Sari la conținut

Postări Recomandate

Bravo, fai Emanima ! Ai gasit varianta câștigătoare. De ce să stai ca proasta pe Tinder cand poti face bani pe nimfo.dot.com alegand cu cine sa te futi. Basca ii mai pui si sa iti trimită poze. Poate in viitor site-ul devine un satelit al Tinder si mai multe petardine mini corporatiste și cu spirit antreprenorial îți vor urma pasii.

Important este sa nu îți fie rușine să te simți curva mai ales daca ești o curva priceputa. Și fii o curva cinstita, nu juca la doua capete. Lasa-te descoperita/ fututa de toți cei care "are suma potrivita in buzunar" caci

"și ei este oameni și are și ei suflet" .

Also cred că o bună parte din banii pe care ii faci cu gogoasa , ii dai pe iarba. Dar nimănui nu-i pasa de asta.

DISCLAIMER : apelativul "fai" nu este jignitoresc ci ușor admirativesc caci nu poți primi respectul castigat de "o curva cinstita"

 

Nu este nevoie să răspunzi.

Ai incercat tu s-o faci pe inteligentul dar a fost o tentativa esuata. Ma jignesti de la primul pana la ultimul cuvant,si nu cred ca ti am gresit cu nimic. Din toata marlania asta de cuvinte nu pot sa inteleg decat ca tu esti supi pe mine ca nu ma las 'descoperita' adica fututa de oricine. Pai io nu pot sa ma fut cu unu de 60 de ani,chiar daca banii lui 'are' mare valOare. Intelegi matale?also io mai cred ca banii ii dau pe ce vrea muschiu meu,nu pe ce iti imaginezi tu, also am locatie pana la 13.00 azi,te astept sa vad daca te tine PULA si iti zic io daca si banii tai 'are' valoare, ce zici de asta?

  • Like 1
Link spre comentariu

Daduse vreo linuta, doua, pe nara. In rest, pare OK fata, selectiva, face outcall din Rond direct cu livrare in toate sectoarele. Maine poimaine se retrage si asta "definitiv" pana se termina banii tantalaului.

Daca o sa 'dau' vreodata o liniuta o 'dau' cu tine sa vezi ce fata misto sunt,si poate atunci n-ai sa mai aberezi pe aici.

Link spre comentariu
 

 

 

 

 

s-au gasit comunistul cerrone cu piticul de la Dunare brett, 2 trolli ordinari care polueaza topicele fetelor sa faca ham ham pe aici dupa ce au fost refuzati de Ema pentru ca sunt urati cu spume si nu au pula ! Pai labarilor, daca nu va tine pula si buzunarul la ce mortii vostri faceti balamuc ? Brett lasa clonele si fa-ti o marire de penis, sa nu mai rada fetele de tine micropenisule. Cat despre comunistul celalalt, ramai tataie la o laba la masaj pe cuponul de pensie ! :laugh2

Link spre comentariu

s-au gasit comunistul cerrone cu piticul de la Dunare brett, 2 trolli ordinari care polueaza topicele fetelor sa faca ham ham pe aici dupa ce au fost refuzati de Ema pentru ca sunt urati cu spume si nu au pula ! Pai labarilor, daca nu va tine pula si buzunarul la ce mortii vostri faceti balamuc ? Brett lasa clonele si fa-ti o marire de penis, sa nu mai rada fetele de tine micropenisule. Cat despre comunistul celalalt, ramai tataie la o laba la masaj pe cuponul de pensie ! :laugh2

Da io ii astept in vizita pe indivizii astia tari in gura de pe forum, sa vedem daca sunt la fel de tari si in pula f2f.

