Sari la conținut

ERIKA - 0727521797


Postări Recomandate

  • Oras:CLUJ-NAPOCA
  • Oras:CLUJ-NAPOCA

Salut.Am vizitat ieri pe Erika,programare făcută telefonic,ajuns la locație in Micro 4, mâ primește domnișoara,facem puțin chat de acomodare,urmat de igienizare găsit prosop curat,gel de duș, invitat în dormitor.

Acțiunea a început cu sărutări pe corp a trecut la ON,bine executat după care montat prezervativ și trecut la normal unde am schimbat m-ai multe poziți finalizarea în balon.

ON :8

NP:8

Locație :7,bloc vechi, vecini la scară

GFE:8,pro client,te întreabă cum vrei să decurgă acțiunea.

Fata :8, undeva la 1.60, câteva kilograme ân plus, sâni siliconați,fund mare

A schimbat prețurile 150 am plătit eu o finalizare,ora am înțeles 250.

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Salut.Am vizitat ieri pe Erika,programare făcută telefonic,ajuns la locație in Micro 4, mâ primește domnișoara,facem puțin chat de acomodare,urmat de igienizare găsit prosop curat,gel de duș, invitat în dormitor.

Acțiunea a început cu sărutări pe corp a trecut la ON,bine executat după care montat prezervativ și trecut la normal unde am schimbat m-ai multe poziți finalizarea în balon.

ON :8

NP:8

Locație :7,bloc vechi, vecini la scară

GFE:8,pro client,te întreabă cum vrei să decurgă acțiunea.

Fata :8, undeva la 1.60, câteva kilograme ân plus, sâni siliconați,fund mare

A schimbat prețurile 150 am plătit eu o finalizare,ora am înțeles 250.

Multumesc frumos pt recenzie!Ma bucur ca esti multumit de mn, ca voi sa fiti mulțumiți si sa va simțiți bine Este cel mai important si contează pt mn.

Cât despre cele 3,5kg in plus este de vina carantină😂😂🙈🙈 dar cum sa redeschis sala de fitness o sa le cobor🙈🙈🙈

Va pupacesc!😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator uncalator
Reputație: 0

Pe Erika am vizitat-o si eu, cu mult timp in urmă, in B.Herculane prima dată.

Sunat, găsit locatia cam greu, dar e mai puțin important asta.

Fata a fost foarte drăguță, vorbăreață

Cum spunea si un coleg, se uită in altă parte, dar compensează prin mișcări, gemete si atingeri. Nu te grăbește, oralul durează destul de mult, e alegerea ta cînd treci la normal atîta timp cit nu intreci măsură pt timpul platit. E deschisă la schimbări de poziție și nu face nazuri.Mi-a lăsat o impresie bună, am vrut să revin după vreo 2,3 zile, am sunat-o dar mi-a spus ca plecase in Reșița.

A doua întîlnire a avut loc în Reșița, dupa destul de mult timp, dar a fost la fel ca prima dată. Prestația ei a fost bună, așa cum mă așteptam.

ON - 8, îmi pare rău dar tot timpul e loc de mai bine.

NP - 8, se mișcă bine, schimbă poziții, știe să te lucreze, îți oferă priveliști care să te excite

Atitudine - 10

Aspect - 8, nu mă deranjează cîteva kg in plus, fata e frumușică, mi-a plăcut mult zîmbetul ei, cred că e o notă reală dar depinde de gusturi.

Sper să ajung curînd in zonă și să revin. Pt mine e de revenit.

Link spre comentariu
Vizitator uncalator
Reputație: 0

 

Buna scuze eu nu am mai activat ceva luni din motive personale... Acum mam reintors☺🙃 o sa postez și poze... va pup

Sper că ești bine. Dacă tot te-ai întors, poate ajung să te vizitez

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna nu din motive de sănătate nu am activat☺🤗!!!Am avut chestii de rezolvat!!! Te astept cu drag!!🤗😘

Ai o pizdă așa frumoasă și bună de lins... ar fu frumos să o arăți și aici... 😉
Link spre comentariu

Nu am mai postat de mult si nu mai știu cum naibi sa atașez poze noi...‍♀‍♀‍♀ ma ajuta careva va rog!!

Din păcate.. noul regulament nu îți mai dă voie să atașezi poze directe decât dacă ai cont plătit.

Mbinee.. mai era o metodă prin care puteai și dacă erai membru nou fără să ai cont plătit, dar nu știu eu.

 

În schimb poți să pui linkuri cu linkuri externe, și apoi le atașezi aici, scuze dar altfel nu știu cum

Ai 3 site-uri:

1. https://imgur.com/upload

2. https://imgbb.com/upload

3. https://postimages.org/

 

Îți alegi care din site-uri vrei, La imgur s-ar putea să ai restricții la unele imagini, iar la imgbb s-ar putea să îți dispară după  30 de minute dacă nu îi dai tu termen nelimitat.

Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Oras:Resita

Am vorbit cu domnișoara și mi-a comunicat preturile

 

100/250 - se pare că a revenit la vechile preturi.

 

Am să încerc să îi împing o vizită zilele următoare.

 

Revin cu o recenzie.

si nu era mai frumos sa vorbesti cu ea inante?

Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Oras:Resita

Nu... altă intrebare

Nu mai am intrebari, atata timp cat esti la mintea lui Ciordache... Aveti unii cate-o atitudine, de zici ca acu` sunteti gata sa mergeti si la protectia consumatorului.... dar nah.... vazand replicile astea de 2 lei, chiar nu ma mai mira...

Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Nu mai am intrebari, atata timp cat esti la mintea lui Ciordache... Aveti unii cate-o atitudine, de zici ca acu` sunteti gata sa mergeti si la protectia consumatorului.... dar nah.... vazand replicile astea de 2 lei, chiar nu ma mai mira...

Ce te-a deranjat așa de tare că am făcut remarca cu preturile ? Am citit cu câteva posturi înainte și scria 150 fin ( ceea ce părerea mea personală nu merită, dar asta e o altă poveste ) . Când a văzut că nu merge cu 150 a scăzut la 100.

 

Dacă foloseai cuvântul Iordache și nu Ciordache choara gândeam să mă scuz dar așa...stai liniștit și te miră in continuare.

Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Oras:Resita

Ce te-a deranjat așa de tare că am făcut remarca cu preturile ? Am citit cu câteva posturi înainte și scria 150 fin ( ceea ce părerea mea personală nu merită, dar asta e o altă poveste ) . Când a văzut că nu merge cu 150 a scăzut la 100.

 

Dacă foloseai cuvântul Iordache și nu Ciordache choara gândeam să mă scuz dar așa...stai liniștit și te miră in continuare.

Ai putea sa-i ceri si scuze, avand in vedere ca ai mai avut o "tentativa" care nu ti-a placut... sau placerea ta, consta in pretul mic?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...