 

Eu ți-aș spune de ce te „abordează” cu „salut”,
Dar după te superi pe mine și-mi dai cu minus.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator ema1111
Reputație: 0
Acum 33 minute, incepator2 a spus:

Eu ți-aș spune de ce te „abordează” cu „salut”,
Dar după te superi pe mine și-mi dai cu minus.

Citeste ultimul răspuns...(e chiar deasupra) și o să înțelegi de ce nu trebuie sa mă abordezi cu salut.

Și...

Salut și ție 🥰

Link spre comentariu
Vizitator ema1111
Reputație: 0
Acum 11 ore, peakynimfo a spus:

Ema e frumoasa și își da interesul sa te simți bine. Singurul ei minus, din punctul meu de vedere, este ca “geme” foarte exagerat, zici ca ai băgat o pula de 1m in ea și se rupe in 2 😂😂

Asta sunt ce să fac..😂😂😂

Link spre comentariu

wow ... si wow!!

am ajuns, in sfarsit, dupa mai multe nepotriviri de program.

discutie si programare pe whatsapp, respectata.

locatie adiacent piata alba iulia, garsoniera f ok, poate doar patul scartaie un pic. prosop ok, gel masculin, lumina cata trebuie, 9-9.5

EA!!! o fata calma, un pic peste 25 cred, frumoasa la fata, cu ochi calzi, cu un corp superb (picioare frumoase, pasa o gogoasa cheala, care se umezeste natural, stramtuta, talie, fund f misto, tate frumusele, nu f mari). atitudine placuta, pro client, 10++

prestatia: aici chiar am fost surprins f placut!

sarutari (inclusiv fk), mangaieri, am coborat eu la pasa, unde am gasit ceva f fain, s-a excitat, a tremurat, am trecut dupa oralul meu direct la normal, prot, in mai multe pozitii, cu participare 100%, cu ceva gemete interesante, apoi am rugat-o sa ma termine oral, ceea ce a facut, senzual, divers, cu pasiune si rezistenta, cu ceva atentie si la oo, cu continuare cateva zeci de secunde dupa cim... wow, wow, wow... 10+++ privelistea ei cu gigel in gura, purtandu-se asa tandru cu el, nepretuita...

dupa nr 1, igienizare, apoi ceva discutii - e fata super desteapta, ai ce vorbi cu ea, dar nu venisem pt discutii... asa ca am trecut la nr 2

fk, oral eu, normal in mai multe pozitii cu ea parand indragostita de sula... aparent a terminat si ea, ceea ce m-a facut si mai satisfacut pe mine...

note:

ON cu cim - perfect 10+

NP 11+++

FK 10

halat 400 / 1h si un pic, 2 finalizari. un pret corect, recomand 100%

rar asa ceva pe piata bucuresteana...

merci, ema, sper sa ne reintalnim curand! m-am simtit excelent, esti in top 5 all time pt mine!!

 

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator ema1111
Reputație: 0
Acum 11 minute, ionelsimanco a spus:

wow ... si wow!!

am ajuns, in sfarsit, dupa mai multe nepotriviri de program.

discutie si programare pe whatsapp, respectata.

locatie adiacent piata alba iulia, garsoniera f ok, poate doar patul scartaie un pic. prosop ok, gel masculin, lumina cata trebuie, 9-9.5

EA!!! o fata calma, un pic peste 25 cred, frumoasa la fata, cu ochi calzi, cu un corp superb (picioare frumoase, pasa o gogoasa cheala, care se umezeste natural, stramtuta, talie, fund f misto, tate frumusele, nu f mari). atitudine placuta, pro client, 10++

prestatia: aici chiar am fost surprins f placut!

sarutari (inclusiv fk), mangaieri, am coborat eu la pasa, unde am gasit ceva f fain, s-a excitat, a tremurat, am trecut dupa oralul meu direct la normal, prot, in mai multe pozitii, cu participare 100%, cu ceva gemete interesante, apoi am rugat-o sa ma termine oral, ceea ce a facut, senzual, divers, cu pasiune si rezistenta, cu ceva atentie si la oo, cu continuare cateva zeci de secunde dupa cim... wow, wow, wow... 10+++ privelistea ei cu gigel in gura, purtandu-se asa tandru cu el, nepretuita...

dupa nr 1, igienizare, apoi ceva discutii - e fata super desteapta, ai ce vorbi cu ea, dar nu venisem pt discutii... asa ca am trecut la nr 2

fk, oral eu, normal in mai multe pozitii cu ea parand indragostita de sula... aparent a terminat si ea, ceea ce m-a facut si mai satisfacut pe mine...

note:

ON cu cim - perfect 10+

NP 11+++

FK 10

halat 400 / 1h si un pic, 2 finalizari. un pret corect, recomand 100%

rar asa ceva pe piata bucuresteana...

merci, ema, sper sa ne reintalnim curand! m-am simtit excelent, esti in top 5 all time pt mine!!

 

Mă bucur tare!! Mulțumesc și sper sa ne revedem curând😘😘

Link spre comentariu
La 05.11.2021 la 2:28, ema1111 a spus:

Citeste ultimul răspuns...(e chiar deasupra) și o să înțelegi de ce nu trebuie sa mă abordezi cu salut.

Și...

Salut și ție 🥰

Eu voiam să spun opusul lui „craig”, adică dacă erai „bună”, te saluta cu „bună”, dar cum nu ești, te salută cu „salut”
Deci, salut😉 !

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Salutare ,

Săptămâna trecută am ajuns și eu în iatacul tinerei domnite Ema . Programare făcută via whatsup ( nu chiar din prima ) dar nici foarte greu de realizat .

Ne-am văzut în jurul prânzului , eu în pauza de masa  și ea abia trezita .... zic asta pentru ca mi-a povestit ca programul ei de somn nu este unul tocmai ordonat ( în fine și eu sunt de părere ca noapte ori o dormi ori o bei ori o "futi" dar n-o muncești 😉 ) eu ajungând la vârsta în care somnul noaptea este absolut necesar și nu ma abat de la el între 23:00 și 05:00 indiferent de anotimp .

În viziunea mea este o femeie foarte frumoasa și naturala , deschisa la minte și suficient de matura în gandire pentru vârstă ei .

Acțiunea în sine fu faina dar cu siguranță ca intr-o viitoare întâlnire ar putea fi mult , mult mai plina cu de toate și mai plăcută pentru ambele părți. 

ON - ea 8 / eu ... sper ca nu m-am făcut de ras

NP - doar vreo 2 scheme allegro ma non troppo ea 9 / eu 7 cu indulgenta ( măcar am fost în forma nu de alta dar de la o vreme mai dau și rateuri spre rușinea mea )

Finalizarea a venit și ea parca on body și apoi am sters-o cu un șervețel umed nu de alta dar ii era incomod s-o facă singura și mai am și eu momente când vreau sa dau de înțeles ca nu-s chiar ghiolban și pot sa fiu și "gentleman "

Escapada a durat cam o ora în total cu tot cu dușurile aferente ( înainte și după) și discuția preț de vreo doua tigarete iar tarifarea a fost conform meniului .

All în one mie mi-a plăcut sper ca n-am lăsat o impresie proasta , cu siguranță o sa revin daca ma mai primește și dacă ne potrivim ca intervale orare disponibile nu de alta dar sunt absolut convins ca se poate sa fie mult mai fain pentru ambele baricade .

Mulțumesc frumos 

Pe curand

Alex

 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...