Jump to content

Rebeca 22 ani-0759474942

Recommended Posts

• Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20201104/1128/d5d7c9f57224192fb083417e36be5c2a.jpghttps://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20201104/1128/2a81706e8924cfb7e4787af759f8

Si acum cu recenzia,               Vazusem acum cateva saptamani anuntul pe publi dar am avut ceva retineri, am zis ca e prea frumos sa fie adevarat si nu am dat importanta . Apoi vad topicul deschis

Mandra a fost si pe la noi :D De fapt cred ca la noi a inceput :) pacat ca nu am apucat sa ajung si eu pe la ea :laugh2  Spor sa aveti :hihat  https://nimfomane.com/forum/topic/123643-rebeca-07594749

Posted Images

Am vizitat-o si eu pe Rebeca zilele trecute, frumoasa fata, chiar mai frumoasa decat in poze as zice.

Programare: Sunat la 0752696536 cu jumate de ora inainte, numarul din titlu nu mai este disponibil.

Locatie: Undeva in Areni, pe aproape de palatul de justitie, intrarea expusa la strada ar fi un minus. Apartament era curat, patul mare, camera luminata.

Preturi: 150 numarul / 300 ora.

Servicii: OP,NP,69, nu face ON, FK, Anal.

Note:

OP 7,5 Cam scurt, mediu inspre bun, nimic special

NP 8,5 Am incercat doua pozitii, LOT si misionar. Este stramta si se misca bine, se simte super bine in LOT insa oboseste destul de repede.

Aspect  Inalta undeva la 1.70, slim, sanii medii naturali frumosi, foarte draguta la fata.

GFE 8 Amabila, vrea sa se faca placuta, te intreaba cum iti place, nu te grabeste, nu face figuri la pozitii. Nu am apucat sa stam prea mult la discutii fiindca am mers doar pe un numar, fiind putin pe fuga.

Igiena 10 Frumos epilata, parfumata, nici un miros suspect.

Concluzie: Fata nu exceleaza in serviciile pe care le ofera insa vrea sa te faca sa te simti bine, nu te grabeste deloc. Eu zic ca merita de vizitat macar o data, in special cine prefera ceva soft. Mi-a zis ca mai sta vreo doua saptamani in Suceava, eu voi mai reveni pe la ea :)

• Like 3

Buna dragilor ,sunt noua pe site . Poate ma ajutați și pe mine sa mi fsc profilul și tot ce trebuie . Și la rândul meu o sa va ajut și eu cu detalii . Va pup

Pentru inceput te poti prezenta pe topic si sa scrii serviciile pe care le oferi, preturile, etc... ca sa stie toata lumea :)

Buna dragilor ,am decis sa mi fac si eu cont de forum ,sper sa ma descurc câte de curând . Ve pup pe toți care ma Cunoaște-ți și ați fost la mine .

Bine ai venit pe forum Rebeca,te pwp :hug1 

Ps:asa rau imi pare ca nu am apucat sa ajung la tine* :icon_cry

• Like 3

Am revizitat-o pe Rebeca in decursul zilei de azi, notele raman aceleasi mai putin la oral care fata de data trecuta a fost cu muult mai bun asa ca am sa dau un 9 de data asta pentru OP, cu schimbari de ritm, umed, folosit limbuta si cu deep :)

Te pup Rebeca si sper sa mai revii pe la Suceava in viitorul apropiat :D

Am vizitat-o și eu pe domnișoara Rebeka. E o tipa extrem de simpatica și foarte de treaba. Are și o colega la fel de drăguță. Păcat ca luni pleacă, dar data viitoare ii fac o vizita și ei. De data asta nu am sa dau note și nici păreri despre vizita, însă ca o concluzie: de revenit.

• Like 1

Am vizitat-o și eu pe domnișoara Rebeka. E o tipa extrem de simpatica și foarte de treaba. Are și o colega la fel de drăguță. Păcat ca luni pleacă, dar data viitoare ii fac o vizita și ei. De data asta nu am sa dau note și nici păreri despre vizita, însă ca o concluzie: de revenit.

Stii cumva dacă pleacă si colega ei?

Mi-a șoptit o pasarica ca ar mai fi încă o data blonda ok, inafara de cele de la top, dar încă nu știu care. Sper sa o nimeresc. Știu doar ca e blonda. Poate știe cineva de cine vb și ajuta cu ceva. În legătură cu colegele Rebekai, numai una are. Și pleacă amândouă. Mai avea o colega, dar a plecat cu ceva timp în urma.

• Membru Premium

Mi-a șoptit o pasarica ca ar mai fi încă o data blonda ok, inafara de cele de la top, dar încă nu știu care. Sper sa o nimeresc. Știu doar ca e blonda. Poate știe cineva de cine vb și ajuta cu ceva. În legătură cu colegele Rebekai, numai una are. Și pleacă amândouă. Mai avea o colega, dar a plecat cu ceva timp în urma.

Intreaba pasarica despre blonda ;)

Rebeka+Ana+Gina........3 fete numar.... ieri am fost la Gina,cea care a plecat si sa intors inapoi sambata(i-am vazut anuntul cred).

• Like 1
adelle-meme.jpg

• Super Premium

LOCAȚIE DE LUX

Am 23de ani sunt discreta și foarte jucăușa!
Ești pregătit pentru a petrece clipe de neuitat alături de mine?
- Niciodată grabita !
- 100% independenta
- 100% poze reale
- Igiena este foarte importantă pentru mine
- Sunt deschisă
- Dus și prosoape disponibile
- Nu va dura mult sa te acomodezi
- Poze foarte recente
Imi rezerv dreptul de a-mi selecta clienții . Nu răspund la mesaje , număr privat . Nu primesc **spam editat** , cupluri , persoane in stare de ebrietate sau sub influența altor substanțe . Nu deranjați inutil !
I also speak English .
Kiss.

post-295955-0-45994300-1605650891_thumb.jpg

post-295955-0-60177100-1605650911_thumb.jpg

post-295955-0-45172600-1605650920_thumb.jpg

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Super Premium

Părerea mea despre Rebeca. 

Sunat la nr din topic am făcut programare cu 10 minute înainte locația palatul justiției. 

În mare parte am știut ce găsesc după ușă citind despre ea pe aici, sunt toate 3 în locație Rebeca Ana și Gina, despre Ana o să scriu în topicul ei. 

Rebeca are servicii bune dar nu face oralul neprotejat, doar extra. 

On 7. 

Np9 are corp bun e bună. 

Gfe 8. 

Este de vizitat fata e Ok la ce am găsit anul trecut în Sva anul ăsta este mult mai bine. Rebeca încearcă să se facă cît mai plăcută pentru client ma servit și cu un cola am stat la țigară am renunțat la un nr la ea sa intru si cu Ana, și mia plăcut că mia zis că bani i da ea Anei deci am platit 300 pentru o ora si după primul nr am zis ca vreau să o probez pe Ana, a zis Ok nu m-am așteptat să imi zică ca intru tot cu bani ăia. Deci de revenit eu oricînd o găsesc revin

21993eaefee41a62f8125a83adbae5e9.jpg

• Like 2
  • 3 weeks later...