Sari la conținut

noua pe site Timis 0743404105


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salutare, 

 

Aseara, plictiseala mare pentru o zi de joi m-am gandit sa rascolesc putin interenetul pentru a vedea ce mai gasesc nou in domeniu prin TM. 

 

Am gasit acest anunt si mi s-a parut destul de interesanta fata la prima vedere. 

 

buna!!! ofer companie domnilor generosi la locul meu de refugiu,deplasari fac doar la hotel,cer si ofer seriozitate,discretie si ingina maxima.

 

Poze cu fata puteti sa vedeti in link-ul de mai jos.

 

http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/ea-pentru-el/anunt/noua-pe-site/7b0c677e70606557.html

 

Doresc sa precizez ca pozele fetei sunt reale. 

Ajuns la fata locului (zona Steaua)  intru in apartament. Fata ma astepta in niste pantaloni scurti si o bluzita. Patul exact cum se vede si in poza. Stam vreo 2, 3 minute de vorba, fata pot sa zic ca e deschisa, zambeste mai tot timpul si vorbeste foarte frumos dupa care incepe actiunea. Se dezbraca si incepe cu un oral neprotejat, ajutat putin si de maini, fara deep. NU se atunge nici de partile adiacente, spunandu-mi ca nu ii place asa ceva sa faca. Deci in concluzie pentru oralul prestat fata primeste de la mine o nota de 7. 

La normal schimbam 2 pozitii si finalizarea pe corp. Altundeva nu accepta. Fata nu face CIM sau COF. Nota mea pentru normal pt ca a vorbit frumos si m-a intrebat cum vreau si cum imi place este 8. 

 

Mai vreau sa adaug ca locatia este un apartament cu 2 sau 3 camere.Fata mai sta cu o alta fata blonda care presteaza in acelasi domeniu dar pe care nu o cunosc.

 

Cadoul lasat pentru N+O 100 RON.

O ora cu fata costa 150 RON.

 

Fiind prima mea recenzie sper ca am fost destul de amanuntit in detalii. Daca am omis eu ceva si aveti nevoie de alte informatii nu ezitati sa intrebati. 

 

Sa aveti un sfarsit de saptamana cat mai placut. 

Salutare si spor la .................

 

 

 

 

 

 

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:tm
  • Oras:tm

confirm cele de mai sus: 100ron/ON, fara FK sau CIM, fara prea multa implicare la normal, oral asa si asa. fata nu-i muta, dar nici in largul ei. la fata arata bine, dar corpul nu e prea reusit (fara cur, celulita/vergeturi), sanii ce o mai scot putin.

locatie: steaua

redeventa: 100ron/numar ON

fata: 7/8 (frumusica la fata, e cea din poza)

igiena: 9 - curata, fara mirosuri

atitudine: 8/9 - prietenoasa, nu-i grabita, dar nu parerea ca se simte bine in context

oral: 7/8 - concluzia mea e ca nu-i prea place, asa ca il face sa scape repede el; foloseste si mana si nu se baga la artificii; il face neprotejat, desi l-ar prefera protejat

normal: 7/8 - poti sa-i faci tu chestii, ea nu prea se implica...cel mult mangaieri si poate niste gemete timide

gfe: 6/7, no FK

 

concluzie: ar trebui sa ofere mai mullt ca are de unde. sau poate ofera selectiv si eu am ramas pe dinafara =)))

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:tm
  • Oras:tm

Am uitat sa va mai spun ca isi spunea Alexandra in anunturile anterioare. Fata este destul de inalta, 1.65+ spre 1.70. Cateceva si despre conditiile din locatie: este un apartament normal, mediu ca locatie cu pat mare, dar mai vechi si scartietor. baia e in aceeasi nota. Ai cu ce te spala si te sterge.

 

Este colega cu o alta care si ea thread aici, parca. Isi zicea Ramona. Fetele cred ca sunt din Moldova, desi in conversatia uzuala nu su accent specific.

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare fratilor, am fost si eu la fata aceasta acum vreo doua saptamani si vreau sa confirm ceea ce au descris colegii futaciosi de mai sus. Pana la urma mi-a parut rau dupa bani, desi pozele din primul ei anunt pareau promitatoare. singura parte buna din toata experienta e apartamentul care e ingrijit si ferit de ochii lumii, in Steaua. Ca experienta pot sa spun ca a durat vreo 10 minute ca eram eu prea incins si am terminat repede, fara nici o implicare de-a ei, fara sa ai ce discuta, fara sa am vreo pretentie deosebita (ca oricum nu mi-ar fi indeplinit-o). Fata nici nu arata extraordinar la corp asa ca ce sa zic... daca nu aveti ce face cu 100 de lei si mai sunteti si "incinsi" puteti sa o vizitati.

 

ca si note:

 

Oral: 5/10 pur si simplu nu m-a impresionat

Normal: 5/10 sta asa cum o pui, nu scoate nici un sunet, nici macar vreun zambet...

COF/CIM: a zis ceva ca ar accepta pe corp dar nu am fost curios.

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...