Sari la conținut

Postări Recomandate

Eu am fost de 3 ori la Jade Pallace si o data la fratele lui, Thai Passion. Acum am inteles ca a mai aparut un salor sub acelasi patronat... La Jade am gasit-o de doua ori pe Karla, o superba, care apare si in pictorialul de pe Hot Angels iar a treia oara nu era decat o fata libera dar nu mi-a placut si am plecat. Mult timp am vazut anunturi de angajari pentru fete la aceste saloane si ulterior, in alte anunturi se laudau cu zeci de fete superbe...Ultima data cand am sunat am intrebat de mai multe fete care apareau pe site, multe din ele erau pe timp de noapte, altele nu mai erau in echipa... De-asta sugeram un postarea aceasta sa sunati inainte de a merge si sa intrebati de domnisoare... care...unde...cand...cum...etc.Ii rog pe cei care au fost recent acolo sa ne faca un update cu fetele gasite si cu posibilitatile de ocolire a finalizarii standard prin mijloace clasice de masaj erotic... intelegeti voi ce vrea sa spun:))

  • Like 1
Link spre comentariu

Atzatzat de pozele si review-ul de aici, m-am dus azi la Jade Palace. Locul arata foarte bine, curat, frumos amenajat, discret. Dar fetele nu sunt cele de pe site-ul prezentat de tine (hotangels.ro). "Pozele de pe site-ul hotangels sunt doar pentru reclama".Fetele REALE sunt pe site-ul jade palace (www.jadepalace.ro). Am vazut una singura, nu arata rau deloc si, daca n-as fi fost revoltat de manipularea publicitara, poate ca as fi stat. Dar m-am enervat prea tare si am plecat.Pacat ca un loc atat de misto gaseste sa-si atraga clientii prin minciuni.

Link spre comentariu
Vizitator crlstl
Reputație: 0

 

Si, sedinta a durat 45 min? cu sau fara dus inclus? cele 10 min in care ai asteptat sa se intoarca fata au intrat in cele 45? efectiv cat a durat sedinta? deci, la pret 79+49 pt. 45+45=90min?

merci,

 

Dusul inclus. A se face diferenta intre dush asistat si dush facut singur. Dushul asistat are tarifare separata.

Timpul se scurge de la "parasirea" receptiei si intratu in camera. Actiunea sa derulat astfel : intrat in camera imbracat, domnisoara in lenjerie intima, vb cu domnisoara in sensul ca ea mia zis ca merge sa se pregateasca iar eu sa ma dezbrac si sa ma duc sa fac dush. Facut dush, revenit in camera si asteptat in jur de 10 minute.din start daca am estimat corect, 15 minute s-au scurs din momentul in care am ales domnisoara si pana aceasta a revenit in camera dupa pregatire.

Cat despe tarife:

1 sedinta de 45 min costa 69 lei

2 sedinte de 45 de minute 45x2=90 min se tarifeaza la pretul de 49 lei sedinta adica 49x2=98 lei

 

Ideea e ca luate la pachet (2 sedinte) faci o economie de aproape 40 lei, decat daca ai lua separat 1 sedinta de 45 care se tarifeaza diferit.

 

Multumesc.

 

Link spre comentariu

Salut, Am apelat si eu la acest salon anul trecut de vreo 2 ori. Baia era echipata decent, prosopul era curat.

Cat despre atitudinea fetelor aceasta variaza si trebuie sa luati in considerare si pretul.

Din cate imi aduc aminte, prima data am cerut-o pe Anemona parca, era o tipa inalta si slabuta dar nu cred ca mai activeaza acolo.

Salonul face parte din grupul de saloane Hot Angels si fetele din cate stiu se plimba dintr-un salon in altul prin rotatie.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

La acest salon, am fost in August 2012 ... pe la kogalniceanu, arem 3 prieteni, pe la 01 am ... intrarea ok ....asteptam cadanele ... vin cam 7 ... dar din pacate , pe site zici ca-s toate zeite, cand apar, din 7 doar una era aproape buna ... in principiu cand ca era buna inseamna - subtirica in talie, sani maricei, fund bun de pipait, fara celulita, chip placut (mai erau doar doua cu chip placut, dar nu indeplineau restul de cerinte) ... alegem fetele ... ne trimit la camere, undeva jos, ... cred ca am fost mai ghinionist nimerind o baie mai mica, nu prea pot sa spun daca era curata pt ca nu au aprins becul ... dar ma rog, ... fac dus sumar cu fata .... direct in camera

Incep cu erotic 10 min relaxare 20 min iar erotic 15 (cu multa viteza din partea fetei ca sa scape mai repede) si direct intrebarea ... ma duc sa vad daca e liber la dus? ... cred ca urmarea ceasul sa scape mai repede .... parerea mea e ca ar mai trebuii sa ignore ceasul ala si sa bage un pic de vrajeala la sfarsit, un pic de masaj suplimentar ....

in general salonul este e vizitat macar odata in viata ... ca experienta ...

