Sari la conținut

Beatrice Princess 0722884234 / 0723002677


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mai e? Ca nu răspunde deloc

 

am incercat si eu de cateva ori  ieri ...suna dar nu a raspuns nimeni .

 

Mah baeti...insistati...dara nu azi !!! ;)

 

Trixxy o plicat din orasi sa rezolve niscai treburi. Mii mio raspuns la telifon...si iam zis ca voi ati dato disparuta...si mio spus ca pot sa va informiez case intoarce la Constanta diseara !!! Nu stu sava zik la ci ora...da mio spus ca ma suna cind ie prin zona. 

 

Io fata valabila...osa va zik si voua !!! :)

  • Like 3
Link spre comentariu

Seara buna tuturor!

 

Nu am mai scris de tare multa vreme o recenzie pe forum si o fac intr-un mod oarecum atipic. Unele fete stiu despre mine ca inainte de orice recenzie scrisa in trecut beam mai intai minim doua sticle de vin si apoi scriam recenzii lungi. Intre timp m-am lasat de baut, sa vedem ce-o sa iasa cu incercarea din seara asta …

Am fost astazi din nou la Beatrice. Este a treia mea vizita si ii multumesc official pe aceasta cale celui care a descoperit aceasta minunata fata de 19 ani, o fata care de la prima mea vizita m-a cucerit prin zambetul ei, prin simplitatea ei, prin bunul simt de care da dovada si nu in ultimul rand prin cat poate fi de dragastoasa. Prima legatura cu ea am luat-o scriindu-i un SMS prin care m-am prezentat frumos si mi-am aratat intentia de a o vizita. Mi-a declarant ulterior ca i-a placut tare mult modul in care am redactat acel SMS si de cum ne-am intalnit, click-ul sa produs imediat. Unora s-ar putea sa nu li se para o mare frumusete, insa dupa parerea mea, privita in ansamblu cu tot comportamentul ei se poate descoperi la ea o frumusete aparte. Usor nebunatica, usor copilaroasa, mereu cu un zambet strengaresc dar si serioasa atunci cand este cazul – mi-a placut de ea tare mult si asa se face ca azi, dupa a treia vizita, nu ma pot abtine sa nu-i fac recenzie.

Din ce mi-a povestit ea am inteles ca a mai fost prin Constanta si vara trecuta, de asemenea mi-a mai spus ca a mai practicat meseria si prin alte tari din UE. Ma bucur ca a revenit si ca am cunoscut-o.

Nu voi povesti cu lux de amanunte cum s-au desfasurat intalnirile noastre, cert este ca am gasit in ea o fata dragastoasa si iubareata dornica sa-l satisfaca pe cel ce-i calca pragul si asta cred eu ca este o atitudine demna de scos in evidenta.

Si acum recenzia ca la carte:

ASPECT FIZIC – 9 Aici vorbim doar de gusturile mele, fata este frumusica, constitutie normala, sani feciorelnici frumosi, as fi intors capul dupa ea pe strada, 1,67 – 1,69 m

 

GFE -10 – ce-i al ei – e al ei, il are pe vino’ncoa

 

SEX ORAL- 10 – calm, placut, …

 

SEX NORMAL -10 cu felicitari. Placerea a fost reciproca.

 

IGIENA -10 curata, aspect placut, mirosea frumos, a facut dus inainte.

 

69 –  10 – ofera si primeste deopotriva

 

ANAL – Nu stiu si nu ma intereseaza

 

FRENCH KISS – NU STIU – in general nu sunt adeptul sarutului frantuzesc, insa sarutul clasic a fost nelipsit la aceasta fata lipicioasa si iubareata.

 

LOCATIE – X – aici nu dau note si nu ma pronunt. Se stie ca fata locuieste intr-o garsoniera pe Sucevei, eu nu sunt un fitos in ceea ce priveste locul actiunii (a nu se intelege ca nu ma deranjeaza mizeria), insa fata a compensate prin atitudine si chiar daca locatia e asa cum e – tot am vizitat-o de trei ori pana acum

 

raport calitate pret - 10 – 100 fin/ 200 ora. Consider ca isi merita banii ceruti, motiv pentru care cu siguranta o voi revizita

 

concluzia:

Este o fata pe care am descoperit-o a fi foarte dragastoasa. Nu stiu daca se comporta la fel cu toti cei ce o viziteaza, idea e ca eu am primit ce mi-am dorit!

 

Sper cat mai multi dintre voi sa primeasca ceea ce am primit eu. Am mai spus-o si am s-o repet oridecateori voi avea ocazia, in orice recenzie: Ceea ce veti darui, aceea veti primi! Incercati sa fiti oameni, incercati sa fiti buni si veti primi inapoi tot ce ati daruit. Purtati-va cu fata asa cum v-ati dori sa se poarte si ea cu voi. Faceti-va placuti si veti primi inzecit! Ganditi-va ca si fata la care mergeti este om, are si ea suflet, purtati-va frumos cu ea si veti fi rasplatiti cu dragoste. Si mai ganditi-va ca am ajuns sa cunoastem astfel de fete din cauza unor suferinte de-ale lor din trecut, nicidecum de bine ce le este.

