Sari la conținut

Alina super slim 0723730369


Postări Recomandate

  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

RECENZIE:
Locatie: 8.5 (Vitan, Rin Grand Residence)
Aspect: 8 (simpatica, undeva la 1.70 cm, ochi albastri, par negru, sani micuti, slim, fund rotund fain, tatuaj la mana, parfumata discret)
Oral: 9 (neprotejat, bun, umed, mai multe viteze, cu atentie la bijuterii, incearca deep chiar foarte ok, se ineaca cu ea)
Normal: 8 (protejat, accepta pozitii, energica in pat)
Anal: nu am intrebat
Gfe: 9 (FK, DFK, saruta pe corp)
Atitudine: 10 (placuta, deschisa la discutii, vorbareata)
Igiena: 10 (curata si piele fina)
Halat: 300 RON (pentru o ora)

Naratiunea:
Am luat legatura cu domnisoara Alina in aceasta perioada si am stabilit intalnirea telefonic. Locatia este in Vitan, Rin Grand Residence, detaliile oferite ulterior telefonic.
In locatie m-a intampinat o domnisoara impatica, undeva la 1.70 cm, ochi albastri, par negru, sani micuti, slim, fund rotund fain, tatuaj la mana, parfumanta discret. Alina era intr-o tinuta sexy neagra pe tocuri, foarte deschisa si dezghetata inca de cand am intrat in apartament. Am stat de vorba cu ea pentru a ne cunoaste putin, este foarte ok, foarte caterincoasa. Intors de la dus am trecut la actiune, relaxati.
Oralul a fost neprotejat, bun, umed, mai multe viteze, cu atentie la bijuterii, incearca deep chiar foarte ok, se ineaca cu ea. Are cateva jocuri cu limba pe sateliti destul de interesant in timpul deep-ului +  meniul zilei 69. Normalul (protejat) a fost destul de ok, schimbat mai multe pozitii, nu refuza nici o pozitie; este foarte stramta jos. Preia initiativa cu un reverse cow girl destul de interesant, pe directii cumva, in LOT se misca foarte bine, este energica. Intre reprize se cuibureste in bratele. Alina nu refuza FK, il ofera, dar nu din proprie initiava, te trage in ea, geme placut, se incolaceste mai ales in misionar.

1)Lasati banutii inainte la cererea domnisoarei
2)DTD undeva la 60 min, fara sa fiu grabit intr-un fel
3)Te intreaba cum vrei sa fie oralul: protejat, neprotejat
4)Monteaza interesant caciulita cu gura

M-am simtit bine cu Alina si o recomand

  • Like 23
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

RECENZIE:

Locatie: 8.5 (Vitan, Rin Grand Residence)

Aspect: 8 (simpatica, undeva la 1.70 cm, ochi albastri, par negru, sani micuti, slim, fund rotund fain, tatuaj la mana, parfumata discret)

Oral: 9 (neprotejat, bun, umed, mai multe viteze, cu atentie la bijuterii, incearca deep chiar foarte ok, se ineaca cu ea)

Normal: 8 (protejat, accepta pozitii, energica in pat)

Anal: nu am intrebat

Gfe: 9 (FK, DFK, saruta pe corp)

Atitudine: 10 (placuta, deschisa la discutii, vorbareata)

Igiena: 10 (curata si piele fina)

Halat: 300 RON (pentru o ora)

Naratiunea:

Am luat legatura cu domnisoara Alina in aceasta perioada si am stabilit intalnirea telefonic. Locatia este in Vitan, Rin Grand Residence, detaliile oferite ulterior telefonic.

In locatie m-a intampinat o domnisoara impatica, undeva la 1.70 cm, ochi albastri, par negru, sani micuti, slim, fund rotund fain, tatuaj la mana, parfumanta discret. Alina era intr-o tinuta sexy neagra pe tocuri, foarte deschisa si dezghetata inca de cand am intrat in apartament. Am stat de vorba cu ea pentru a ne cunoaste putin, este foarte ok, foarte caterincoasa. Intors de la dus am trecut la actiune, relaxati.

Oralul a fost neprotejat, bun, umed, mai multe viteze, cu atentie la bijuterii, incearca deep chiar foarte ok, se ineaca cu ea. Are cateva jocuri cu limba pe sateliti destul de interesant in timpul deep-ului +  meniul zilei 69. Normalul (protejat) a fost destul de ok, schimbat mai multe pozitii, nu refuza nici o pozitie; este foarte stramta jos. Preia initiativa cu un reverse cow girl destul de interesant, pe directii cumva, in LOT se misca foarte bine, este energica. Intre reprize se cuibureste in bratele. Alina nu refuza FK, il ofera, dar nu din proprie initiava, te trage in ea, geme placut, se incolaceste mai ales in misionar.

1)Lasati banutii inainte la cererea domnisoarei

2)DTD undeva la 60 min, fara sa fiu grabit intr-un fel

3)Te intreaba cum vrei sa fie oralul: protejat, neprotejat

4)Monteaza interesant caciulita cu gura

M-am simtit bine cu Alina si o recomand

Iti multumesc pentru recenzie,si pentru vizita.te pupacesc
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

A plecat in Brașov și nu se mai întoarce. Nu i.a plăcut Bucureștiul.

Adevărul e că nu a nimerit bine,nici ca perioadă, nici ca loc, şi când era lumea mai liberă, in weekend, a plecat. Eh, îi urez baftă mai departe.

Link spre comentariu
Vizitator menache
Reputație: 0

E pula alți oameni!sa nu mai veniți in București dacă aici sunt alți oameni ca de aia sunt aglomerațiile care sunt ca veniți cu toții aici ...stați acasă

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...