Sari la conținut

Rebeca 22 ani-0759474942


mihn78

Postări Recomandate

  • Oras:Ici si colo
  • Oras:Ici si colo

Sunt de acord...forumul ar trebui sa fie cu circuit inchis..doar cei care au cont sa poata vedea ce se scrie...iar un admin cu suficient timp liber ar trebui sa faca putin curatenie printre membri, macar din cand in cand

Link spre comentariu
  • Oras:🤨
  • Oras:🤨

Nu am mai postat de mult o recenzie si nici nu am sa o fac pentru ca am fost si penalizat si nici nu stiu pentru ce....

Nu ești singurul... La fel am fost și eu “penalizat†pentru ca mi-am permis sa sesizez faptul ca unele fete folosesc fotografii false,.. probabil unii “susținători†ai fetelor și fenomenului au considerat ca este ok sa raporteze, fapt pentru care mi-am asumat conform regulamentului nu ai dreptul sa ceri explicații, și am spus ca nu are rost sa mai semnalez nimic. ðŸ‘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:De vis
  • Oras:De vis

Salut, am sa-mi las si eu parerea/recenzia despre Rebeca. Modalitatea de contact a fost telefonul ( 0752696536! cel din titlu nu mai este valabil), unde mi-a comunicat serviciile (op, np, 69, fara fk din pacate) si cadoul (150/300). Locatia este in Centru, un apartament modern si curat. Ajuns la locatie, mi-a deschis usa o tanara frumusica, pana-n 1,70 m, cu niste ochi superbi, vopsita blond, imbracata (sau mai mult dezbracata :D) doar cu lenjerie intima, chiar m-am bucurat ca am apelat la ea. Am stabilit ultimele detalii, apoi am plecat la dus (prosop curat+gel de dus). Revenit in camera am inceput actiunea cu op, cam scurtut, apoi np, se simte bine la reverse cowgirl si lot, dar oboseste repejor, iar in doggy privelistea e de vis. E deschisa pozitiilor cerute, fara fite, ingrijita, parfumata exact cat trebuie si-ti induce o stare de relaxare totala. Al doilea nr, din nou inceput cu op, de data asta mai lung si mai bun decat primul si continuat cu np.

 

Am sa trec la notare:

Locatie: 10(masina o puteti lasa la parcarea subterana, e foarte aproape de locatie)

Op: 7,5 poate 8

Np: 9 (piersicuta epilata, parfumata, e acolo cu tine, geme usor)

Gfe: 8,5 ( i-as fi dat mai mult daca facea si fk)

Cadou: 300, achitat la inceput.

 

Din pacate mai sta cateva zile pe meleaguri bucovinene si nu stie cand revine. Dpmdv e de revenit clar!

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
  • Telefon: `
  • Oras:abis
  • Telefon: `
  • Oras:abis

Am vizitat-o si eu pe Rebeca zilele trecute, frumoasa fata, chiar mai frumoasa decat in poze as zice.

 

Programare: Sunat la 0752696536 cu jumate de ora inainte, numarul din titlu nu mai este disponibil.

 

Locatie: Undeva in Areni, pe aproape de palatul de justitie, intrarea expusa la strada ar fi un minus. Apartament era curat, patul mare, camera luminata.

 

Preturi: 150 numarul / 300 ora.

 

Servicii: OP,NP,69, nu face ON, FK, Anal.

 

 

Note:

 

OP 7,5 Cam scurt, mediu inspre bun, nimic special

 

NP 8,5 Am incercat doua pozitii, LOT si misionar. Este stramta si se misca bine, se simte super bine in LOT insa oboseste destul de repede.

 

Aspect  Inalta undeva la 1.70, slim, sanii medii naturali frumosi, foarte draguta la fata.

 

GFE 8 Amabila, vrea sa se faca placuta, te intreaba cum iti place, nu te grabeste, nu face figuri la pozitii. Nu am apucat sa stam prea mult la discutii fiindca am mers doar pe un numar, fiind putin pe fuga.

 

Igiena 10 Frumos epilata, parfumata, nici un miros suspect.

 

Concluzie: Fata nu exceleaza in serviciile pe care le ofera insa vrea sa te faca sa te simti bine, nu te grabeste deloc. Eu zic ca merita de vizitat macar o data, in special cine prefera ceva soft. Mi-a zis ca mai sta vreo doua saptamani in Suceava, eu voi mai reveni pe la ea :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: `
  • Oras:abis
  • Telefon: `
  • Oras:abis

Buna dragilor ,sunt noua pe site . Poate ma ajutați și pe mine sa mi fsc profilul și tot ce trebuie . Și la rândul meu o sa va ajut și eu cu detalii . Va pup

Pentru inceput te poti prezenta pe topic si sa scrii serviciile pe care le oferi, preturile, etc... ca sa stie toata lumea :)

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna dragilor ,am decis sa mi fac si eu cont de forum ,sper sa ma descurc câte de curând . Ve pup pe toți care ma Cunoaște-ți și ați fost la mine .

Bine ai venit pe forum Rebeca,te pwp :hug1 

 

Ps:asa rau imi pare ca nu am apucat sa ajung la tine* :icon_cry

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: `
  • Oras:abis
  • Telefon: `
  • Oras:abis

Am revizitat-o pe Rebeca in decursul zilei de azi, notele raman aceleasi mai putin la oral care fata de data trecuta a fost cu muult mai bun asa ca am sa dau un 9 de data asta pentru OP, cu schimbari de ritm, umed, folosit limbuta si cu deep :)

Te pup Rebeca si sper sa mai revii pe la Suceava in viitorul apropiat :D

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...