Sari la conținut

Beatrice Princess 0722884234 / 0723002677


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Buna dimineata băieți astăzi sunt si eu si colega începând cu ora 11 pana tarziu pupici o zi buna😘🙈😘🙈😘

Interesant stilul de lucru al domnișoarei... lucrează o zi(poate... pt ca de obicei nu răspunde la telefon) apoi dispare cateva săptămâni... ciudată treaba... dar... e alegerea ei...
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna seara, au am sunat-o in seara asta, mi-a răspuns la telefon, i-am spus ca vin sper ea și ca o sun când ajung in zona. Ținând cont ca era in jur de 4 și traficul era destul de aglomerat, am făcut cam 20 de minute pana l ea. Când am ajuns in zona am sunat de vreo 5 ori și nu a mai răspuns. Păcat putea sa spună ca nu așteaptă sau ca dacă vine alticineva între timp intra cu el. Nu ma grăbesc sa o calific, dar azi cel puțin a foat neserioasa.

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu este reclama, eu o cunosc ... chiar bine sa zic așa , cu toate ca nu am văzut o de ceva vreme și așa este ea .... un pic dezorganizată ... un pic mai mult , dar super fata și in pat ... sa te țină doar ...

ce sa zic , multă răbdare doar dacă vrei sa va tăvăliti :D

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Buna ziua astăzi sunt pana la ora 11 noaptea si eu si colega pupici si daca vreti sa aflati ceva despre ia ma întrebați la telefon 😘😘😘😘

Buna gluma... 🤣🤣🤣

Care telefon? Ala la care nu răspunzi???

Eu propun sa fie trecută la inactive

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

A fost greu?

Puteai sa spui de mult și nu se supăra nimeni

Stati linistiti... a mai băgat scuza asta... își bate joc de noi... citiți mesajele de pe pagina ei... posteaza ca este disponibilă, dar de fapt are ,,probleme de sănătate "

Sa zicem ca e corect asa: încă o săptămână și daca nu apare vreo postare a cuiva care a fost la ea, ar trebui trecută la inactive

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

:iagree

 

Stati linistiti... a mai băgat scuza asta... își bate joc de noi... citiți mesajele de pe pagina ei... posteaza ca este disponibilă, dar de fapt are ,,probleme de sănătate "
Sa zicem ca e corect asa: încă o săptămână și daca nu apare vreo postare a cuiva care a fost la ea, ar trebui trecută la inactive

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Am fost eu acum vreo doua saptamani sa o vad si pe ea, si pe colega ei. Raspuns la telefon din prima, programare in vreo 20 min, toate bune si frumoase. Cu Beatrice a fost a doua intalnire, la fel de bine ca si prima data. Daca nu reusiti sa dati de ea sau colega la telefon, poate intr-adevar, sunt ocupate sau nu lucreaza in momentul ala. Si tineti cont si de faptul ca sunt amandoua intr-o garsoniera. 

:hihat

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...