Sari la conținut

Beatrice Princess 0722884234 / 0723002677


Postări Recomandate

Acum 1 minut, banana_lunga a spus:

Cu ce o stresez, man? Cu ceva adevărat și care ne interesează pe mulți? Eu sunt dispus să cotizez cinzeci în plus, dar pentru asta trebuiesc introduse niște servicii în plus. Anal nu neapărat, ce-i drept... asta rămâne alegerea ei... însă un rimming sau deepthroat ori face-fuck până la lacrimi ...o finalizare orală sau o combinată gen orală+facială ..chestii de genul, știi? Picanterii care să-i fie atu ca să ignorăm că dăm mai mult decât de obicei la ea când o vizităm.

Zic și eu... poate nu zic bine, dar ai cam sărit destul de ofuscat asupra mea și nu era cazul.

Nu o pescarec. Nu ma interesează. Ideea ca in extrasezon să nu o mai futem sii face foamea. 

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ba da dute unde vrei si lasa ne dreacu ca ne ai inebunit de tot.... Nu vezi ca nu te baga nimeni in seama... Vrei sa platesti... futi... Nu vrei sa platesti nu futi... Este de piata pt toate buzunarele si toate gusturile... Ce dreacu ne tot futi tu la cap cu 50 lei ai tai... Esti penibil serios...daca ai cv de spus.. Spune direct si gata... 

Link spre comentariu
Acum 1 minut, mihailct a spus:

Ba da dute unde vrei si lasa ne dreacu ca ne ai inebunit de tot.... Nu vezi ca nu te baga nimeni in seama... Vrei sa platesti... futi... Nu vrei sa platesti nu futi... Este de piata pt toate buzunarele si toate gusturile... Ce dreacu ne tot futi tu la cap cu 50 lei ai tai... Esti penibil serios...daca ai cv de spus.. Spune direct si gata... 

Cui te adresezi Mihăilă?Ușurel. să poți intelege si tu ceva din ceea ce ai scris.

 

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

La astia care tot intreaba dc dc dc 50 lei in plus... Fiecare face ce vrea si poate sa pune pretul cat vrea... Noi alegem ce si cum... Pe cine si unde... Serios... Daca vreti sa negociati sau alte explicatii... Vb fratilor cu ele in privat... Platforma asta a fost construita pt altceva... Nu pt jigniri sau alte targuieli de genu.... Eu stiu cv si bine... Imi place ce vad si ce mi se ofera... si ma incadrez in buget ma duc... Daca nu asta e... Dar nu sa stau sa fac pe aici alte filme... Eu zic hai sa fim mai serios si sa profitam de acesta platforma care ne dirijeaza catre fete de calitate si servicii de calitate... Dar sa nu aberam pe aici cu negociatul de preturi si de servicii... Sunt aici o sumedenie de baieti care stau linistiti in umbra si colecteaza informatii utile pt ei si merg acolo unde le este bine... Bineinteles in urma muncii... altor colegi de buna credinta care fac diferse recenzi la intamplarile lor cu fetele care isi desfasoara activitatea in orasul nostru... Dar hai sa ne rezumam la recenzii si nimic mai mult... Hai sa lasam platforma sa iti faca datoria....  Cu respect pt baietii care stiu ce vor si ce pot... 💪💪💪

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium

Personal nu am fost la Biatrice,ptr ca am făcut de 2 ori programari,dar nu ne-am sincronizat.Insa am trimis un prieten, nu are cont și nu știe de ninfomane,care după ce a vizitat-o ,a rămas profund mulțumit.

Este pretentios,însă a descris-o ca pe o adevărată profesionista.

Asa cum el a povestit,asa va spun și vouă fata este woww!

Sa fiți fericiți!

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 2 minute, felix001 a spus:

Personal nu am fost la Biatrice,ptr ca am făcut de 2 ori programari,dar nu ne-am sincronizat.Insa am trimis un prieten, nu are cont și nu știe de ninfomane,care după ce a vizitat-o ,a rămas profund mulțumit.

Este pretentios,însă a descris-o ca pe o adevărată profesionista.

Asa cum el a povestit,asa va spun și vouă fata este woww!

Sa fiți fericiți!

Spune-i sa-si faca cont aici si sa isi impartaseasca cu noi experientele!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 48 minute, nicieu a spus:

Spune-i sa-si faca cont aici si sa isi impartaseasca cu noi experientele!

Ai mare dreptate,concluziile fiecăruia,sunt bine venite ptr noi toți.

Rezolvam,încet,încet,lumea sa dea un pic din ceea ce primesc=recenzii 👍

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, felix001 a spus:

Ai mare dreptate,concluziile fiecăruia,sunt bine venite ptr noi toți.

Rezolvam,încet,încet,lumea sa dea un pic din ceea ce primesc=recenzii 👍

Nu trebuie sa fim cu totii prozatori, ca nu toti suntem la fel! Dar daca s-ar respecta formatul recenziei, indiferent de continut, artunci ar fi ok! Si da, trebuie sa contribuie fiecare in masura posibilitatilor!