Am auzit ca daca insisti unele fete ofera si mai mult decat masaj .... daca a auzit cineva rog sa confirme ... eu am propus dar fara succes ...

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator Enzymex
Reputație: 0

Salutare,

 

Am si eu cateva lucruri de spus despre Hot Angels

 

Am fost si eu la acest salon de masaj erotic in luna Iulie 2012, m-am uitat pe site, la preturi si la domnisoare si am sunat la adresa din Mendeleev, 37, am intrebat daca este disponibila Sandra (http://www.hotangels...seuza.php?id=53) si mi-a spus ca este, in 30 minute am ajuns, insa surpriza, am mai asteptat 30 de minute sa vina, era plecata undeva, a venit, am ales varianta: 100 lei, 1h, 2 finalizari prin tehnici de masaj erotic.

Am ajuns in camera, am fost si am facut un dus, baia se prezinta ok, am folosit un gel de dus, in acest timp a fost si Sandra la dus.

I-am spus ca doresc sa facem un dus impreuna, asa am citit pe site (Dușul poate fi asistat de către maseuză: http://www.hotangels...asaj-erotic.php )

a raspuns ca nu este dus, este cada si nu prea avem loc amandoi!!!..OK...

Parea obosita, fara prea mult chef..

Masajul a fost ok, precizez ca a fost prima data cand am mers la acest salon, Sandra a fost putin timida la inceput dar apoi a devenit o fata locvace.

Ce vreau sa punctez aici este urmatorul fapt, pe la jumatatea orei de masaj am corelat cu ce am citit pe site, adica asta: Este interzis să vi-se ceară atenții finaciare, dar dacă dvs oferiți o atenție de pană la 50 lei, cu siguranță domnișoara va fi mult mai motivată. (link-ul de pe site: http://www.hotangels...asaj-erotic.php ) si cu faptul ca mi-au placut formele Sandrei si am intrebat-o respectos daca accepta un cunnilingus fara sa-i spun despre cei 50 lei, pe care ii aveam la mine si urma sa ii dau, mi-a spus ca NU, spre sfarsitul sedineti apoape de a doua finalizare mi-a spus ca accepta sa-i fac cunnilingus, dar contra 100 lei!!! Opsss...I-am spus ca nu dispun de aceasta suma ....(si nici nu sunt DEMENT sa ofer sume din astea pentru ce pana la urma???...Trebuie sa fim putin cerebrali si sa constientizam ca in zilele noastre ofertele sunt din ce in ce mai multe si preturile au scazut cu multa fata de 2009....eeeessstteee criza oameni buni!!!

 

Concluzia:

 

Locatia: Ok, putin cam intunecata, multe incaperi, era si un mini-frigider(bar) pe holul unde am asteptat-o pe Sandra, dar nu am servit nimic.

Masajul: A fost relaxant, insa mecanic, in zona intima.

Concluzie: Eu unul nu mai merg!

Daca ramanea ramanea cu acel NU de prima data si nu pronunta suma de 100 lei poate a doua oara mai veneam!

 

Multumesc!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare stimati confrati,

 

Am vizitat si eu saloanele HotAngels - Private Dolls si Thai Passion - de 6-7 ori.

Fetele nu sunt deloc rasarite si fara convingere. Am incercat trei fete ( de 70 lei dar si de 170 de lei ) : Anemona, Sandra si o alta de al carei nume nu imi mai amintesc.

Din punct de vedere al locatiei lucrurile sunt in general ok insa baia ( eterna problema ) dezamageste; perdea cazuta la dus, fara gel de dus sau gel de duzina.

 

Prestatii:

Anemona - am fost cu ea de 3 ori si overall rezultatul este de evitat. Fata este absolut artificiala si nu stie decat sa puna mana si sa ti-o frece. Am incercat inclusiv sa o stimulez cu bani pentru un rezultat mai friendly. Prima data am crezut ca este din cauza ca sunt eu nou si nu ne cunoastem, a doua oara am pus-o pe seama orei foarte tarzii insa a treia oara mi-a fost clar. Fata este nu grabita ci pe fuga de-a dreptul. Artificiala, cu multe gemete prefacute si nu se implica absolut deloc.

Sandra - am fost cu ea de 2 ori si rezultatul este fix ca si la Anemona.

