Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București
La 11.09.2021 la 3:22, maleacatalin a spus:

am fost si eu undeva prin iunie, am ales raisa, o tigancusa...cum am intrat in camera si a coborat de pe tocuri mi-am dat seama ca am gresit, a inceput cu o ungere cu ulei, imi spunea ca nu prea stie sa faca masaj dar are servicii orale si normale, fara deep sau alte chestii. masaj extrem de slab, i-am aratat putin ce inseamna masaj si a ramas placut impresionata indemnandu-ma sa continui, evidem ca am parut obosit si m-am oprit. incredibil cat tupeu are, i-am dat si ceva extra banuti poate ii vine cheful sau isi reaminteste sa faca masaj...nimic. la plecare erau trei cocalari la receptie, urlau ca boii, cand doamna mai in varsta de la receptie, m-a zarit, a intrebat in graba cum a fost? timp in care cocalarii bauti radeau mai cu pofta, am iesit grabit si scarbit.

Salut,sunt la inceput de drum,ce.sa înțeleg prin masaj cu clavicula?

Link spre comentariu

am mai fost si eu o data, nu ma invat minte, e aproape de mine si as veni mai des daca ar fi servicii ok.

Din pacate ca de obicei, fata a inceput imediat ca sa fiu dragut cu ea ca imi face un oral... nu, multumesc. De ce?? E, sint obosit, nu am bani la mine, alta data, nu sint pregatit azi etc etc. ba nimic, nu ca sa ii dau cat am la mine, e ok.

Masajul de calitate super slaba, nu inteleg, salonul nu e in stare sa plateasca niste cursuri de masaj sau macar ceva filme pe youtube?

Patul acoperit cu o protectie un pic cauciucata, pe care stai cu nasul, ca prosopelul e miiiiccc... iar nu inteleg, un prosop mai lat si mai lung nu intra in bugetul salonului? Ok, erau si 2 pernite mici, dar acelea, ca si protectia saltea, nu sint spalate la fiecare client, nu sint de unica folosinta asa cum speram cu totii ca sint prosoapele.

In baie, prosopul de langa cada era ud fleasca... o placere. 

Muzica in camera nu este, ca nu au... ca boxa au luat-o fetele la ele jos unde stau ele. Corect. Pai cum altfel.

Jenant... un salon cu vechime, dintotdeauna cu acelasi probleme. De data asta nu a mai fost nimeni la receptie sa sune "sefa" sa ma intrebe cum a fost. Oricum degeaba ii spui ca la fel ramane totul. Tristete mare.

Tot ce se rupe, cade, strica prin camere si baie e lasat asa... e un aer de genul ca e cat pe ce sa se inchida, nu mai sint bani, nu stiu...

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator supaplex
Reputație: 0
20 hours ago, unaltu said:

am mai fost si eu o data, nu ma invat minte, e aproape de mine si as veni mai des daca ar fi servicii ok.

 

Macar fata arata ok de data asta? Mai sii si care a fost?

Link spre comentariu

iti zic in privat. nu, f slab si la capitol aspect. Dar nu erau decat 2, si cealalta o stiam de alta data, exact la fel, sa ii mai dau si ei niste bani, si daca spui nu, nici nu au bunul simt sa taca, tot insista pana iti vine sa iti bagi picioarele in el de masaj. Intr-un fel regret ca nu am facut asta, si sa fi cerut si banii inapoi. Nu se poate asa ceva... cu cat ma gandesc mai mult cu atat ma enervez mai rau. Inteleg sa dai un hint ca ai fi dispusa, ti se zice elegant ca nu e cazul si treci mai departe. Dar sa atarni asa 1 ora continuu mi se pare dizgratios. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 21 ore, vuceam a spus:

Salutare,

A mai fost cineva de curand la acest salon?

Ma interesa o parere despre Luciana https://www.hotangel.ro/toate-fetele/

Multumesc.

Eu am fost la ea...dar acum mai bine de un an...găsești recenzia mea câteva pagini mai in spate...😊🤗

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

https://vip-zone.ro/

Salonul folosește de ceva timp poze noi. Bine realizate 😘👍😊

Dar și tarife noi. 300 Lei la orice maseuza cu o singură excepție.

Au și varianta de 150 Lei 30 minute.

Au intervenit și detalii de permisivitate ( nu va bucurați,doar la unele maseuze😉🤗), adică accepta mângâieri pe tot corpul, mângâieri orgasmice (😋😃) și sărutări pe tot corpul. 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Tarifele cresc in continuare la acest salon. Au chiar și 500 Lei ora, la unele maseuze. Maseuze destul de noi in domeniu, posibil doar pentru că arata bine. Sau nu...?🤔🤗😊

Minim 300 Lei ora, multe maseuze noi. La tarifele astea eu nu marșez.😉

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: PM [Only]
  • Oras:AboveTheSky
  • Telefon: PM [Only]
  • Oras:AboveTheSky

Salutare,

 

Vad ca sau mai actualizat din poze si domnisoare pe site, a mai fost cineva in ultima perioada la aceste fete?

Bianca https://vip-zone.ro/salon-masaj-erotic-galerie-foto-maseuze/

Luciana https://vip-zone.ro/salon-masaj-erotic-galerie-foto-maseuze/

Karla https://vip-zone.ro/salon-masaj-erotic-galerie-foto-maseuze/

Mesi.

Link spre comentariu

Luciana e de mult, de ani de zile. Doar a mai luat in kg, se vede in poze, ultima poza e din cele vechi, restul fiind mai recente, se vede evolutia. 

E de neinteles cresterea de preturi, poate au mai imbunatatit salonul, renovat? Totul e vechi, cand nu poti sa mentii macar un furtun de dus in stare buna, exista probleme mari dupa parerea mea.

O alta mare problema era cersitul dupa bani suplimentari, intotdeauna si la toate fetele. Poate au instituit reguli mai clare, o data cu tarifele mai mari? Sa speram. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...