Link spre comentariu
Acum 5 ore, banana_lunga a spus:

Cu ce o stresez, man? Cu ceva adevărat și care ne interesează pe mulți? Eu sunt dispus să cotizez cinzeci în plus, dar pentru asta trebuiesc introduse niște servicii în plus. Anal nu neapărat, ce-i drept... asta rămâne alegerea ei... însă un rimming sau deepthroat ori face-fuck până la lacrimi ...o finalizare orală sau o combinată gen orală+facială ..chestii de genul, știi? Picanterii care să-i fie atu ca să ignorăm că dăm mai mult decât de obicei la ea când o vizităm.

Zic și eu... poate nu zic bine, dar ai cam sărit destul de ofuscat asupra mea și nu era cazul.

Nu sunt ofuscat

Nu o mai.vizitam și intelege singura.de ce.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Beatrice. Am 1.70m si 60kg, sunt o fire plina de viata si bun simt! Sunt aici sa iti ofer respect,seriozitate,tandrete si momente unice!

Ofer :

- oralul este soft,adanc, protejat/neprotejat in functie de igiena.

-normal protejat.

-69

-franch kiss

-finalizare corporala

-masaj

-duș asistat

-GFE

 

Stiu sa iti respect timpul si banii. Ce primesc ,aia ofer,vreau ca toata lumea sa fie multumita!

 

Cadou :

100 numarul/30min

200 ora/60min.

Locație. Tomis nord Suceava nr 3😘💋

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
5 minutes ago, Machedonul12 said:

Asa da, Beatrice!!!! Ai revenit la preturile populare de dinainte.... Bravo!

Înainte de când m-aș fi așteptat. 

Hei Trixx, o săptămână productivă-ți doresc. 

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 6 minute, Machedonul12 a spus:

Asa da, Beatrice!!!! Ai revenit la preturile populare de dinainte.... Bravo!

Eh uite asta este un exemplu de scadere a tarifului datorat numarului mic de clienti! Dar sa nu te astepti sa recunoasca faptul ca asta este adevaratul motiv 😅

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, Trixx a spus:

As putea tot timpul sa comentez, dar eu prefer sa tac din gură, cei care tot comentați sa nu  se sparg vro vena la cap va pup 😘😘🤣🤣🤣

Pai tocmai ce ai comentat! 🤣🤣🤣 la cat am comentat eu pe forum trebuia sa se sparga si vene si artere si capilare, tot... de ce nu ai lasat 150 cu 250? Ca doar esti de doi ani in Cta 🤣 a venit iarasi toamnaaaa...

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0

@Trixx sincer, nu imi pasa, nu am intervenit sa iti fac reclama negativa, pur si simplu i-am raspuns lui Mache dupa un comentariu si o postare pe un alt topic, tot referitor la scazutul pretului! Dar prea te-ai ambalat de-odata cu venele 🤣

Link spre comentariu
1 oră în urmă, Trixx a spus:

As putea tot timpul sa comentez, dar eu prefer sa tac din gură, cei care tot comentați sa nu  se sparg vro vena la cap va pup 😘😘🤣🤣🤣

Văd că nu preferi sa taci.Ca să înțelegi. cererea și oferta reglează piața indiferent ca vorbim de prețul pizdii să al pâinii. Tu ai fost sfatuita prost să cresti pretul și acum e bumerangul Si la 100 cu 200 o să te descurci greu pt.ca mai ai și o altă tinichea legată de cur respectiv acuzație de bts in locatie. mostenire de la Simy.

 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
1 hour ago, premix said:

Văd că nu preferi sa taci.Ca să înțelegi. cererea și oferta reglează piața indiferent ca vorbim de prețul pizdii să al pâinii. Tu ai fost sfatuita prost să cresti pretul și acum e bumerangul Si la 100 cu 200 o să te descurci greu pt.ca mai ai și o altă tinichea legată de cur respectiv acuzație de bts in locatie. mostenire de la Simy.

 

Ouhhhhhhhh ssssnaaaap!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
30 minutes ago, premix said:

Pai vezi mai banană..Cand ți-am zis să ai puțintică răbdare.ai zis ca m am ofuscat 

Am reacționat așa mai mult la adresa gagicii cu privire la bts-ul posibil de care-a fost acuzată Simy. Răbdare am mereu și mai nou ...o dezvolt tot timpul ca să o și aplic. Plus că... n-am zis-o-n sensul rău cu ofuscatul... am un fel mai ciudat de-a fi ironic/sarcastic/ambele la un loc. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 3 ore, banana_lunga a spus:

Am reacționat așa mai mult la adresa gagicii cu privire la bts-ul posibil de care-a fost acuzată Simy. Răbdare am mereu și mai nou ...o dezvolt tot timpul ca să o și aplic. Plus că... n-am zis-o-n sensul rău cu ofuscatul... am un fel mai ciudat de-a fi ironic/sarcastic/ambele la un loc. 

Cand nu ti convine ceva .nu mai vizitezi. nu comentezi prețul  ca poti fii banuit  de de alte interese .

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
5 hours ago, premix said:

Cand nu ti convine ceva .nu mai vizitezi. nu comentezi prețul  ca poti fii banuit  de de alte interese .

 

Îmi place să fiu bănuit cum zici tu aicișa... 

Ai o satisfacție aparte când se dovedește că ai fost bănuit greșit.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...