Sari la conținut

Delia 0731103506


Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Vai de pula noastră ce se discută pe topicul ăsta..circ si panaramă 😂🤣 nici nu știu dacă e de râs..sau de plâns ðŸ˜ðŸ˜ probabil nici una nici alta.Prostia e ca și Coronavirusul..se răspândește cu rapiditate și cei mai mulți sunteți... chinezi!

  • Like 1
Link spre comentariu

Și tu kevin001, e prob mea ce fac peste câțiva ani, cum o sa am carnea sau nu, voi nu vedeți cât de penibili sunteți va dați cu părerea ce vedeți prin filme. Pacat ca ia Dumnezeu oamenii buni după pământ și lasă toți nebuni mintali faceți umbra degeaba! Lăsați ma dracu cu casele voastre cu Pești cu sloboz. Nu înțelegeți ca e fix prob mea și nu ma interesează de părerea unor .......... faceți un topic la prostiei și va puteți etala acolo, văd ca va vb frumos și degeaba când o sa va înjur de la al cu botosei pana la ăla cu 43 sa ziceți atunci ori cum ma p..... pe ploiesti și pe recenziile voastre aiurea, muriți de grija mea

Delia 12-14, nu stiu care esti,cine esti si nici nu-mi doresc. După cum te exprimi sunt 2 cauze: Ori ai tras ceva pe nas, ori scrie Pesticul din tine. Cum poti sa ai limbajul asta, unde ai trait si ai supt la ploiesteni in Ploiesti, acum sa spui ca te p...pe ei....??? Sincer daca eram din ploiesti cu prima ocazie cand reveneai ma p....pe tine. Sincer iti zic.

  • Like 1
Link spre comentariu

Și eu pe tine maryo85, m-am saturat de toți labagii din ploiesti care comentează aiure! Sugeareai pula la toți pesti sa se pise pe tn și pe rasa ta,,, mati inebunit cu al pește. Lasă dacă am supt la ploiesti ca nu-i orașul lu mata , și ce-am supt am fost plătită nam supt degeaba . M-am saturat de toți latraii de toate boscheții infecti care nu știu sa scrie decât pește pește! Ce aveți ma ați fost traumatizați ? Deja am avut prea mult respect fata de mulți dar mi-a ajuns.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Stai draqu cuminte in banca ta Delia ,nu'ti depasi conditia fizica ,asa persoana ,asa caracter ,noi majoritatea iti stim trecutul glorios care l'ai avut luati'ar capul foc de nebuna Cand ai fost la ploiesti ,totii care ti'au calcat pragul usi ti'au platit si tu te pisi pe orasul asta frumos cu multe rafinari ..nu esti sanatoasa la cap ,

Link spre comentariu

ÃŽmi sti tu trecutu kevin ca nici tu numai ești sănătos am copilărit amândoi nebunule cum sa nu-l sti, eu îmi depășesc condiția fizica?😂😂😂sa văzut cine și-o depășește, eu tiam zis numai semnaliza atâta ca te ia radaru. Să-ți ia ți-e chipul foc de obsedat. Nustiu la ce tot scri aici gata am reting destul mai oprestete!

Link spre comentariu

Și eu pe tine maryo85, m-am saturat de toți labagii din ploiesti care comentează aiure! Sugeareai pula la toți pesti sa se pise pe tn și pe rasa ta,,, mati inebunit cu al pește. Lasă dacă am supt la ploiesti ca nu-i orașul lu mata , și ce-am supt am fost plătită nam supt degeaba . M-am saturat de toți latraii de toate boscheții infecti care nu știu sa scrie decât pește pește! Ce aveți ma ați fost traumatizați ? Deja am avut prea mult respect fata de mulți dar mi-a ajuns.

Pe topicul de pitesti ti am luat apărarea, considerăm că au unii probleme, dar problema e la tine. Nu e nimic de capul tau. Meriti un gang bang si o sa l ai.
  • Like 2
Link spre comentariu

😂🖕🖕🖕🖕🖕 cu stima pt tn!!! Dai lu mata gang Bang... ai dracu numai de amenințări sunteți buni șoarecii dreacu

Nu fi nebuna, ca ti place !!!Mai bine te făcea mata un căcat si te mânca. Decat sa iasa o curvulice asa tare in gura. Ti am vorbit frumos dar depășești toate limitele.
Link spre comentariu

Și eu tiam vb destul de frumos și tu ai întrecut măsura,stai cuminte turbatule ca nu sunt curva dacă ma fut pe bani ai grija de neamu tău tu, nu tine botu la slobozu meu, futemas in gura mati dacă tu vb de mama ! Sa o vezi pe mata înghețată cu pământ galben pe ea. Cum îmi vb așa va vb m-am saturat sa fiu respectoasa cu toți gunoieri. In ploiesti dacă ma întorc am clienții mei așa ca nu ma rog de nimeni sa vina dacă ma feream aaa mult numai com aici! Cine vrea sa vina ok cine nu ciussss