In concluzie saloanele Private Dolls si Thai Passion sunt de evitat - prestatii slabe si locatii care nu sunt pe masura pretului.

 

Note:

Locatii:

Private Dolls - 6 , Thai Passion - 7

Prestatii : 5

  • 0

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunt sigur ca a nu aduc prima recenzie la aceasta locatie dar la acest numar de telefon nu a aprut nimic.

Rog un admin sa uneasca topicuriele.

 

Locatia se afla la intersectia Dacia cu Eminescu.

Putin aburit de licorile lui Bahus la ideea unui camarad am purces spre locatie.

Chitit cu gandul la un masaj fara nimic extra am luat initiativa sa mergem la o locatie la care am ramas imresionat cu ceva timp in urma.

 

Dupa mare dezamagire de la Royal massage 0784669999 / 0721301040 unde masajul anemic e doar un pretext pt. sex. insfarsit am avut parte de masajul dorit.

 

Halatul a fast 130 lei de persoana dar am platit 300pt, amandoi.Deobiciei las la maseoza daca imi place dar m-am lasat purtat de val.

 

Locatia super,dus asistat.prosop curat,fete pe toate gusturile.

 

Eu fan al blondelor am avut de ales dintre 3 dame dar nici una pe placul meu,infine,am ales o creata cu o fata de provincie si un corp dragut dar vizibil a neglijat sala in detrimentul fast-food-uli.

 

M-a lasat sa ii dau limbi,o pasa frumoasa,inchisa cu labiile mici,putin aspra dar exact cum imi place mie,

 

locatie 10

fete 10 daca nu ai fetish-uri iesite din comun gasesti tot ce vrei.

gfe  9

cooperativiate 9-10 sincer nu mi-am permis prea multe fiind constient ca miros a alcool,

discretie 10 ...marti seara intr-o zi geroasa la ora 1 cu ploaie,nu stiu cat de atractiva era locatia in asemea conditii.

 

ACESTEA SUNT IMPRESII LA CALD,PROSPAT INTRAT IN CASA.

 

EU SIGUR REVIN.....poate agat vreo maseoza pt. pachet full on-call.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Apropo de aceasta reclama. Tocmai ce am beneficiat de o "minunata" sedinta de masaj erotic de la VIP ZONE. Nu mai pot de nervi, abia mi-am revenit. Sa o iau cu inceputul, am mers la VIP ZONE chiar eram curios ce se intampla cu acest salon la care am mai mers in trecut, dar acum cu noile tarife 189 ora ma asteptam sa se imbunatateasca intr-un fel si calitatea serviciilor. Intru in receptie ..mi se spune ca sunt doar doua fete disponibile, doua tipe brunete, o aleg pe Oana imi placeau ochii ei. Ajungem in camera, foarte frig, afara - 4 grade, caloriferul rece, imi da prosopul si gelul de dus si ma trimite la dus. Ma rog sa scurtez un pic povestea, a inceput masajul de relaxare fara prea multa relaxare, de ce stai asa, tine picioru nu stiu cum, tine mainile nu stiu cum, ma rog s-a straduit fata se lasa cu toata greutatea..in fine fiecare cum se pricepe. Apoi imi spune sa ma intorc si incerc sa o ating firav pe coapse, domnisoara reactioneaza, ai mainile reci, ma gadili...tot tacamul care sa faca o sedinta de masaj erotic de neuitat, ai grija ca m-am ars cu placa de par pe fund, dupaia se pune cu fundu la mine si baga o laba daia in viteza sa scape de problema de parca eram la insamantare si trebuia sa-mi dau drumu ca sa termina treaba, nicidecum nu a existat partea de EROTIC asa cum ii spune si masajului, si celebrul text daca nu iti dai drumu in primele doua minute, ce faci nu vrei sa-ti dai drumu? Urmata de miscarea de rezistenta se cracaneaza sa-mi arate pasarica, incerc sa o mangai si domnisoara preia initiativa, daca vrei sa ma atingi la pasarica te costa 50 de roni /:) (zic unde scrie? pai nu scrie dar asa cer eu ca sa-mi fac vad) ma rog cu asta a pus capac a urmat o discutie in contradictoriu, fata foarte mandra de ea ..a zis ca ea a facut totul asa cum trebuie ..s-a dezbracat mi-a frecat-o si ca nimeni nu s-a mai plans de ea pana acum, dar ma gandesc ca or mai fi oameni nemultumiti de serviciile ei si ii rog sa scrie aici. Dupaia domnisoara Oana paraseste camera si imi spune ca ea nu mai poate sa-mi faca masaj...si uite asa a ramas fraieru singur in camera si nervos, in loc sa fie relaxat si entuziasmat de masajul erotic. Daarrr cu posibilitatea de a face o reclamatie, mare lucru, exista un formular cu doua randuri in care ai posibilitatea sa spui ce te-a deranjat. Ah normal ca nu primesti banii inapoi ca nu te-ai enervat in primele 15 minute, de parca exista vreuna care nu stie sa faca o frectie la cocoasa si te enerveaza la masajul de relaxare. Foarte aroganta si domnisoara de la receptie imi spune ca ea isi face meseria si ca nu are cum sa ma ajute, atunci i-am cerut bonul fiscal pe care nu mi-l daduse la inceput desi platisem 200 de roni normal ca nu au rest de la 189 dar deh au pus tarif psihologic (atunci deschideau si casa de marcat, cred ca o folosesc din an in Paste), pentru ca am sa fac plangere la OPC, m-am simtit furat, pacalit, am platit un serviciu in avans si si-au batut joc de mine si de relaxarea mea (si vorba aia sunt cetatean european si am drepturi). Asa poti sa platesti intri la masaj si acolo iti face domnisoara ce are ea chef ca oricum nu ai ce sa faci, ai fost fraier si a dat banii asta e teapa, daca nu-ti place nu mai vii data viitoare, se multumesc sa pacaleasca un client in loc sa-l fidelizeze probabil daia sunt si de vanzare celebrele saloane de masaj.

