Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Delia 0738716083

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
323 raspunsuri in acest thread

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#321 catelul.dinamo

catelul.dinamo

Doar Dinamo Bucuresti

• VIP Member
  • 1494 Postari:
  • Inscris la:
    19 mei 2015

Postat 25 juni 2020 - 04:28

A fost primul fotbalist care mi-a venit in minte, sincer sa fiu. Ceva de genul: facem un sprint vijelios spre poarta, dar n-o bagam in ea (nu pe toata, in cazul nostru).  :laugh2

• 6

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#322 >ariovist<

ariovist

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 237 Postari:
  • Inscris la:
    01 december 2019

Postat 26 juni 2020 - 02:51

Sun la 0725267850, imi raspunde domnisoara in cauza, are o voce placuta, preturile sunt 100/250 lei si lucreaza, asa cum a spus si ea, in zona Cina, pe strada Tarnava.
Ajung acolo, imi deschide usa, fata arata bomba la corp, cel putin dupa standardele mele. Pozele de pe Publi24 sunt naspa, cred ca sunt vechi, acum este mai slabuta. Deci este exact pe dos fata de altele, realitatea este mult mai buna decat pozele.
Asa cum am spus intr-o postare mai sus, persoana colerica de pe forum nu are vreo legatura cu comportamentul ei din dormitor, la fata locului este foarte pasnica si amabila. Cred ca ar face bine sa-si cenzureze putin limbajul colorat de pe forum, pe mine ma distreaza, dar altii s-ar putea s-o evite din cauza asta. Notele:

Locatia: 9. Curat, ordine, fara probleme.
Aspect Delia: 9. Bronzata, sani potriviti si tari, fundulet super, la fata e ok machiata, kg exact cat trebuie, repet - la corp este super.
ON: 8. Acceptabil, daca facea si niste deep era si mai bine, oricum are viteza, la tehnica este asa si asa (ca Denis Man :laugh2).
NP: 8. O bila alba este ca n-a folosit lubrifiant, o bila neagra este ca s-a ferit la una dintre pozitii (n-am inteles de ce). Oricum este destul de stramta si se misca ok.
Atitudine: 8. Cooperanta, nu comenteaza aiurea, mai face cate o gluma. Nu este pe fast-fuck, ai timp sa te desfasori cum doresti.
Tarif: 100 lei o finalizare.

Cred ca isi imbunatateste prestatia si implicarea daca devii client fidel sau daca iei o ora, asa ca voi mai trece pe la ea, este o optiune de luat in seama pe viitor.

Sanatate si virtute! :bye

. Ca unul care am fost de mai mult ori la Delia și care se simte dator fata de tine pentru multe recenzii corecte care m au făcut să evit rateuri țin să îți confirm ca ai intuit corect :de la o vizita la alta e tot mai bună și se fute mai bine. Cred că este dintre fetele care au nevoie de o oarecare acomodare și apropiere de client. Succes.
  • 3

#323 >delia-12<

delia-12

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 247 Postari:
  • Inscris la:
    17 oktober 2019

Postat Ieri, 13:43

Buna futaciosilor😘sper ca sunteti bn si in forma maine revin in Ploiesti...😘😘😊va astept cu drag ...noul meu nr 0727695363
  • 1

#324 >ariovist<

ariovist

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 237 Postari:
  • Inscris la:
    01 december 2019

Postat Ieri, 14:13

Buna futaciosilor😘sper ca sunteti bn si in forma maine revin in Ploiesti...😘😘😊va astept cu drag ...noul meu nr 0727695363

Ce bine îmi pare.Marti vin și eu acasă și sunt la pizda ta. Te pup.
  • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi