Sari la conținut

Beatrice Princess 0722884234 / 0723002677


Postări Recomandate

Am zis ca nu mai fac dar de dragul fetei îmi calc pe orgoliu și plus sa vadă și nenea tupeu cred ca nu fish .... vin cu o alta recenzie

Am fost deja de 3 ori la aceasta scupete de fata și acum zic hai sa aduc și eu ceva pozitiv comunității

Mai mult as vrea sa Vb de Beatrice ca persoana și nu de acțiune ca nu e felul meu sa dau detalii din culise și ca sa termin partea asta incep

Beatrice fizic 10 ( țațele alea ..... uf uf ) înaltuta, slim , piele fina

Locație 8 ( ca ne cunoaștem ... ca altfel ... seven )

O garsoniera micuța simpla cu dus , poți sa folosești baia , eu nu am avut nevoie , merg pregătit la meci

Gfe ca toată lume moare cu gfe ... pt mine cel puțin .... 10 ; adică de fiecare data a trebuit sa cer eu sa începem pt ca ma tot ținea de vorba ..... și nu pe banii mei ...

Acțiunea .... cu toată pasiunea din partea ei 10

Igiena 10,

 

Acum, de Beatrice ca persoana .... e o tipa calda , încerca sa fie matura ..... dar dacă îți reglezi undele cu ea devine o pisicuța .... ceea ce este :))

Pt mine este mult peste alte fete la care am fost la același pret sau poate mai sus si acum nu Vb de Kleo ( ce e al ei .... e al ei)

am discutat cu ea un pic ca ar trebui sa și facă un cont și treburi de genul “DO AND DONT DO” pt a și sporii activitatea

Ea are un program mai de noapte și dacă nu Răspunde este pt ca e ocupată sau ca are probleme personale .....

Nu ca nu vrea sa nu are chef

Am Vb și de greșeala care a făcut-o cu dn mai de sus

I am spus sa nu se mai repete .... e o pata la “dosar”

I am spus sa acorde sfertul academic cu toate ca e greu dar și celui care suna și spune ca vine “acum” și nu mai apare și celui care ar vrea sa vina in alea 15 minute in care fata îl aștepta pe primul ( sper ca M am făcut înțeles)

Acum dacă o tipa îți spune “bai suna ma in 15 și îți spun dacă poți sa vi” mie îmi pare mai corect și dacă vrei la ea pai..... nu mori 15 minute

Așa gândesc eu ....

Cu locația se gândește F mult sa plece in viit apropiat undeva mai in Summerland

O PULAAAA IN SUMMERLAND

SA MA FUT IN el de SUMMERLAND

Așa sa fiu și un domn la sfârșit cu summerladul asta

Undeva mai “aerisit” ..... curat și aranjat

I am mai dat niște detalii cum mi ar place mie sa ma Astepte și a zis “YES SIR”

Așa e “capotel” ?? :))))

Hai treci și Fa ti un cont și Vb cu băieții ca nu ai de piedut

Cam asta a fost .....

Hai cu Mușcatul de fund ....

;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

...Am zis ca nu mai fac dar de dragul fetei îmi calc pe orgoliu...

Mah nenea Syd...iti plasi sa ti cam vaicariesti o leaca...sa fasi pi victima. Ti fasi ca nai pricepit ci om zis noi in alti discuti...cind sti bini ca si matali di ierai in locu nostru la fiel faseai !

 

Orgoliili nu fasi bini...nimanui ! Nisi noua...nisi lu Trixy...nisi tii...nisi macar lu Kleo ! ;)

 

Io team moi spus...zi ci ai di zis...pin la urma tati lumili isi da siama cari ie treba !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Îmi permit să intervin public ,pentru că domnișoara nu are PM.

 

În legătură cu cei ce "vin in 15 min " și fie ajung in 3 ore, fie niciodată. Când te vei debarasa complet de Publi24, problema asta va dispărea în mare parte ,însă va fi nevoie sa tii "cu dinții" de topic și de oamenii de pe forum. Se va întâmpla sigur, la ce scriu băieții pe aici. Până atunci, îți spun ce am făcut eu ca sa minimizez pierderile ( și alea financiare, cât și alea de imagine ).