Oricum o sa-i coste mult mai mult amenzile de la OPC si administratia financiara decat daca ar fi solutionat situatia pe loc, dar in fine probabil s-au bazat pe faptul ca nu multi au rabdare sa faca toate demersurile, numai ca aici au gresit, eu am rabdarea si inversunarea necesara. 

Pe siteul VIP zone  scrie asa despre serviciul pe care l-am achizitionat eu 1 ora 189 roni (serviciul include :Un dus asistat (nu am avut parte), doua finalizari (nu am avut parte nici macar de una), gel de dus - am primit in gel de dus, papuci si cearceaf de unica folosinta - primit, bautura racoritoare - nu) deci pana la urma am dat 200 de roni ca sa fac un dus cu un gel de dus de-al lor sa le folosesc papucii de unica folosinta sa vad o fata dezbracata (care avea o super impresie despre ea ca e fata de 200 de roni nu daia de 80, foarte dragutica la fata dar asa ca un sfat nu i-ar strica daca ar reusi sa dea din cele 3 randuri de burti jos). si sa ma enervez. Buna afacerea.

Asa ca luati aminte daca vreti sa platiti pe cineva cu 200 de roni sa va enerveze apelati cu incredere la VIP ZONE astia si la domnisoara Oana.

Buna,

Ne am intalnit in saloanele Hot Angels, daca iti aduci aminte...acum cateva saptamani.

Mi-ai povestit de intamplarea cu Oana (maseuza noastra din Vip Zone).

Fiind client fidel de al nostru stii ca ai beneficiat de un masaj gratuit in locatia noastra de pe Calarasi ( la Jade Palace).Acolo a parut sa iti placa clipele petrecute in salon.

Tin inca o data sa iti spun ca imi pare rau de ce ai patit cu Oana ( din pacate cand ai fost tu la masaj cu ea, trecea printr o perioada mai grea a vietii....probleme familiare grave si probabil de aceea a fost mai rece).In fine, nu o scuz, dar stii cum este fiecare om are pasele lui proaste si ea  fiind o fata care lucreaza intr un salon nu este asemeni unei masini de spalat, nu o programezi sa inceapa ciclul de spalare si dupa aceea gata...e mai complicat in lucrul cu oamenii...ideea este ca nu trebuie sa generalizezi...in Jade stiu ca te am intrebat cum te ai simtit si aveai un zambet de satisfactie pe fata....uneori e bine,  alteori nu faci tocmai alegerea cea mai buna....in plus nu stiu daca stii noua idee a brandului conform careia o domnisoara zambitoare la prezentare este alegerea potrivita,inseamna ca primesti de la ea un feed back pozitiv si se merita sa intrii in masaj cu ea....ai garantia ca va fi o experienta de nota 10.

Ma bucur ca am gasit postul tau aici si sper sa iti lasi impresiile si despre restul masajelor de care ai beneficiat si te ai simtit bine in saloanele noastre.