Si sa nu ma injurati prea tare si nici sa ma acuzati pe nedrept.

Dragoste si iubire, pace si liniste!

  • Like 8
Link spre comentariu
Vizitator pion325
Reputație: 0

Am gost la ea acum 2 zile (m-am luat cu treaba si am uitat sa scriu)

Sun frumos la nr din topic, pac raspunde o voce super vesela cu chef de futai, ma intarata si pe mine mai tare.

Fac o programare, ma prezint la locatie, fata ma intampina la usa, nu s-a ascuns. Intru, o garsoniera mica dar spune ca se muta. Taca paca o caterinca, intram la dus impreuna, mai stam putin, hai sa ne futem. Am dat skip la oral ca nu sunt fan si imi pune un prezervativ minuscul pe pl, saracu tepes voda era sugrumat. La inceput dadeam mai cu grija plm, la care ea zice ca ii place mai tare, POC, am apasat butonul SPORT si dai tata, rupe. Am mai stat putin de vorba si am plecat.

Note

Locatie-8

Aspect-9

Igiena-10

Oral- nu am vrut

Normal-9.5

GFE-9.5

A fost o experienta placuta, fata super simpatica, lipicioasa, futacioasa, m-a starnit si pe mine la treaba.

Revin clar

Amenda-100/cartusu'

Te pup Beatrice (baiatu cu care ai jucat x si 0 pe burta) 😜

Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

Vizitat fatuca și rămas incantat.

Frumușica si bine dispusa. Foarte amabila.

Garsoniera cam nașpa, dar faci dus și dai a pa pe jos, nu avea prosoape.

Acțiunea OK s-a străduit la oral. Un oral soft, bun umed dar fără adiacente, cu ceva tente de deep. Se mișcă bine deasupra se umezste natural deși parca a băgat ceva gel dacă îmi amintesc bine. Oricum sanii aia fac toți banii, dar sunt frumoși mari di pufoși și te lasă să-i jumulesti cum vrei.Schimbat ceva poziții și finalizat glorios în balon. Am stat o finalizare, dar fata are potential și dacă schimba locația și se mai relaxează lăsându-se prada plăcerii va avea de câștigat.

De revenit și de viitor dacă o educa cineva a i ea asculta.

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator franci89
Reputație: 0

A fost foarte buna’ m-aș întoarce fără regret este foarte respectoasa are răbdare este comunicativa’ oralul foate betonðŸ‘ðŸ¼ðŸ‘ðŸ¼ðŸ‘ðŸ¼ðŸ‘ðŸ¼ðŸ‘ðŸ¼ðŸ‘ðŸ¼

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

am fost ieri la Beatrice ....printesa asta razboinica inalta si bine hranita fata de fata cu origini sanatoase ,carnea tare pe ea sani superbi si zambet cuceritor.

 

locatia o chitimie de garsoniera langa geamia de pe Sucevei etaj superior ....cam frig in camera dar asta este....venisem sa dau din cur asa ca m-am incalzit repede mai ales ca fata 

 

este beton ....daca o atingi bine acolo unde-i place incepe sa chitaiesi sa suspine ca un soricel ....tipa face un oral bunisor dar piesa de rezistenta este fundul ala care intors spre tine face 

 

toti banii....ii place sa faca sex ,ba chiar ii place hard ...cand dai in ea nu spune stop din contra se aseaza si mai bine sa o poti penetra cat mai adanc ...nici in misionar nu este rau iar daca

 

te joci un pic cu degetelul inainte in pasarica ei roza si primitoare e toata numai un zambet si un oftat .....asa ca n-am rezistat foarte mult si am inceput si eu sa oftez,si aia a fost.

 

Beatrice este genul fetei de la tara careia ii place sa si-o traga si ....daca tot ii place macar sa o faca  cu folos nu degeaba ...deci isi merita banii . Nu este foarte sofisticata dar este

 

sincera si cooperanta si  se uita in ochii tai sa vada daca iti place de ea...daca ii spui ca este ceea ce cauti este foarte fericita ....si eu am foast fericit sa-i vad naturaleta si sa ma bucur

 

de ceea ce mi-a oferit ......De revenit ?...da pentru ceea ce ofera merita o noua vizita si descoperit mai mult din ceea ce poate oferi pentru ca sunt sigur ca mai are ceva de descoperit.

  • Like 10
  • Minus 1
Link spre comentariu

Salutare futaci. Astăzi am avut și eu ocazia s-o testez pe Beatrice. La primul apel a zis ca se eliberează în 30-40 de minute, sa revin. Am revenit, regulamentar 40 minute, a confirmat ca este libera, mi-a dat adresa de la Brotacei, ca la taxi am spus 4 minute, ajung în fata scării și stupoare. A început să-mi respingă apelul, pana la urma a închis telefonul. Adică "Fraiere nu vezi ca am treaba"

Pai caca-m-ași în palmele tale când te speli pe fata dimineața. Te dureau dinții sa spui ca ai alt client. Sa mai ai clienți când o sa ma slobozesc eu în gura ta de jartea penala.

Greu sa găsești fete de caracter.

Să aveți ciocanul tare

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...