Sari la conținut

Beatrice Princess 0722884234 / 0723002677


Postări Recomandate

Buna!

Numele meu este Beatrice. Am 1.70m si 60kg, sunt o fire plina de viata si bun simt! Sunt aici sa iti ofer respect,seriozitate,tandrete si momente unice!

Ofer :

- oralul este soft,adanc, protejat/neprotejat in functie de igiena.

-normal protejat.

-69

-franch kiss

-finalizare corporala

-masaj

-duș asistat

-GFE

 

Stiu sa iti respect timpul si banii. Ce primesc ,aia ofer,vreau ca toata lumea sa fie multumita!

 

Cadou :

100 numarul/30min

200 ora/60min.

Va pup si abea astept sa ne cunoastem!Buna ziua astăzi sunt pana la ora 19:00 si maine de la 9 dimineata pana la 9 seara pupici multi 😘😘😘😘😘

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna!

Numele meu este Beatrice. Am 1.70m si 60kg, sunt o fire plina de viata si bun simt! Sunt aici sa iti ofer respect,seriozitate,tandrete si momente unice!

Ofer :

- oralul este soft,adanc, protejat/neprotejat in functie de igiena.

-normal protejat.

-69

-franch kiss

-finalizare corporala

-masaj

-duș asistat

-GFE

 

Stiu sa iti respect timpul si banii. Ce primesc ,aia ofer,vreau ca toata lumea sa fie multumita!

 

Cadou :

100 numarul/30min

200 ora/60min.

Va pup si abea astept sa ne cunoastem!Buna ziua astăzi sunt pana la ora 19:00 si maine de la 9 dimineata pana la 9 seara pupici multi

Ar fi frumos , sa adaugi poze noi pe topicul tau

Link spre comentariu
Vizitator haloowen
Reputație: 0

Buna dimineata va pupa trixxy, vreau sa imi cer scuze fata de voi dar nu pot pun4 poze si nu stiu de ce dacă ar putea sa na ajute cine va sa imi spuna cum pot face multumesc de intelegere o zi bună! Astăzi sunt toata ziua

https://nimfomane.com/forum/topic/141763-update-ultimele-modificari-de-pe-forum/

 

pct2, deci nu poti atasa poze decat cu cont platit (pct1)

Link spre comentariu

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Bună ziua, sunt foarte tare răcită si zilele astea nu pot lucra imi cer scuze, acel număr nu este al meu nu stiu de unde a apărut numărul acel de telefon, acesta este numărul meu 0721819816 osa revin cu un mesaj cand am sa imi revin putin pupici😘😘😘😘

Dar esti răcită rau se pare... 😂😂😂
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...