O seara faina M si sper sa ne mai vizitezi si sa ne impartasesti parerile tale.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: PM [Only]
  • Oras:AboveTheSky
  • Telefon: PM [Only]
  • Oras:AboveTheSky

Salutare,

Am fost o singura data la Hot Angels, anul trecut in luna Iulie (2012), m-am uitat pe site, la preturi si la domnisoare si am sunat la adresa din Mendeleev, 37, am intrebat daca este disponibila o domnisoara anume si mi-a spus ca este, am ajuns, am ales varianta: 100 lei, 1h, 2 finalizari prin tehnici de masaj erotic.
Am ajuns in camera, am fost si am facut un dus, baia se prezinta ok, am folosit un gel de dus, in acest timp domnisoara a fost si i-a la dus.
Aici m-a deranjat faptul ca stiam din cate citisem pe site ca se poate dus asistat, dar nu am pus in discutie acest aspect!

Masajul a fost ok, domnisoara a fost putin timida la inceput dar apoi a devenit o fata locvace.


Concluzia:

Locatia: Ok, putin cam intunecata, multe incaperi, era si un mini-frigider(bar) pe hol dar nu am servit nimic.
Masajul: A fost relaxant, insa mecanic, in zona intima.
Concluzie: Posibil sa mai revin!
 

Ce vreau sa intreb, aseara din plicitease m-am apucat sa caut un salon de masaj erotic, sa vad ce oferte are si ce domnisoare, m-am uitat si pe http://www.hotangels.ro si mi-a atras atentia aceasta domnisoara: http://www.hotangels.ro/despre-maseuza.php?id=231 Ammalia, so, intrebarile mele sunt daca a mai fost cineva la aceasta domnisoara? Cum arata in realitate si cum presteaza masajul erotic?

 

Multumesc anticipat!

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Salutare

Am fost si eu la salonul de pe Calarasilor acum trei saptamani,sun fac programare si ajung in locatie,ma primeste receptionera prezinta oferta 169lei ora cu doa finalizar si dus asistat ,ceama fetele au fost vreo patru domnisoare disponibile,doar una mi-a atras atentia si am ales o, bruneta frumusica cam 1.65 ,50kg 20-23 ani,urcam la etaj camera aranjata  prosop curat,am facut dus nu am benificiat de dus asistat deci era in oferta baia curata ok ,si domnisoara sa scuzat ca trebue sa faca si ea dus ,a aparut in camera dupa aprox.10min eu eram deja pe saltea intin pe burta,incepe cu un masaj de relaxare cu ulei pe tot corpul care a durat 15-20min.se da si ea cu ulei si incepe cu body masaj se freaca cu sani cu funduleti pe spatele meu si dupa 5min. vine intrebarea vrei sa te intorci?si ma intorc cu fata mai da ulei si pe ala mic si incepe sa frece cu sani si cu burtica pe ala mic se intoarce sa si arate si pasarica si in acelas timp continua sa frece cu manuta si nu rezist mai mult de 10 min.si finalizez pe manuta ei ,ma sterce cu servetele si merge la bai merg si eu ma imbrac ofer un cadou mic si ies.Toata actiune a durat vreo 45-50 min dela intrare pana iesire.

 

 

Conclizii finale.

 

Locatia: 9 ok cam vech dar curat

Fata: 9

Masaj de relaxare:8 relaxant nimic deosebit

Masaj erotic:8 a folosit mai mult sani si corpul mai putin maini

Halatul 170 lei la receptie si un mic cadou pentru fata

 

Experient reusita

 

De revenit

 

O zi buna

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am nimerit o data la cel de pe Calarasi. Niste fete urate cu spume de mi s-a taiat de erotism. Mai bine arata receptionera. Care vazand dezamagirea de pe fata mea m-a indrumat catre salonul din Mendeleev... ca cica e promotie si fete mai acatarii pentru zona centrala.

 

Cum corespundea cu traseul meu am trecut si pe acolo. Intr-adevar, din trei fete doua aratau mai bine, o blonde slaba si desirata care facea senzatie cu niste craci lungi, si o bruneta miniona cu ceva sani apetisanti. Am ales bruneta, nu mai stiu cat am achitat dar am luat 1 ora si 30 de min / 2 finalizari ca asa suna promotia.

 

Am fost condus in camera de masaj, am primit prosop curat si mers la dus. Dupa dusul meu, printesa s-a scuzat ca trebuie sa faca si ea dus, astfel ca a mai ciupit cam 10 minute din timpul meu de masaj. In fine apare si mandra de la dus si se intinde langa mine sprijinindu-se intr-un cot, incercand o socializare de doi lei, de genul "Unde lucrezi?", "Mergi des la masaj?", "De unde ai auzit de noi?" .... WTF...

