Sari la conținut

Delia 0731103506


Postări Recomandate

Vizitator marcus_cezar
Reputație: 0
Acum 1 oră, dyerseve a spus:

Stai..deci explica te rog..a pus direct cuțitul?sau tia cerut ceva înainte, sex gratis..bani?nu știu,sau era pus direct sa te taie?

 

Dacă erai acolo și dădeai câteva replici ca aici pe forum  se arunca direct pe geam 

Link spre comentariu
Vizitator marcus_cezar
Reputație: 0
Acum 1 oră, Deliadelia05 a spus:

Nu a cerut nimic nimic, pur și simplu a intrat ma lăsat sa închid usa și a scos cuțitul...la tel nu a părut ciudat sau suspect!Eu am crezut ca are ceva personal cu mn! Cu toate ca nu m-am (certat ) de fapt (contrazis ) in 3 ani cu nimeni  in afara de seit asta aici când ma mai contrazic cu cei care vb urat și ma acuza de multe lucruri neadevărate.. după am sunat sa anunț și restul fetelor și au zis mai multe ca și ele au pățit la fel. Omul este bolnav cu capul este psihopat dacă a ajuns sa faca la mai multe fete

Te-a tăiat rău la mana? Poți sa mergi la politie și sa depui plangere  ca ai fost atacata în casa taiata și ți sa  furta și bani  deja 4 capete de acuzare tentativa de omor, violare de domiciliu, furt , uz de arma alba pentru asta pe puțin 20 ani ia

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 20 minute, marcus_cezar a spus:

Te-a tăiat rău la mana? Poți sa mergi la politie și sa depui plangere  ca ai fost atacata în casa taiata și ți sa  furta și bani  deja 4 capete de acuzare tentativa de omor, violare de domiciliu, furt , uz de arma alba pentru asta pe puțin 20 ani ia

Îmi era dor de Titi.. 🤣🤣🤣🤣

Violare de domiciliu nu exista ca ea la invitat înăuntru, pica .

Furt iarăși pica ,ca doar nu a furat nimic.

Ca sa faci dovada de uz de arma alba trebuia prins cu ea în mana.

Pot fi de acord cu tentativa de omor..dar și aici sigur ar pierde în instanta..din cauza faptului ca ar fi doar declarațiile lor.

Bun ca și sfat ce trebuia făcut.. gălăgie mare..cu țipete și toate cele sunat 112 în cel mai scurt moment...poate se găsea un vecin ceva sa vadă.. acum deja este rece treaba.. nu mai merge..

Repet ce ați vrea să facă politia dacă nu exista plângere . Nu se poate autosesiza doar ca citesc ei pe forum . Trebuie făcută plângere.. măcar atat.

Link spre comentariu

Vedeți că aseară a mai fost atacată o tipă în centru langa Orange. Tipă și a cam luat o... I a furat banii, are 3 dinți sparți buza crăpată și 2 zgârieturi de cuțit. Treabă e că avea cagula ... Geaca albastra, pantalonii negri, înălțime 1.70 ... E nasoala treabă din cate vad. 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 19 ore, dyerseve a spus:

Îmi era dor de Titi.. 🤣🤣🤣🤣

Violare de domiciliu nu exista ca ea la invitat înăuntru, pica .

Furt iarăși pica ,ca doar nu a furat nimic.

Ca sa faci dovada de uz de arma alba trebuia prins cu ea în mana.

Pot fi de acord cu tentativa de omor..dar și aici sigur ar pierde în instanta..din cauza faptului ca ar fi doar declarațiile lor.

Bun ca și sfat ce trebuia făcut.. gălăgie mare..cu țipete și toate cele sunat 112 în cel mai scurt moment...poate se găsea un vecin ceva sa vadă.. acum deja este rece treaba.. nu mai merge..

Repet ce ați vrea să facă politia dacă nu exista plângere . Nu se poate autosesiza doar ca citesc ei pe forum . Trebuie făcută plângere.. măcar atat.

Și dacă ne-am duce tot n-ar face nimic in afara de faptul k ne cheamă la declarați într-una ... poliția noastră e ocupată sa prindă hoți de găini pe unu care are pe una și 3 copii acasă și vine sa facă 5 lei și ea ca n-are ce mânca și îl vede ditamai Peștele asta face poliția . Pe maniaci astea nu-i prinde pe Pești care chiar sunt Pești și chinuie femeile nu-i prinde etc etc... așa ca hai la poliție sa ne treacă tm. De acum in colo sa se facă lege fetelor cum știți voi ca aveți iubiți colege Pești ,prinși și bătuți sa numai poată ridica mâna nicio data sau cuțitul la o fem. Pisamas pe morții și pe fan lor de obsedați muritori de foame

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 2 minute, Deliadelia05 a spus:

Și dacă ne-am duce tot n-ar face nimic in afara de faptul k ne cheamă la declarați într-una ... poliția noastră e ocupată sa prindă hoți de găini pe unu care are pe una și 3 copii acasă și vine sa facă 5 lei și ea ca n-are ce mânca și îl vede ditamai Peștele asta face poliția . Pe maniaci astea nu-i prinde pe Pești care chiar sunt Pești și chinuie femeile nu-i prinde etc etc... așa ca hai la poliție sa ne treacă tm. De acum in colo sa se facă lege fetelor cum știți voi ca aveți iubiți colege Pești ,prinși și bătuți sa numai poată ridica mâna nicio data sau cuțitul la o fem. Pisamas pe morții și pe fan lor de obsedați muritori de foame

Și.. ce dacă face 5 lei..ca nu are ce manca..asta înseamnă că scopul..scuza mijloacele ?întreb.. doar..

