Sari la conținut

ERIKA - 0727521797


Postări Recomandate

  • Oras:Resita
  • Oras:Resita

Daca ma-ta a supt pula si daca iubita/nevasta ta suge pula la altii pe gratis , asta nu inseamna ca tote sunt la fel prietene ,daca tu ai o alta curva langa tine asta nu inseamna ca toate sunt la fel !

Spre deosebire de tine eu stam cu nevasta aproape 24./24 pt ca avem acelasi job dar tu esti prea prost si prea pizda ca sa stii lucrurile astea, mi-e mila de tine ca gagica-ta o suge gratis la altii !

Mi se pare mie, sau tu chiar esti imbecil? Nu m-am luat de mă-ta (încă), dar desigur, nu este vina ei ca tu ai ieșit un exemplar nereușit, sau exista posibilitatea de-a fi conceput doar pentru alocație, iar genele tale și-au făcut de cap... Însă nu dispera, prostia, a fost intotdeauna mai fascinantă decât inteligența, și știi de ce? Pentru ca s-a dovedit, a nu avea limite.... E plin netul de frustrați ca tine care se trag de prepuț, vrând sa pară inteligenti...
Link spre comentariu
  • Oras:Trerra
  • Oras:Trerra

Mi se pare mie, sau tu chiar esti imbecil? Nu m-am luat de mă-ta (încă), dar desigur, nu este vina ei ca tu ai ieșit un exemplar nereușit, sau exista posibilitatea de-a fi conceput doar pentru alocație, iar genele tale și-au făcut de cap... Însă nu dispera, prostia, a fost intotdeauna mai fascinantă decât inteligența, și știi de ce? Pentru ca s-a dovedit, a nu avea limite.... E plin netul de frustrați ca tine care se trag de prepuț, vrând sa pară inteligenti...

eu din cate vad tu te-ai bagat ca muia in seama, daca era conversatia intre mine si curva asta ce mortii tai de bagi ampulea cu mine in seama ? Eu ma bag peste tine , esti un gunoi !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Oras:Resita

eu din cate vad tu te-ai bagat ca muia in seama, daca era conversatia intre mine si curva asta ce mortii tai de bagi ampulea cu mine in seama ? Eu ma bag peste tine , esti un gunoi !

Boa, tu nu te-ai prins ca ăsta-i un forum de recenzii, si nu de războaiele interioare ale unui frustrat? Insă văd că insiști în a fi imbecil... crede-mă ca ne-ai convins din prima!
Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Oras:Resita

Si pe ma-ta tot din prima am convins -o !

Cu fiecare reply pe care-l dai, nu faci decat sa ne confirmi ca esti un pustan frustrat, si prea prost pentru a intelege ce-i cu tine, in viata ta... dar deh, asta se cheama "soarta", pentru unii crunta, pentru altii mai blanda, dar tu bucura-te, ca-ti mai da mamica cate-un leu, sa-ti platesti abonamentul la telefon, si mai apuci sa te bagi in seama pe aici... la un job te-ai gandit?

Link spre comentariu
  • Oras:Trerra
  • Oras:Trerra

Cu fiecare reply pe care-l dai, nu faci decat sa ne confirmi ca esti un pustan frustrat, si prea prost pentru a intelege ce-i cu tine, in viata ta... dar deh, asta se cheama "soarta", pentru unii crunta, pentru altii mai blanda, dar tu bucura-te, ca-ti mai da mamica cate-un leu, sa-ti platesti abonamentul la telefon, si mai apuci sa te bagi in seama pe aici... la un job te-ai gandit?

Asa e tot eu m-am bagat in seama , eu am intervenit peste tine =)))))))))) Proasta pula a fost la curu lu ma-ta aia proasta !

Logic ca nu putea sa iasa decat un mare distrus ,un reboot !

Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Oras:Resita

Asa e tot eu m-am bagat in seama , eu am intervenit peste tine =)))))))))) Proasta pula a fost la curu lu ma-ta aia proasta !

Logic ca nu putea sa iasa decat un mare distrus ,un reboot !

Cand am spus ca te bagi in seama, m-am referit si la alte postari  facute de tine, si la fel ca aici, ai vrut sa pari interesant, latrand ca pizda la cacat, spunand, nimic.... dar te rog sa ma ierti, ca nu reusesc sa te conving ca esti prost... atat pot si eu, ce sa fac?

Link spre comentariu
  • Oras:Trerra
  • Oras:Trerra

Cand am spus ca te bagi in seama, m-am referit si la alte postari  facute de tine, si la fel ca aici, ai vrut sa pari interesant, latrand ca pizda la cacat, spunand, nimic.... dar te rog sa ma ierti, ca nu reusesc sa te conving ca esti prost... atat pot si eu, ce sa fac?