  • Like 1
Link spre comentariu

Da io ii astept in vizita pe indivizii astia tari in gura de pe forum, sa vedem daca sunt la fel de tari si in pula f2f.

doar pe forum sunt zmei, ca in rest sunt vai mortii lor. Astia 2, comunistul si cu clonata bretele au boala pe altii mai tineri care au sange in pula, cred ca ti-ai dat seama deja dupa crizele de nervi care le fac pe aici. Mai este un latrau din braila xoxo care zice pe forum are pula de 24, dar in realitate este de 12 :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 Am vazut ca mi-a scris cineva care m-a chemat la hotel si n am mai ajuns, prietene eu nu dau tepe,m-am pierdut pe drum,recunosc,am un defect,cand ma vad cu cineva o ora la mine inseamna 3 lejer,ma uita dumnezeu in pula.

 

 

Pare haios si boem ce spui, doar ca ai confirmat intalnirea dupa ce ti-am trimis poza si tot bla-bla-ul de rigoare, deci se califica fix la tepe. Indiferent de cum vrei sa o dai tu pe aici.

PS. Am incercat un tel sa reinnodam povestea, dar imi zice invalid number...

Link spre comentariu

Pare haios si boem ce spui, doar ca ai confirmat intalnirea dupa ce ti-am trimis poza si tot bla-bla-ul de rigoare, deci se califica fix la tepe. Indiferent de cum vrei sa o dai tu pe aici.

PS. Am incercat un tel sa reinnodam povestea, dar imi zice invalid number...

 

Am doar whatsap :)

Link spre comentariu
  • Oras:🖕
  • Oras:🖕

 

 

 

Asta e,atunci, hai sa nu mai dezgropam mortii. N-am fost nevasta ta si nici nu te-am parasit. Pari foarte ofticat de parca ti am luat banii si am fugit. Fara drama pls

poate vrea sa te ceară...de belea pe cap
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Daca eram ofticat, luam cartela din celalalt tel, stabileam o intalnire si habar nu ai fi avut. Deci iti dai seama cat de ofticat sunt daca mi-a fost lene sa fac acest minim efort.

Doar ca am un oarecare dezgust fata de persoanele care incearca sa vopseasca realitatea si in loc sa-si ceara niste amarate de scuze mai fac si pe desteptele.

Bye

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ai incercat tu s-o faci pe inteligentul dar a fost o tentativa esuata. Ma jignesti de la primul pana la ultimul cuvant,si nu cred ca ti am gresit cu nimic. Din toata marlania asta de cuvinte nu pot sa inteleg decat ca tu esti supi pe mine ca nu ma las 'descoperita' adica fututa de oricine. Pai io nu pot sa ma fut cu unu de 60 de ani,chiar daca banii lui 'are' mare valOare. Intelegi matale?also io mai cred ca banii ii dau pe ce vrea muschiu meu,nu pe ce iti imaginezi tu, also am locatie pana la 13.00 azi,te astept sa vad daca te tine PULA si iti zic io daca si banii tai 'are' valoare, ce zici de asta?

 

Eu zic că nu ar trebui sa amesteci vodca cu sampania. Nu e cazul să mă aștepți pt că nu apreciez damezele obraznice, chiar daca afirmi ca ești artista și ai centura neagra la muie. Deja primești prea multa atenție. Noi aici, pe site, ne impartim in doua categorii: curve si curvari. Prin urmare, de ce te-ai simți jignita? Vocabularul tau și faptul că lași clienți, pardon, amanți, sa te aștepte in camera de hotel și in loc sa ii anunți le dai block spun multe despre tine. Și odata ce ai stabilit ceva se intelege ca a trecut testul. Nu se poate și cu plua in cur si cu sufletul în Rai. Ca sa incheiem artistic, varsta si plua mea vor rămâne un etern mister pt tine așa cum tu ramai pt mine o înșiruire aleatorie de caractere.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:🖕
  • Oras:🖕

Pare haios si boem ce spui, doar ca ai confirmat intalnirea dupa ce ti-am trimis poza si tot bla-bla-ul de rigoare, deci se califica fix la tepe. Indiferent de cum vrei sa o dai tu pe aici.

PS. Am incercat un tel sa reinnodam povestea, dar imi zice invalid number...

....
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...