 

La raspunsurile mele iritate se dumireste ca am venit totusi pentru un masaj erotic si se sinchiseste si ea sa se unga cu ulei si sa purceada la masaj. Nu pot sa spun ca a fost bun sau prost, sigur am nimerit masaje mai adevarate sau mai catastrofale. Asta a fost unul mediu, frecat cu tatele pe spate, pe cur, apoi pe fata, luat pula intre sani si frecat cu mana sa-ti dai drumul cat mai repede. Lucru care s-a si intamplat spre usurarea amandurora.

 

Am mai facut un dus sa scot uleiul de pe mine si la intoarcerea in camera am vazut ca se destinde si fata cand a vazut ca ma echipez de plecare.

 

Toata distractia a durat cam 50 de minute, maxim 1 ora, cu toate tragerile de timp.

 

Nu-mi pare rau de bani dar a fost o experienta mediocra pe care nu o recomand nimanui.

 

Buna zzukkero,

s-au schimbat multe fete pana acum si am hotarat ca pe locatia de pe Calarasi sa ramana numai fetele care stiu si le place ceea ce fac.Iti recomand sa mai faci o incercare....o sa vezi ca de aceasta data o sa ai numai cuvinte de lauda.

SUnt multe fete noi acum si frumoase, uite iti atasez si site-ul pe care le vezi: http://www.hotangels.ro/masaj-erotic-galerie-fete.php

Pup u si astept opinii de la tine in continuare

 
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

 

Am fost o singura data la Hot Angels, anul trecut in luna Iulie (2012), m-am uitat pe site, la preturi si la domnisoare si am sunat la adresa din Mendeleev, 37, am intrebat daca este disponibila o domnisoara anume si mi-a spus ca este, am ajuns, am ales varianta: 100 lei, 1h, 2 finalizari prin tehnici de masaj erotic.

Am ajuns in camera, am fost si am facut un dus, baia se prezinta ok, am folosit un gel de dus, in acest timp domnisoara a fost si i-a la dus.

Aici m-a deranjat faptul ca stiam din cate citisem pe site ca se poate dus asistat, dar nu am pus in discutie acest aspect!

 

Masajul a fost ok, domnisoara a fost putin timida la inceput dar apoi a devenit o fata locvace.

 

 

Concluzia:

 

Locatia: Ok, putin cam intunecata, multe incaperi, era si un mini-frigider(bar) pe hol dar nu am servit nimic.

Masajul: A fost relaxant, insa mecanic, in zona intima.

Concluzie: Posibil sa mai revin!

 

Ce vreau sa intreb, aseara din plicitease m-am apucat sa caut un salon de masaj erotic, sa vad ce oferte are si ce domnisoare, m-am uitat si pe http://www.hotangels.ro si mi-a atras atentia aceasta domnisoara: http://www.hotangels.ro/despre-maseuza.php?id=231 Ammalia, so, intrebarile mele sunt daca a mai fost cineva la aceasta domnisoara? Cum arata in realitate si cum presteaza masajul erotic?

 

Multumesc anticipat!

Buna Vucea M

Amalia lucreaza la noi de aproximativ 2 ani si masajul de relaxare este super bun...cel erotic ramane la aprecierea fiecaruia dintre voi acum.Pozele pe care le ai vazut pe site, ce iti pot spune de Amalia este ca este o fata cu sanii mari, siliconati, buzite mici si senzuale, micuta de statura, piele fina si amabila si dragalasa.In situatia in care iti plac fetele cu forme robustiene ti o recomand.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare

Am fost si eu la salonul de pe Calarasilor acum trei saptamani,sun fac programare si ajung in locatie,ma primeste receptionera prezinta oferta 169lei ora cu doa finalizar si dus asistat ,ceama fetele au fost vreo patru domnisoare disponibile,doar una mi-a atras atentia si am ales o, bruneta frumusica cam 1.65 ,50kg 20-23 ani,urcam la etaj camera aranjata  prosop curat,am facut dus nu am benificiat de dus asistat deci era in oferta baia curata ok ,si domnisoara sa scuzat ca trebue sa faca si ea dus ,a aparut in camera dupa aprox.10min eu eram deja pe saltea intin pe burta,incepe cu un masaj de relaxare cu ulei pe tot corpul care a durat 15-20min.se da si ea cu ulei si incepe cu body masaj se freaca cu sani cu funduleti pe spatele meu si dupa 5min. vine intrebarea vrei sa te intorci?si ma intorc cu fata mai da ulei si pe ala mic si incepe sa frece cu sani si cu burtica pe ala mic se intoarce sa si arate si pasarica si in acelas timp continua sa frece cu manuta si nu rezist mai mult de 10 min.si finalizez pe manuta ei ,ma sterce cu servetele si merge la bai merg si eu ma imbrac ofer un cadou mic si ies.Toata actiune a durat vreo 45-50 min dela intrare pana iesire.

