Sari la conținut

Delia 0731103506


Postări Recomandate

Da, aseara am fost la ea,dar nu am apucat sa fac recenzie.

Locatie: str Gh. Toparceanu (langa stadionul Ilie Oana) strada spre ucecom

Aspect ok, e frumusica,slabuta, fundulet mic. F amabila si sociabila.

Oral: 8 , mici tente de deep,se implica

Normal : 9, incercat 2 pozitii, ea deasupra apoi eu deasupra, te calareste bine, geme frumos

Halat: 100 ron

De revenit,: cu siguranta

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F
Cu mine faci dragoste
 
Valabil din 12.01.2019 15:09:43
Descriere Matrimoniale

Buna!!!dragule❤ sunt Delia ...Ofer clipe de relaxare domnilor generosi si ma implic in ceea ce fac,stiind k vati saturat de falsuri si minciuni ,,,sunt o persoana deschisa la fantezii,comunicativa si prietenoasa ....lucrez cu rabdare si calm..serviciile sunt de calitate, va astept cu drag la domicilu meu unde sunt SINGURA. Pozele reale100%confirm cu tatuajele.locatie centru,igiena maximafara bile si in stare de ebrietate. Speak English end Deutsch 

https://s3.central-1.russmedia.com/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20181107/1646/775298af8ee705111e9f90760dbafcfc.jpg 
https://s3.central-1.russmedia.com/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20181112/1617/1d83130b0534c9c0a21036bc94b6c65b.jpg https://s3.central-1.russmedia.com/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20190110/1237/8d2a0a46d2ce66c44e4b9323c28783fc.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:privat
  • Oras:privat

Daca asta e slabuta si ala e un fundulet mic...nu stiu ce repere aveti. Sau pozele nu sunt ale ei...oricum prima poza a mai circulat pe aici, nu stiu de unde s-o iau dar are ceva ani buni.

Intrebare de 100 de puncte: Are tatuajele alea cu pasari pe spate, cea pe care ai vizitat-o tu?

Link spre comentariu

Daca asta e slabuta si ala e un fundulet mic...nu stiu ce repere aveti. Sau pozele nu sunt ale ei...oricum prima poza a mai circulat pe aici, nu stiu de unde s-o iau dar are ceva ani buni.

Intrebare de 100 de puncte: Are tatuajele alea cu pasari pe spate, cea pe care ai vizitat-o tu?

Bine punctat, are ditamai bombeul :)))

  • Like 1
Link spre comentariu

Deci... daca vreti o parere realista!!! am fost ziele trecute sa o cunosc si eu sa zic asa... totul bun si frumos , voce placuta la telefon, primire placuta, totul ok pana am facut 10 minute de stat in locatie cu un mic dus de maxim 3 min,... eu mereu fac un dus la cuc! bun sa continui,...dupa maxim 4-5 min de actiune .... aud ceva amesctecat prin gemete false... "incearca sa finalizezi si tu "   in mintea mea s-a produs o deviatie de la curs... si cheful s-o futut inaintea mea  ... a mai stat maxim 2 in 'pala' si pe urma "scuza-ma  nu mai pot ti-a tricut timpul" pe usa am iesit in 21 min de cand am intrat... am prostul obicei ma uit la ceas cand intru...  deci... trageti concluzie! tipa arata placut la corp... fata e de tigancusa... are apucaturi de tiganca. 

 sa dam note ca asa trebuie: 

  locatie 7-8 decenta... loc de actiune o canapea extensibila cald si curat.

 oral 6-7 mecanic acel sus jos pe ... fara nmic special

 normal 6-7sta cum poate cat de cat

 plata 100 de lei ... ii numesc pierduti 

spor daca vreti sa pierdeti niste bani

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

... pe urma "scuza-ma nu mai pot ti-a tricut timpul" pe usa am iesit in 21 min de cand am intrat... am prostul obicei ma uit la ceas cand intru... deci... trageti concluzie!...

CONCLUZIE: colegu' @claxon... a terminat repede :) Si s-a incadrat in timpul alocat :)

  • Like 4
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

... pe urma "scuza-ma nu mai pot ti-a tricut timpul" pe usa am iesit in 21 min de cand am intrat... am prostul obicei ma uit la ceas cand intru... deci... trageti concluzie!...

Sunt curios cat timp are ora la domnisoara in cauza... probabil 40 min...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

... pe urma "scuza-ma nu mai pot ti-a tricut timpul" pe usa am iesit in 21 min de cand am intrat... am prostul obicei ma uit la ceas cand intru... deci... trageti concluzie!...

CONCLUZIE: colegu' @claxon... a terminat repede :) Si s-a incadrat in timpul alocat :)

 

Sunt curios cat timp are ora la domnisoara in cauza... probabil 40 min...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:PeTron
  • Oras:PeTron

mda... culmea ca inaintea mea a avut o programare de 1 ora... si dupa unu astepta... deci... nu prea duce lipsadesi mi-a placea sa frece pla pe degeaba

nu mai crede ce spune ea face pe ocupata cu programari multe dar in realitate freaca pizda la tv 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

- Numarul de telefon 0738716083

- Tarifare - la finalizare 100lei  sau la ora 200 lei
- Locatia si informatii despre locatie : Pe langa liceul de meserii UCECOM, bloc demisol. Camera ok, curata, semi luminata.
- Serviciile oral/n normal cu....celebrul fes
- Aspectul fizic bunicica , fundulet bombat, aspect fizic placut, fatuca ... ok
- Detalii despre serviciile  Accepta Oral,Normal,Te cam grabeste, mai ales daca ii mai suna si alt client. E foarte mecanica. Recomand sa mai umble la atitudine putin, pana la urma noi platim pentru servicii. Nota 6 la oral, la normal la fel nota 6. , De GFE nici nu am ce sa spun, "Eter".
- Programul de lucru -
- Concluzia finala Daca nu ai ce fute, du-te, altfel prietene drag, mai cauta. Poti gasi mai bine. Sunt fete mai uratele dar mult mai placute.

 

p.s. Nu prea am inteles asta " Cu mine faci dragoste nu sex" :)))) e epica fraza, dar se intampla total opus.

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...