Sari la conținut

Rebeca 22 ani-0759474942


mihn78

Postări Recomandate

  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Am vizitat-o și eu pe domnișoara Rebeka. E o tipa extrem de simpatica și foarte de treaba. Are și o colega la fel de drăguță. Păcat ca luni pleacă, dar data viitoare ii fac o vizita și ei. De data asta nu am sa dau note și nici păreri despre vizita, însă ca o concluzie: de revenit.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am vizitat-o și eu pe domnișoara Rebeka. E o tipa extrem de simpatica și foarte de treaba. Are și o colega la fel de drăguță. Păcat ca luni pleacă, dar data viitoare ii fac o vizita și ei. De data asta nu am sa dau note și nici păreri despre vizita, însă ca o concluzie: de revenit.

Stii cumva dacă pleacă si colega ei?

Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Mi-a șoptit o pasarica ca ar mai fi încă o data blonda ok, inafara de cele de la top, dar încă nu știu care. Sper sa o nimeresc. Știu doar ca e blonda. Poate știe cineva de cine vb și ajuta cu ceva. În legătură cu colegele Rebekai, numai una are. Și pleacă amândouă. Mai avea o colega, dar a plecat cu ceva timp în urma.

Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland

Mi-a șoptit o pasarica ca ar mai fi încă o data blonda ok, inafara de cele de la top, dar încă nu știu care. Sper sa o nimeresc. Știu doar ca e blonda. Poate știe cineva de cine vb și ajuta cu ceva. În legătură cu colegele Rebekai, numai una are. Și pleacă amândouă. Mai avea o colega, dar a plecat cu ceva timp în urma.

Intreaba pasarica despre blonda ;)

 

Rebeka+Ana+Gina........3 fete numar.... ieri am fost la Gina,cea care a plecat si sa intors inapoi sambata(i-am vazut anuntul cred).

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

LOCAȚIE DE LUX


Am 23de ani sunt discreta și foarte jucăușa!
Ești pregătit pentru a petrece clipe de neuitat alături de mine?
- Niciodată grabita !
- 100% independenta
- 100% poze reale
- Igiena este foarte importantă pentru mine
- Sunt deschisă
- Dus și prosoape disponibile
- Nu va dura mult sa te acomodezi
- Poze foarte recente
Imi rezerv dreptul de a-mi selecta clienții . Nu răspund la mesaje , număr privat . Nu primesc **spam editat** , cupluri , persoane in stare de ebrietate sau sub influența altor substanțe . Nu deranjați inutil !
I also speak English .
Kiss.

post-295955-0-45994300-1605650891_thumb.jpg

post-295955-0-60177100-1605650911_thumb.jpg

post-295955-0-45172600-1605650920_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Părerea mea despre Rebeca. 

Sunat la nr din topic am făcut programare cu 10 minute înainte locația palatul justiției. 

În mare parte am știut ce găsesc după ușă citind despre ea pe aici, sunt toate 3 în locație Rebeca Ana și Gina, despre Ana o să scriu în topicul ei. 

Rebeca are servicii bune dar nu face oralul neprotejat, doar extra. 

On 7. 

Np9 are corp bun e bună. 

Gfe 8. 

Este de vizitat fata e Ok la ce am găsit anul trecut în Sva anul ăsta este mult mai bine. Rebeca încearcă să se facă cît mai plăcută pentru client ma servit și cu un cola am stat la țigară am renunțat la un nr la ea sa intru si cu Ana, și mia plăcut că mia zis că bani i da ea Anei deci am platit 300 pentru o ora si după primul nr am zis ca vreau să o probez pe Ana, a zis Ok nu m-am așteptat să imi zică ca intru tot cu bani ăia. Deci de revenit eu oricînd o găsesc revin

21993eaefee41a62f8125a83adbae5e9.jpg

 

Link spre comentariu
  • Telefon: `
  • Oras:abis
  • Telefon: `
  • Oras:abis
Acum 3 minute, colericul a spus:

E drăguță dar paleta de servicii și calitatea acestora nu m-au convins să o vizitez. OP e un turn-off pentru mine așa că mă voi limita doar să citesc pe topic. Nimeni nu a pomenit de atenție la sateliți deci și asta lipsește. 

Oricum, pentru cei ce caută fete drăguțe și naturale este de vizitat. 

Oralul il executa bine inspre foarte bine, e foarte pacat ca nu face ON nici macar la extra. Nu acorda atentie la imprejurimi dar cei drept nici nu am intrebat lucrul acesta, desi ma cam indoiesc ca accepta avand in vedere ca merge exclusiv pe OP.

Este o alegere buna in comparatie cu ce este pe piata in Suceava

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland
Acum 44 minute, colericul a spus:

Când apare își pune o multitudine de anunțuri, e drept că folosește poze reale. 

E drăguță dar paleta de servicii și calitatea acestora nu m-au convins să o vizitez. OP e un turn-off pentru mine așa că mă voi limita doar să citesc pe topic. Nimeni nu a pomenit de atenție la sateliți deci și asta lipsește. 

