Sari la conținut

ERIKA - 0727521797


Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Ehe și asa siliconata Erika noastră va avea mai mult succes

Oricum ești o dulce draga și trebuie sa îți fac o vizita ca sincer îmi e dor de tine

Pupici

Multumesc frumos! Te ast cu drag!🤗😘
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Buna Erika, imi poti spune te rog daca exista vreo sansa sa ajungi prin Bucuresti in viitorul apropiat? sau poate printr-un oras mai apropiat de Bucuresti?

multumesc!

Buna eu st din bucurești și nu prestez in oras si nu stiu prin locuri apropiate nu m-am gândit!
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Buna pot sa te intreb ceva dar sper sa nu te superi...Esti de etnie?

😂😂 buna nu stiu cat conteaza asta...dar iti pot rasp fără să mă supăr pt ca nu ma deranjează si nici nu mie rusine cu mn dragule "Da"!sper ca ti am fost de ajutor cu raspunsul!😂 o zi frumoasa!
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Middle of Nowhere
  • Oras:Middle of Nowhere

😂😂 buna nu stiu cat conteaza asta...dar iti pot rasp fără să mă supăr pt ca nu ma deranjează si nici nu mie rusine cu mn dragule "Da"!sper ca ti am fost de ajutor cu raspunsul!😂 o zi frumoasa!

Ok multumesc de sinceritate.Pana la urma conteaza sa fii om.O sa te vizitez in septembrie cand ma întorc în țară,te sun.O zi frumoasa!
Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Buna eu st din bucurești și nu prestez in oras si nu stiu prin locuri apropiate nu m-am gândit!

buna nu stiu cat conteaza asta...dar iti pot rasp fără să mă supăr pt ca nu ma deranjează si nici nu mie rusine cu mn dragule "Da"!sper ca ti am fost de ajutor cu raspunsul! o zi frumoasa!

 

As fute o tiganca frumoasa ca tine. Poate te razgandesti cu "prestatul" in oras.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Buna stiu am sunat-o dar nu poti vb cu respectiva vb urat si nu ai cum sa o faci sa inteleaga ca nu treb sa fure pozele la fete!nu am ce sa ii fac....
Link spre comentariu

Buna stiu am sunat-o dar nu poti vb cu respectiva vb urat si nu ai cum sa o faci sa inteleaga ca nu treb sa fure pozele la fete!nu am ce sa ii fac....

Dar și noi știm sa vorbim urat Erika draga ei uite ca mâine o sa o sun eusi iizic eu de dulce de o sa-i piară pofta de a mai fura poze

Te pup și trebuie sa îți fac o vizita😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...