Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 05.12.2023 la 16:21, sfvineri a spus:

Salut, o gasesti pe whatsapp.

Poze noi nu a mai postat, in schimb acum cere 500 la ora - ceea ce e de domeniul sf-ului

Se pare ca a revenit la 200 / 400. Nu's ce aritmetica era aia cu 200 / 500 🤔

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am fost aseara la Roxana. I-am scris pe whatsapp "la risc" cu numai o ora inainte sa merg si am avut norocul sa aibe disponibilitate. Locatia este Confort City. Pentru mine este aproape, este perfecta.


  Roxana: 9 (9 la fata, 9 la corp). Arata foarte bine, pe gustul meu. 
  Atitudine: 10 isi da interesul sa te faca sa te simti bine. 
  ON:9 Foarte bun, umed, scuipa des pe instriment, se ajuta si de manuta, se joaca cu limba.
  NP:10 Se misca bine in LOT, are initiativa, ii place si vrea si ea sa se simta bine.

Am gasit-o pe Roxana intr-o costumatie foarte sexy, care m-a facut sa uit de socializare si sa me dezbrac direct :). A fost o partida de rasfat, de anduranta. A inceput cu oral, urmat de normal LOT, misionar si doggy in pat, apoi revenit la oral, apoi iar normal LOT si doggy in picioare in camera in fata oglinzii, apoi iar revenit la oral si apoi iar revenit la normal LOT si doggy in picioare si finalizare pe piept. I-am dat dauna in prezervative :).  Duce bine fata asta si nu numai ca nu comenteaza da se pare ca ii si place. 

Am stat o ora si am decartat 400 de lei.

Recomand !

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 3 ore, xxxnickxxx a spus:

Am fost aseara la Roxana. I-am scris pe whatsapp "la risc" cu numai o ora inainte sa merg si am avut norocul sa aibe disponibilitate. Locatia este Confort City. Pentru mine este aproape, este perfecta.


  Roxana: 9 (9 la fata, 9 la corp). Arata foarte bine, pe gustul meu. 
  Atitudine: 10 isi da interesul sa te faca sa te simti bine. 
  ON:9 Foarte bun, umed, scuipa des pe instriment, se ajuta si de manuta, se joaca cu limba.
  NP:10 Se misca bine in LOT, are initiativa, ii place si vrea si ea sa se simta bine.

Am gasit-o pe Roxana intr-o costumatie foarte sexy, care m-a facut sa uit de socializare si sa me dezbrac direct :). A fost o partida de rasfat, de anduranta. A inceput cu oral, urmat de normal LOT, misionar si doggy in pat, apoi revenit la oral, apoi iar normal LOT si doggy in picioare in camera in fata oglinzii, apoi iar revenit la oral si apoi iar revenit la normal LOT si doggy in picioare si finalizare pe piept. I-am dat dauna in prezervative :).  Duce bine fata asta si nu numai ca nu comenteaza da se pare ca ii si place. 

Am stat o ora si am decartat 400 de lei.

Recomand !

 

accepta sarutari, fk, etc?

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
La 21.02.2024 la 13:12, tibiradu a spus:

accepta sarutari, fk, etc?

am fost de mai multe ori la ea in trecut si imi amintesc ca accepta sarutari pe buze. Iar FK superficial din cate imi amintesc. Dupa o pauza de un an am revenit la ea alaltaieri dar nu am fost deloc interesat de data asta de sarutari si FK asa ca nu am incercat. Am fost setat pe altceva..... 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dupa o perioada mai indelungata am reusit si eu sa revin pe la Roxana.

Pot spune ca nimic nu s-a schimbat de la ultima recenzie, poate chiar mai bine (posibil sa o fi prins in toane bune).

Ca aspect: 9.5 tanara , arata foarte bine.

Atitudine: 10  isi da interesul sa te simti bine, foarte comunicativa.

ON: 9

NP: 10 are initiativa, schimba pozitii, se misca bine.

Pentru mine e de revenit, singurul dezavantaj este locatia. fiind destul de departe, dar merita timpul pierdut.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
La 14.04.2024 la 13:18, Ionut_1989 a spus:

Dupa o perioada mai indelungata am reusit si eu sa revin pe la Roxana.

Pot spune ca nimic nu s-a schimbat de la ultima recenzie, poate chiar mai bine (posibil sa o fi prins in toane bune).

Ca aspect: 9.5 tanara , arata foarte bine.

Atitudine: 10  isi da interesul sa te simti bine, foarte comunicativa.

ON: 9

NP: 10 are initiativa, schimba pozitii, se misca bine.

Pentru mine e de revenit, singurul dezavantaj este locatia. fiind destul de departe, dar merita timpul pierdut.

Cum se mai prezinta pe partea de GFE?

In ultimele vizite la ea am observat ca nu mai este deloc asa lipicioasa si dornica cum era inainte. Oralul il face mecanic si doar cateva secunde, doar asa ca sa fie bifat, FK inexistent, sarutari pe corp deloc iar la normal doar sta cum o pui fara o prea mare implicare din partea ei.

Daca s ar fi intamplat doar odata puteam spune ca am prins o intr o zi mai proasta. 

Ca aspect fizic arata foarte bine, pacat ca implicarea ei a scazut foarte mult.

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Telefon: 0744225522
  • Oras:Acolo
  • Telefon: 0744225522
  • Oras:Acolo

Confirm si eu. Implicarea ei a scazut foarte mult, a devenit totul aproape mecanic, FK aproape lipsa. La inceputurile ei era top la multe capitole. Pacat, arata foarte bine  si e chiar ai ce vorbi cu ea, in rest... a decazut mult.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member

×
×
  • Creează nouă...