Sari la conținut

Beatrice Princess 0722884234 / 0723002677


Postări Recomandate

Voi tot n-ati inteles ca fetele au o spaima nefondata cand vine vorba de poze.Nu suntem agenti SRI sau DIICOT, baietii vor doar sa vada daca ai crescut, daca ti-ai facut parul etc...material de studiu.Draguta esti, la corp arati bine,la fel ca si Simy... nu inteleg iti ia 5 min maxim sa pui 2-3 poze,

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0738576135
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0738576135
  • Oras:Constanta

Bună! Disponibila 🥰❤️❤️❤️

Numele meu este Beatrice. Am 1.70m si 60kg, sunt o fire plina de viata si bun simt! Sunt aici sa iti ofer respect,seriozitate,tandrete si momente unice!

Ofer :

- oralul este soft,adanc, protejat/neprotejat in functie de igiena.

-normal protejat.

-69

-franch kiss

-finalizare corporala

-masaj

-duș asistat

-GFE

 

Stiu sa iti respect timpul si banii. Ce primesc ,aia ofer,vreau ca toata lumea sa fie multumita!

 

Cadou :

100 numarul/30min

200 ora/60min.

Locație. Tomis nord Suceava Nr 3 ❤️

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 3 minute, mihaita2020 a spus:

Eu nu înțeleg, celalalt cont cu simonasimy nu este tot al ei?????

Sau sunt doua fete, ca adresa este aceeasi

sunt 2 fete ,colege si prietene care lucreaza in aceeasi locatie .....una nu poate posta ca nu are cont platit si o face colega si pe contul ei . Dupa mine fetele merita vizitate ....ambele . Sunt fete ok ...la preturi ok . Deci spor sa ai Mihaita.

  • Mersi 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0738576135
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0738576135
  • Oras:Constanta

Bună! Disponibila 🥰❤️❤️❤️

 

Numele meu este Beatrice. Am 1.70m si 60kg, sunt o fire plina de viata si bun simt! Sunt aici sa iti ofer respect,seriozitate,tandrete si momente unice!

 

Ofer :

 

- oralul este soft,adanc, protejat/neprotejat in functie de igiena.

 

-normal protejat.

 

-69

 

-franch kiss

 

-finalizare corporala

 

-masaj

 

-duș asistat

 

-GFE

 

 

 

Stiu sa iti respect timpul si banii. Ce primesc ,aia ofer,vreau ca toata lumea sa fie multumita!

 

 

 

Cadou :

 

100 numarul/30min

 

200 ora/60min.

 

Locație. Tomis nord Suceava Nr 3 ❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

Recomand cand mergeti la ea sa nu va faceti programare ca oricum nu se tine de ele. Am anuntat-o ca in 30 de minute ajung la ea, am sunat-o cu 10 minute inainte cand am ajuns la locul indicat si imi spune ca a  luat pe altcineva intre timp pentru ca ,,a vazut ca nu o mai sun''. Mda. Sunat de 2 ori intr-un interval de 20 de minute si se pare ca nu e sufiecient. Poate data viitoare

 

  • Like 3
Link spre comentariu

Acum 4 ore, alex_18 a spus:

Recomand cand mergeti la ea sa nu va faceti programare ca oricum nu se tine de ele. Am anuntat-o ca in 30 de minute ajung la ea, am sunat-o cu 10 minute inainte cand am ajuns la locul indicat si imi spune ca a  luat pe altcineva intre timp pentru ca ,,a vazut ca nu o mai sun''. Mda. Sunat de 2 ori intr-un interval de 20 de minute si se pare ca nu e sufiecient. Poate data viitoare

 

Fetele astea sunt neserioase amandoua observ. Pacat ca arata ok si ar fi meritat vizitate macar o data, insa atitudinea asta pe care o au lasa mult de dorit si pe mine unul ma face sa zic pas. Nu ca le-ar interesa pe ele foarte mult despre un client pierdut, dar mi-am exprimat si eu opinia. 🤷‍♂️ Eu i-am atras atentia celeilalte si nici macar nu s-a sinchisit macar sa raspunda, imi pare rau bai prostule eram ocupata. Sau macar un raspuns general adresat tuturor celor carora le-a gresit 🤦‍♂️ Voi ce ziceti baieti? Am dreptate sau mananc cacat aici?

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...