Link spre comentariu

Nustiu dc va luați gura in pula cu mn aici, de un an tot ma mâncați cacat într-una , mulți nici nu ați fost la mn nu ma Cunoaște-ți dar mâncați cacat! Dați in ghioc sau ce slobozul curvelor faceți? Unu îmi știe trecutul altu bănuiește pulele din el altu numai știu ce , turbatilor revenitiva dreacu ma muritori de foame,voi de foame latrati aici 🖕🖕🖕

Link spre comentariu

Ești conștientă, ca cu atitudinea asta, se va trezi, unul de pe forum, sa îți rupă dinții, cu tot cu pestele tău nu? Înjuri, oamenii de pe urma cărora trăiești, jignești, deșii tu ești doar o curva ieftina? Îți garantez eu, ca ți-o da, bine de tot cineva într-o zi! Zic și eu! :)))

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Opreste'te din nebunia asta,ai intrecut masura nu ma cobor la nivelul tau scazut ,ca nu as mai fi eu ,stai majoritarea timpului drogata ,ca nu suporti realitatea ai un tupeu fantastic vad ,injuri ,jicnesti pe toata lumea nu esti sanatoasa la cap tu ridici mana la cine te hraneste delia ce draqu ai inebunie dabinelea nu iti permit sa riduci ratul in fata mea ca da draci in capul tau.Ar trebui sa'ti ceri scz in fata persoanelor care le'ai jignit si te'au platit ptr servici de cea mai ........

Link spre comentariu

🖕🖕🖕sa va fut in gura pe neamu vostru muie labagiilor, sugeameati sângele din pizda care ma faceți curva !!! Ma p... pe voi și va dau foc😂😂😂. Gunoaielor imputite! M-am saturat sa fiu înjurată de voi labarii obosiți . Chiar aștept pe unu sami rupă Dinți ca o sa,o vândă pe masa după 🖕🖕🖕pește nu am dar sa sugeti pula la toți Pești care exista, și tu cunosti istoria mea kevin ca mi-ai ținut botul la pizda! Dativa dreacu de fomisti îmbâcsiți! Voi ma înjurați mereu ma faceți cum va vine la gura cât sa mai tac gunoaielor

Link spre comentariu

Dute Ba kevin și împușcate omule ca te tine pământul degeaba jurate tu pe fam ta ca stau drogata , tu îți spui povestea aici? La cine sami cer scz ma infecțiilor de veniți la fem și va milogiti sa futeti fără... zac bolile in voi,voi cât mati jignit și mati făcut cum va venit la gura?eu dc sa nu înjur ? Ați vrut circ aveți , sa va dau la muie cu toate fem din România la cei care mati jignit sa ne pisam pe voi și fam voastre

Link spre comentariu

Dragii mei, îmi cer scz in fata oamenilor care au fost la mine și au fost multumiți in fata celor care se uita aici și văd circul asta, cu toți fraierii obosiți. Eu o sa părăsesc seit asta!mi-sa luat de intelectualii astea care le urla stomacul și care nu știu decât sa jignească sas dea cu părerea ca iei știu pulele din iei!!! Va pup pe cei care ați avut bunul simt ! Și numi cer scz kevin in fata ta sau a celor care m-au jignit. Paaaa

Link spre comentariu

Dragii mei, îmi cer scz in fata oamenilor care au fost la mine și au fost multumiți in fata celor care se uita aici și văd circul asta, cu toți fraierii obosiți. Eu o sa părăsesc seit asta!mi-sa luat de intelectualii astea care le urla stomacul și care nu știu decât sa jignească sas dea cu părerea ca iei știu pulele din iei!!! Va pup pe cei care ați avut bunul simt ! Și numi cer scz kevin in fata ta sau a celor care m-au jignit. Paaaa    

Mama,mama ce scandal.Eu zic sa va opriti si sa ne apucam si de lucruri serioase,adica de futut si de facut recenzii corecte.Delia,iubito maine la 12 sper sa ajung la tine ca sa vad si eu cine are dreptate.Voi scrie apoi.Te pup.

Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Daca vrei sa ma descarc de caracter o pot face si eu si nu in scris am fost domn cu tine si chiar daca ai servici de joasa speta ,am trecut cu vederea indiferent ce faci eu am avut bunul sint si nu te am injurat nu ca nu as putea nu'mi este frica de nimeni si de nimic decat de D zeu atat stai potolita in banca ta ca iti dai foc la valiza crede"ma eu am 2 clase ca trenul in gara ca tine sa ma jur pe familia ta .sa dea draqi in capul tau

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...