Sari la conținut

ERIKA - 0727521797


Postări Recomandate

  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

e macar a fost bine pt tine este tot ce conteaza!cred ca stiu in mare parte cn esti

:blushing2  :blushing2  :blushing2  :blushing2  Ma mai primesti? , de data asta o sa fiu mai bland 

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Se poate

:laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  Mai ales cand te-am vazut goala  ce vorbestii   nici  macar nu am mai  stat pe ganduri  punct ochit punct  lovit ce mai 

Link spre comentariu

Am fost si eu la erika prin 2017, eram cu giobu la resița, si era pe atunci unika care imi placea dela voi am fost de vrio 5 ori la ia si as mai merge.

Dar din pacate nu pot ca nu sunt acolo,

Imi placea mult sexul cu ea se pare ca si ei ea placut sunt baiatul de peste prut, dar sigur nu ma mai tii minte.

Atita vreme a trecut, aveai locatia linga bulevardul republicii nu departe de kauflad, mia placut mult si oralu si normalul cu tine.

Pe atuci presta cu 70 finalizare, dar e si normal ca sa scumpit a trecut si timp,

Da pe mine tot 100 ma costa ca mergeam cu flori la erika,

Tineț-io bine acolo nu o jigniți mai bun nu osa aveți la Resița

Ueu personal iam dat limbi e super dulce pasarica

Ia ma futu* de mi-au sarit tot ce putea sa sara din mine ,

Iți mulțumesc erika esti o dulce.

Iar pentru cine spunea ca e curva, nu este adevarat, este o dulce si nu o injurați, ca suge pl si chestii de genu, e normal sa suga fiecare femee iar noi la rindul nostru trebue sa le oferim in schimb limbi sa se urce pe pereți de placere si sa ne sptropeasca pe fața

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Am fost si eu la erika prin 2017, eram cu giobu la resița, si era pe atunci unika care imi placea dela voi am fost de vrio 5 ori la ia si as mai merge.

Dar din pacate nu pot ca nu sunt acolo,

Imi placea mult sexul cu ea se pare ca si ei ea placut sunt baiatul de peste prut, dar sigur nu ma mai tii minte.

Atita vreme a trecut, aveai locatia linga bulevardul republicii nu departe de kauflad, mia placut mult si oralu si normalul cu tine.

Pe atuci presta cu 70 finalizare, dar e si normal ca sa scumpit a trecut si timp,

Da pe mine tot 100 ma costa ca mergeam cu flori la erika,

Tineț-io bine acolo nu o jigniți mai bun nu osa aveți la Resița

Ueu personal iam dat limbi e super dulce pasarica

Ia ma futu* de mi-au sarit tot ce putea sa sara din mine ,

Iți mulțumesc erika esti o dulce.

Iar pentru cine spunea ca e curva, nu este adevarat, este o dulce si nu o injurați, ca suge pl si chestii de genu, e normal sa suga fiecare femee iar noi la rindul nostru trebue sa le oferim in schimb limbi sa se urce pe pereți de placere si sa ne sptropeasca pe fața

Buna nu imi dau seama cn esti dar ma bucur ca ti-a placut compania mea.

Ceea ce vreau sa va lămuresc eu pe voi toți niciodată nu am lucrat mai puțin de o 100 lei finalizarea!

Link spre comentariu

Erika este o dulceata

Comportament ok pro client prestație bună

Aspect locație ok curat

Prestație servicii

Foarte volubila

Corpul ok (deși eu prefer tipele mai plinuțe)

ON 9

NP 8

Atitudine 10

Foarte curata fără mirosuri suspecte

De mers cu incredere

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Erika era vorba ca vi si la Craiova in vizita , ai mai venit ?

Buna dragul meu eu m-am oprit din activa acest job nu stiu cand reîncep nu am ajuns la craiova imi cer scuze si imi pare rau😓
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Buna dragul meu eu m-am oprit din activa acest job nu stiu cand reîncep nu am ajuns la craiova imi cer scuze si imi pare rau

ok am inteles, dupa ce o sa revii ne faci si noua o vizita 2,3 zile nu mai mult ca vreau sa vin la tine, esti buna rau ! :138x

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

ok am inteles, dupa ce o sa revii ne faci si noua o vizita 2,3 zile nu mai mult ca vreau sa vin la tine, esti buna rau ! :138x

 

Multumesc frumos!🤗Ok dragul meu o sa incerc sa ajung si la voi..ðŸ˜ðŸ¤—

Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

 

Cand vi Erika la noi? nu de alta dar sa stiu sa pun bani de-o parte :laugh2[/quote

Buna momentan nu stiu cand incep sa activez dar va anunt cu câteva zile înainte va pup

Sa anunti cu mai mult o saptamana gen , ca sa nu plec pe in alta parte si sa te ratez cumva doamne fereste :))) ok abea astept :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...