Adică eu dacă nu am mâncare și vin și fur de la tine..tot furt se numește.. haide totuși sa nu fim asa..te înțeleg ca ești supărată.. dar sa nu încurajăm anumite practici imorale..

Eu zic ca nu era rau sa depui plângerea.acum fiecare cu alegerea lui. Îmi pare rău pentru întâmplarea avuta. 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 21 minute, Deliadelia05 a spus:

Și dacă ne-am duce tot n-ar face nimic in afara de faptul k ne cheamă la declarați într-una ... poliția noastră e ocupată sa prindă hoți de găini pe unu care are pe una și 3 copii acasă și vine sa facă 5 lei și ea ca n-are ce mânca și îl vede ditamai Peștele asta face poliția . Pe maniaci astea nu-i prinde pe Pești care chiar sunt Pești și chinuie femeile nu-i prinde etc etc... așa ca hai la poliție sa ne treacă tm. De acum in colo sa se facă lege fetelor cum știți voi ca aveți iubiți colege Pești ,prinși și bătuți sa numai poată ridica mâna nicio data sau cuțitul la o fem. Pisamas pe morții și pe fan lor de obsedați muritori de foame

Tu știi de unde vin și știi ca noi cei din cartierul în care ai crescut și ți ne ținem de cuvânt. Oferta mea este mai ales pentru tine. Suna dacă ai nevoie. 

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures
Acum 3 minute, catelul.dinamo a spus:

O au pe catastrofa aia de EmEmma si in aceste conditii este absolut normal sa o caute pe Delia, net superioara la orice capitol si pe deasupra foarte frumoasa. 🥳

Da baieti dar vrem si noi ceva bunaciune bune intelegeti siuatia 🙂😉

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 10 minute, alfon0000 a spus:

Da baieti dar vrem si noi ceva bunaciune bune intelegeti siuatia 🙂😉

Înțeleg și să știi că voi încerca să îți pun o pila la Delia pe care o cunosc de ceva timp. E o fata tare bună, dar din câte știu se duce mai mult prin Sibiu și Cluj. Va urez succes și cât mai multe fete ca Delia. 

Link spre comentariu
1 oră în urmă, spopescu a spus:

Înțeleg și să știi că voi încerca să îți pun o pila la Delia pe care o cunosc de ceva timp. E o fata tare bună, dar din câte știu se duce mai mult prin Sibiu și Cluj. Va urez succes și cât mai multe fete ca Delia. 

😘😘😘

 

1 oră în urmă, spopescu a spus:

Înțeleg și să știi că voi încerca să îți pun o pila la Delia pe care o cunosc de ceva timp. E o fata tare bună, dar din câte știu se duce mai mult prin Sibiu și Cluj. Va urez succes și cât mai multe fete ca Delia. 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Paris
  • Oras:Paris
La 12.10.2021 la 11:58, Deliadelia05 a spus:

Buna dragilor, in primul rând vreau să-mi cer scz pt cele întâmplate legate de postarea după contul meu. Dacă tot se scriu romane pe aici haideți ca scriu și eu.Pe deasupra mai sunt și tot felul de speculați care mai de care își da cu părerea ... ok nimic greșit are dreptul fiecare sa creadă ce vrea nu am cum va convinge ca nu este nimic adevărat. APP de cățelușul de companie etc etc nu am dragilor nici cățeluși nici peste nici rechin, dacă era ceva recunoșteam pana la urma este viața fiecăruia și face cum crede de cuvinta. Sa revenim la vechiul meu cont: vine un client vechi la mn și îmi zice Delia nu credeam ca ești tu in poze tu când veneai in Ploiești scriai pe forum, i-am spus k am uitat parola și numai nici nr vechi de tel să-l pot recupera, el îmi zice săi dau lui adresa de mail ultima parola ca mi-l face el după laptop și da un msg la cel ce se ocupa cu seit nimfomane. Eu ok i-am dat cunoscândul de atâta tm... După 2 ore vine alt client mai vechi și îmi zice: Delia cei cu tn îți faci reclama singura Eu l-am întrebat ca ce are cum să-mi fac singura reclama el îmi spune ca după contul meu a postat cineva cum ca a fost la mn etc ... eu îl sun pe clientul la care i-am dat mail sa mi-l facă și i-am mulțumit pt cont ca la făcut i-am cerut parola și a zis ca numi mai trebuie mie cont și ma blocat . Așa ca va rog eu frumos pe ei cârcotași și care fac speculați aiurea mai intai convingetiva de pers respectiva și numai fiți rai 😘

Cum. Vine asta îți. Faci reclama singura :)))) miroase a balta povestea asta

Voi ce credeți? 

Link spre comentariu
Acum 36 minute, ionraion a spus:

Cum. Vine asta îți. Faci reclama singura :)))) miroase a balta povestea asta

Voi ce credeți? 

Cu baltă sau fără, rândul trecut eu am fost la ea de mai multe ori când era vis a vis de Interex  (fostul) sau pe Andrei Mureșanu. A avut o prestație exemplară de fiecare dată. La cum arată acum dacă se comportă la fel le trimite în șomaj pe TOATE celelalte. Eu abia aștept să ajung la ea.

  • Like 1
Link spre comentariu
3 hours ago, ionraion said:

Cum. Vine asta îți. Faci reclama singura :)))) miroase a balta povestea asta

Voi ce credeți? 

Eu cred ca o sa merg la ea, ceea ce iti recomand si tie. Pozele nu sunt in avantajul ei. Este bunuta rau de tot. Singurul minul ca nu face cim sau nu facea. 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...