 

 

Conclizii finale.

 

Locatia: 9 ok cam vech dar curat

Fata: 9

Masaj de relaxare:8 relaxant nimic deosebit

Masaj erotic:8 a folosit mai mult sani si corpul mai putin maini

Halatul 170 lei la receptie si un mic cadou pentru fata

 

Experient reusita

 

De revenit

 

O zi buna

Buna, ma bucur ca ti a facut placere masajul de care ai avut parte in Jade Palace.Mi ai putea impartasi si numele domnisoarei ?

Link spre comentariu
  • Telefon: PM [Only]
  • Oras:AboveTheSky
  • Telefon: PM [Only]
  • Oras:AboveTheSky

Buna Vucea M

Amalia lucreaza la noi de aproximativ 2 ani si masajul de relaxare este super bun...cel erotic ramane la aprecierea fiecaruia dintre voi acum.Pozele pe care le ai vazut pe site, ce iti pot spune de Amalia este ca este o fata cu sanii mari, siliconati, buzite mici si senzuale, micuta de statura, piele fina si amabila si dragalasa.In situatia in care iti plac fetele cu forme robustiene ti o recomand.

Seara buna,

Tema este urmatoare vreau sa fiu sigur de faptul ca se respecta partea cu dusul asistat! Si mai mult decat atat mai vroiam sa intreb ceva despre aceasta domsioara, da imi plac foarte mult tipele plinute, asta a fost si crieteriu de selectie, insa sa revin la intrebare, nu am gasit pe siteul hot angels o adresa de mail din pacate, iar aici nu pot sa trimit mesaj privat! Multumesc anticipat!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Seara buna,

Tema este urmatoare vreau sa fiu sigur de faptul ca se respecta partea cu dusul asistat! Si mai mult decat atat mai vroiam sa intreb ceva despre aceasta domsioara, da imi plac foarte mult tipele plinute, asta a fost si crieteriu de selectie, insa sa revin la intrebare, nu am gasit pe siteul hot angels o adresa de mail din pacate, iar aici nu pot sa trimit mesaj privat! Multumesc anticipat!

Buna din nou, dusul asistat se cere de client  ( mai exista si clienti care doresc intimitate).Ideea este ca atata timp cat tu ii ceri domnisoarei acest lucru ea va face dus asistat.O adresa de contact a noastra este : [email protected]

Seara faina!

Link spre comentariu
  • Telefon: PM [Only]
  • Oras:AboveTheSky
  • Telefon: PM [Only]
  • Oras:AboveTheSky

Buna din nou, dusul asistat se cere de client  ( mai exista si clienti care doresc intimitate).Ideea este ca atata timp cat tu ii ceri domnisoarei acest lucru ea va face dus asistat.O adresa de contact a noastra este : [email protected]

Seara faina!

Nu dezvolt subiectul cu dusul asistat pentru ca stiu ce vorbesc, eu am cerut insa nu s-a vrut! Multumesc pentru adresa de mail, am sa scriu! Seara faina!

Link spre comentariu
  • Oras:buc
  • Oras:buc

Buna,

Ne am intalnit in saloanele Hot Angels, daca iti aduci aminte...acum cateva saptamani.

Mi-ai povestit de intamplarea cu Oana (maseuza noastra din Vip Zone).

Fiind client fidel de al nostru stii ca ai beneficiat de un masaj gratuit in locatia noastra de pe Calarasi ( la Jade Palace).Acolo a parut sa iti placa clipele petrecute in salon.

Tin inca o data sa iti spun ca imi pare rau de ce ai patit cu Oana ( din pacate cand ai fost tu la masaj cu ea, trecea printr o perioada mai grea a vietii....probleme familiare grave si probabil de aceea a fost mai rece).In fine, nu o scuz, dar stii cum este fiecare om are pasele lui proaste si ea  fiind o fata care lucreaza intr un salon nu este asemeni unei masini de spalat, nu o programezi sa inceapa ciclul de spalare si dupa aceea gata...e mai complicat in lucrul cu oamenii...ideea este ca nu trebuie sa generalizezi...in Jade stiu ca te am intrebat cum te ai simtit si aveai un zambet de satisfactie pe fata....uneori e bine,  alteori nu faci tocmai alegerea cea mai buna....in plus nu stiu daca stii noua idee a brandului conform careia o domnisoara zambitoare la prezentare este alegerea potrivita,inseamna ca primesti de la ea un feed back pozitiv si se merita sa intrii in masaj cu ea....ai garantia ca va fi o experienta de nota 10.

