Sari la conținut

Delia 0731103506


Postări Recomandate

  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita

Buna dragi mei am revenit pt 4 zile in Ploiesti 

Locatia este pe bulevardul republici in stație la 8 Martie locatie curată (apa calda)☺️ 

Preturile și serviciile rămân aceleași...

Îmi cer scz fata de cine nu mi-am putut onora programarile , dar am avut și eu anumite prob care se ivea ca naiba... va pup și va aștept 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita
Acum 18 ore, elonmusk a spus:

Telefonul este închis, mai ești în Ploiești?

Buna da sunt in ploiesti pana vineri pa ora 20:30... am fost ocupata mai multe ore și de aceea l-am închis ca după nu am mai muncit😘

Link spre comentariu

  • Telefon: 🤡 🤡
  • Oras:Republica Ploiesti
  • Telefon: 🤡 🤡
  • Oras:Republica Ploiesti

Hai sa mai zic vreo doua vorbe si despre duduia Delia, ca s-au mai executat niste vizite pe parcursul acestui an, fac un rezumat.

Ea este una dintre fetele care au cam inceput cu stangul, da' si-au mai revenit pe parcurs; cele mai multe nu isi mai revin niciodata. :)

Asa cum am mai spus, la corp este piesa, fundul este bomba, sanii medii, machiaj, in concluzie desi nu are 20 de ani - arata mult mai bine ca cele de 20, carora le atarna suncile sau alte chestii aiurea. 🤮

Locatii - 8, decente, a fost si pe langa Judetean si pe langa fostul Interex;

Aspect - 9, am zis mai sus;

ON - 7-8, pe acolo, rezonabil, nu ceva de exceptie, da' nici rau; face misto daca vrei sa-i aplici niste limbute, ba ca nu vrea, ba ca vrea, ba ca ai limba aspra, ba ca dai bine, care o fi adevarul doar ea stie, oricum e funny; 😛

NP- 8, destul de stramta, fara comentarii;

Atitudine - 8, amabila, rade daca faci cate o gluma proasta specifica, incearca sa se faca placuta si reuseste;

GFE - 7, rezonabil, niste pupici, niste imbratisari, merge; 😈

Singura problema ar fi cu programarile, din ce inteleg se pare ca ii plac clientii de genul "vin in 10 minute", ceea ce pentru mine nu e grozav, dar poate isi cumpara si ea un carnetel si devine mai serioasa, cine stie... 🤯

Sanatate si virtute! B)

Muie WCSB! 🖕🤡🤡

  • Like 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...