Oricum, pentru cei ce caută fete drăguțe și naturale este de vizitat. 

Eu cand am mers la ea ..parca zicea ceva de servicii extra...a acordat atentie satelitilor putin cu mana..oralul l-a exacutat mai bine decat este scris in recenzii,in cazul meu..

Ca si concluzie cred ca Rebeka si-a marit paleta de servicii ....cel mai bine o suni.Cat despre poze ...sunt de anul trecut din locatia din SV.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Rebeka ai cont aici, intră și pune lista de serviicii și prețurile la fin sau la oră, să știe lumea ce faci si ce nu faci. 

Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland
La 07.03.2021 la 11:15, colericul a spus:

Va fi ultima divagatie: nu merg la fete care tarifează extra ON, FK, cunnilingus. Astea pot fi condiționate de igienă, dacă e vorba de preț extra nu mă aștept la calitate. Preț extra pot fi pentru anal, uro, sau alte servicii ce țin de fetiș, nu pentru chestii normale în timpul unui act sexual. 

Oricum pe față nu o interesează forumul, altfel ar fi anunțat aici revenirea, e axată pe Publi24, dovadă faptul că are multe anunțuri acolo. 

În alte orașe sunt fete ce lucrează exclusiv cu forumul, în Suceava se pare că nu e important, posibil pentru că nu e citit de cei ce văd anunțuri în alte părți sau pentru că recenziile nu influențează numărul clienților (dovadă că teparele revin constant), poate și pentru că nu se scriu des recenzii sau cei ce scriu nu sunt considerați credibili, habar n-am. 

 

 

Teparele nu revin...teparele stau pe oras de luni bune de zile...sunt bastinase...cred ca au si buletin de SV deja.

Fetele nu lucreaza cu forumul deoarece nu sunt membri activi pe aceasta sectiune.....si multe fete se plang de faptul ca clientii din Suceava nu sunt tocmai OK.

 

 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

La Rebeka am fost între Crăciun și Anul Nou. Am făcut o programare telefonica pentru o ora, stiind ca tariful e 250 RON. Când am ajuns în locație, tariful a fost 300 ron/ora cu pretextul ca e tarif de sărbători. Oricum am acceptat ca am venit special pentru asta, nefiind din Sv, dar a fost pentru ultima oară. Dacă vreau sa merg mâine la ea, ce-mi spune? Ca e tarif de 8 Martie? Seara faina și spor la ciocane! 

Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland
Acum 24 minute, dexter_2017 a spus:

La Rebeka am fost între Crăciun și Anul Nou. Am făcut o programare telefonica pentru o ora, stiind ca tariful e 250 RON. Când am ajuns în locație, tariful a fost 300 ron/ora cu pretextul ca e tarif de sărbători. Oricum am acceptat ca am venit special pentru asta, nefiind din Sv, dar a fost pentru ultima oară. Dacă vreau sa merg mâine la ea, ce-mi spune? Ca e tarif de 8 Martie? Seara faina și spor la ciocane! 

Se sti-ia ca Rebeka lucreaza cu 300 ora din recenziile colegilor.... 

La 08.11.2020 la 18:00, alex468 a spus:

Preturi: 150 numarul / 300 ora.

 

 

La 12.12.2020 la 21:49, marcus6 a spus:

 

Este de vizitat fata e Ok la ce am găsit anul trecut în Sva anul ăsta este mult mai bine. Rebeca încearcă să se facă cît mai plăcută pentru client ma servit și cu un cola am stat la țigară am renunțat la un nr la ea sa intru si cu Ana, și mia plăcut că mia zis că bani i da ea Anei deci am platit 300 pentru o ora si după primul nr am zis ca vreau să o probez pe Ana, a zis Ok nu m-am așteptat să imi zică ca intru tot cu bani ăia. Deci de revenit eu oricînd o găsesc revin

 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 2 minute, ffsdnd a spus:

Se sti-ia ca Rebeka lucreaza cu 300 ora din recenziile colegilor.... 

 

 

Da cu 300 ora știu și eu. 

Link spre comentariu
  • Telefon: `
  • Oras:abis
  • Telefon: `
  • Oras:abis
Acum 38 minute, dexter_2017 a spus:

La Rebeka am fost între Crăciun și Anul Nou. Am făcut o programare telefonica pentru o ora, stiind ca tariful e 250 RON. Când am ajuns în locație, tariful a fost 300 ron/ora cu pretextul ca e tarif de sărbători. Oricum am acceptat ca am venit special pentru asta, nefiind din Sv, dar a fost pentru ultima oară. Dacă vreau sa merg mâine la ea, ce-mi spune? Ca e tarif de 8 Martie? Seara faina și spor la ciocane! 

Mereu a fost 300 ora si am fost de doua ori la ea... Nu stiu cum ai inteles tu 😅

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...