Sunt interesant nu par ! Sunt si smecher si tot si ma pis pe tine la orice ora vrea plm de ce ? ca tu esti tarfa masculina si ma sterg cu tine la cur si punct !

Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Oras:Resita

Sunt interesant nu par ! Sunt si smecher si tot si ma pis pe tine la orice ora vrea plm de ce ? ca tu esti tarfa masculina si ma sterg cu tine la cur si punct !

Chiar esti interesant, interesant de prost, ai tu ceva al tău, si nu e o prostie divină, cred ca e acea prostie reală, in formă pură!
Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Oras:Resita

Mai baieti, nu va dati seama ca singurul lucru pe care il faceti daca va certati este sa o faceti pe erika sa nu mai posteze aici? Avem doar 2/3 fete care intra pe forum, daca si pe alea le facem sa plece atunci nu mai are nici un farmec..

Păi a intrat, însă cand dă de imbecili divini fini, sau cum pla mea și-o mai zice dărâmatu ăsta.... ce să mai :))))
Link spre comentariu
  • Oras:Trerra
  • Oras:Trerra

Păi a intrat, însă cand dă de imbecili divini fini, sau cum pla mea și-o mai zice dărâmatu ăsta.... ce să mai :))))

Mai degraba cand intra tafme masculine ,care se baga ampulea in seama ca nu ai si ei ce face cu timpul liber si mai cauta sa suga o pula 2, mars in pula mea ca puti a hoit , taran coclit si jegos , iti permiti tu sa te bagi cu mine in seama , nu vezi ca mirosi a prost ? Iti zic eu ca tarfe masculine ca tine am fumat multi la viata mea . Tu pt mine esti un cacat cu ochi !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Oras:Resita

Mai degraba cand intra tafme masculine ,care se baga ampulea in seama ca nu ai si ei ce face cu timpul liber si mai cauta sa suga o pula 2, mars in pula mea ca puti a hoit , taran coclit si jegos , iti permiti tu sa te bagi cu mine in seama , nu vezi ca mirosi a prost ? Iti zic eu ca tarfe masculine ca tine am fumat multi la viata mea . Tu pt mine esti un cacat cu ochi !

Măi panaramă mică, astăzi te invit sa fii imbecil in gând, cu tine însuți, că eu am un pic de treabă, da? Mulțumesc pentru înțelegere!
Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Oras:Resita

Mai degraba cand intra tafme masculine ,care se baga ampulea in seama ca nu ai si ei ce face cu timpul liber si mai cauta sa suga o pula 2, mars in pula mea ca puti a hoit , taran coclit si jegos , iti permiti tu sa te bagi cu mine in seama , nu vezi ca mirosi a prost ? Iti zic eu ca tarfe masculine ca tine am fumat multi la viata mea . Tu pt mine esti un cacat cu ochi !

aaaa, și sa nu uit, în legătură cu, "cacat cu ochi"... Te asigur ca de insistam la mă-ta, îți eram tată, copchil de plumb ce ești :)))
Link spre comentariu
  • Oras:Trerra
  • Oras:Trerra

aaaa, și sa nu uit, în legătură cu, "cacat cu ochi"... Te asigur ca de insistam la mă-ta, îți eram tată, copchil de plumb ce ești :)))

De isistai o lingeai in cur dupa ce se caca si pe memaie la fel  asta faceai tu, in schinb eu ii dau la muie lu ma-ta seara de seara ! 

Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Oras:Resita

De isistai o lingeai in cur dupa ce se caca si pe memaie la fel  asta faceai tu, in schinb eu ii dau la muie lu ma-ta seara de seara ! 

Uat da fac is, "isistai", "memaie" si "schinb"? Emotionat, sau doar analfabet?

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

In o luna ajung si eu in tara.

Am de gand sa te vizitez si pe tine dupa recenziile ce le-am citit.

Mi se pare ca esti cam prea indulgenta cu pularaii ce au gura mare.

Trage pamant in gura lor . Ihihihi

Buna te astept cu drag!
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Ce sa spun despre Erika

E o tipa ok curata, drăguță, profesionista,

Nu grăbește

Atitudine pro client, nu saruta

Note

ON. 9

NP.8

Corp 8

Hatatul 100 ptr jumate de ora

De revenit

Buna! Ma bucur ca esti multumit se mine!😘

Link spre comentariu

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

:laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 Pentru mine daaa o fost bine , pentru tine nu a fost okk cica ziceai ca is prea brutal

 

😂😂😂 e macar a fost bine pt tine este tot ce conteaza!cred ca stiu in mare parte cn esti😊

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...