Ma bucur ca am gasit postul tau aici si sper sa iti lasi impresiile si despre restul masajelor de care ai beneficiat si te ai simtit bine in saloanele noastre.

O seara faina M si sper sa ne mai vizitezi si sa ne impartasesti parerile tale.

Buna Admin H A

 

Asa este am fost la Jade pentru a beneficia de o sedinta de masaj gratuita sau sa spunem ca o platisem in avans pentru ca aceea cu Oana nu se putea numi sedinta de masaj erotic, indiferent de probleme respectul fata de client ar trebui sa existe totusi. M-am gandit atunci sa-ti dau un exemplu legat de lucrul asta cu perioade proaste, daca de exemplu mergi la coafor sa te tunzi sau sa te vopsesti si pentru ca frizerul trece printr-o perioada proasta te tunde 0 sau te vopseste mov desi tu vroiai blond...si dupaia iti ia si banii si iti spune ca da a avut o zi proasta dar asta e ..o sa-ti creasca parul la loc si el te-a tuns, sau te-a vopsit...ca nu a fost cum iti doreai asta e ..ghinion..o zi proasta. Atunci...cand oferi servicii si unele de calitate cred ca nu ar trebui sa existe perioade proaste sau eventual puse la reducere :) 

Ca sa fim corecti pana la capat sedinta de masaj in compensatie a aparut in urma unei sesisari la protectia consumatorilor, mi-ar fi placut sa fie un gest firesc din partea conducerii. 

 

Si acum o sa vorbesc despre sedinta de masaj de la Jade Palace. Am ales-o pe domnisoara Kery care a fost foarte ok, s-a comportat asa cum trebuie am inceput cu un masaj de relaxare, apoi masajul body si erotic toate facute asa cum trebuie si cum ma asteptam eu sa fie. La final a fost si dusul asistat.

 

Probabil o sa mai trec macar o data pe la Hot Angels sa vedem daca exceptia este prima experienta nereusita sau cea de-a doua care a fost asa cum trebuie.

  • Like 1
Link spre comentariu

I have recently been at Thaj Passion Masaj. Spot is where johnny 2005 whrote : easy to reach. Every time I found 4 -5 girls to choose . Not all beautiful but nice : I could try Anda Diana Emilia and Amalia. I got a very good relaxed massage and erotic massage from Anda Diana and Emilia. You can touch them (with a little cadeau ) everywhere you like but not more.  Amalia's performance  was instead only average : mechanical and very poor erotic.Time is actually one hour ,nobody hurry you. Valued the price (130 L) I suggest it and certainly I go back. Maybe I think you can get more the nexst times.  Have a good time  Marietto 

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna seara,

 

Am stat eu un pic asa intr'o seara, tot hoinaream pe vastul si minunatul forum si zic ma hai sa incercam ceva frumos, un masaj zic. 

Zis si facut, caut eu pe forum ceva, nimic valabil la o ora destul de tarzie in noapte plus ca era duminica, si dau peste aceasta domnisoara 

Din poze, arata bestial, ce pot sa zic, foarte frumoasa. Ma prezint la locatie, fara un program anume, dupa un suc in oras, tin sa precizez ca am fost fara programare, lucru care pentru mine e de apreciat, pentru ca nu aveam program special pentru masaj si totusi l-am primit.

Ajung la locatie, fata era disponibila, tin sa precizez ca la fata, am fost un pic dezamagit, dar fiind masaj, lumina difuza, zic ok. Ajung in camera, camera destul de ok, un prosop pentru dush, curat, fata coboara si ea pana jos sa se schimbe, dupa care incepe nebunia.

Deci pot sa spun ca a fost un masaj, cum mai rar am facut, fiind chiar amator de masaje, ma repet, amator, nu profesionist, mai sunt multe de vazut si multe de incercat, dar pana acu asta a fost unul dintre cele mai reusite. Fata super ok, stie cand sa vorbeasca, cand sa taca, cand sa intretina o discutie. 

A inceput usurel cu un masaj de relaxare care a fost super ok, dupa care la masajul erotic, a inceput sa-mi arate ce stie. Si stie, e destul de skinny dar, tocmai buna de rotit cum vrei.Continua cu masaju prin tehnici, si finalizam, ce am ramas placut impresionat, ca si dupa finalizare am avut parte de un mic rasfat, mangaieri si linistite muuult apreciate, si bineee venite.

 

Halatu a fost 169 + un cadou la fata.

Locatie: 8 - deja e cam vechi salonu si asta se vede cam peste tot, macar carpele dupa pereti schimbate

 

Daca am uitat ceva imi cer scuze fii primul post.

  • Like 7
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...