1- daca ai pe cineva "pe drum" și în acel timp suna altcineva FII SINCERA. Ii spui celui de al doilea că aștepți însă că nu esti sigură că domnul va ajunge și să revină în X minute(da, sfertul academic acordat oricui te dezvinovățește pe tine absolut ). Însă, este al naibii de important sa fie totul clar : adică și dacă ajunge primul, fie îi răspunzi celui de-al doilea când revine cu telefonul, fie îi trimiți tu un SMS - daca ai acceptul lui.

2- asta e și mai mișto și la îndemâna tuturor. Când vei avea cercul tau de fideli , vei vedea că aproape zilnic va fi cate un domn (sau mai multi) cu program flexibil ,care pot sta in stand-by până la anul tău. Simplu și rapid : nu vine nea Caisa ăla in 20-30 de minute , îi chemi pe unul dintre cei cu care ai discutat deja și așteptată semnul tau, așa că ai umplut golul creat de neserios.

Ptr gestionarea situațiilor de genul e nevoie de o foarte buna comunicare. Mereu e mai bine sa pari retarda și să întrebi de 2 ori "Deci pot să îți trimit un mesaj in următoarele 40 de minute maxim fara sa creez probleme, da?" , decât să se creeze neînțelegeri .

Bafta multa , sper sa nu mi-o iei in nume de rau că mi-am permis sa îmi dau cu părerea.

Zi frumoasă tuturor , cu spor in toate

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Scuze, am făcut confuzie între domnișoara de aici și @deea , care este destul de activa pe forum. Oricum, ce am scris poate fi universal valabil.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0721620936
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0721620936
  • Oras:Constanta

Hai ca va zic eu care e treaba cu Trixi... fata sa vazut pe cai mari...si si-a cam luat lumea in cap.

Stii cum e vba aia ..uiti de unde pleci...se aplica si la ea...

Asta e ea... mai mult nu poate...eu am incercat pe tot posibilul...sa o ajut...sa o invat...sa o aduc pe drumul cel bun....si dupa ce a vazut ca merge treaba... sa dat la fund.

Oricum...orice pasare pe limba ei piere!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Hai ca va zic eu care e treaba cu Trixi... fata sa vazut pe cai mari...si si-a cam luat lumea in cap.

Stii cum e vba aia ..uiti de unde pleci...se aplica si la ea...

Asta e ea... mai mult nu poate...eu am incercat pe tot posibilul...sa o ajut...sa o invat...sa o aduc pe drumul cel bun....si dupa ce a vazut ca merge treaba... sa dat la fund.

Oricum...orice pasare pe limba ei piere!

 

Cam asta se intampla cu toate, daca te duci de mai multe ori la ele deja isi iau lumea in cap

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

poate sa fie adevarat, probabil de aia nu am eu ne-placeri ca nu am defapt timp sa trec pe la o fata de 2 ori in aceasi luna hehe doar daca este chiar speciala rau

 

Cam asta se intampla cu toate, daca te duci de mai multe ori la ele deja isi iau lumea in cap

Link spre comentariu

Salut!

Am fost și eu și sa nu pierd mult timp

O nota generală este 8.5 la tot

Doar garsoniere e de 6 spre 7

Ca interacțiune socială a fost Ok

Fără fițe sau figuri , cel puțin cu mine

Acțiune buna, fără graba , am Vb, am ras un pic ....

M am simtit bine in compania ei

Interesantă bobita din limba , dar zgârie un pic cu dinții... :))

Dar am trecut peste

Probabil este cum spun și colegii, eu fiind prima oară a fost Ok

Cred ca voi mai trece .... și vedem atunci

Sa aveți spor !

  • Like 5
Link spre comentariu

Vizitat pe fatuca asta care are un aer degajat, cu mine s-a purtat ok ca si client si la prima si la a doua vizita.

Oral NP - 8 ar putea sa scoata duhul din tine mai bine dar eu nu sunt pretentios cu muile, eu vin pt. pizda .

Normal P - 9 -sta nu face fite, daca se urca pe tine face o treaba frumoasa.

Locul - e micut, decent, curat ar putea pe viitor sa isi gaseasca totusi ceva mai bun

Nu e pe fast fuck sa te arunce pachet mai repede asta e un mare plus..

  • Like 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...