Sari la conținut

Ana - 0729479037


Vizitator

Postări Recomandate

  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti

Are si Deea calitatile ei , perversitatea dar Ana e alt ceva , e fata aia fara experienta prea multa delicata pe care o descoperi si care se descopera si ea o data ce tu cercetezi imprejurimile 🤣🤣🤣😈😈😈😈😋😋😋

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Are si Deea calitatile ei , perversitatea dar Ana e alt ceva , e fata aia fara experienta prea multa delicata pe care o descoperi si care se descopera si ea o data ce tu cercetezi imprejurimile 🤣🤣🤣😈😈😈😈😋😋😋

Sa-mi baaag... Fumeia asta... se pare ca stie mai bine ca multi barbati cum sa "scoata" ce e mai bun din... alte fumei :)

Respectele mele Domnitza 😈😈😈

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Am vizitat-o si eu astazi pe domnisoara. 

 

Foarte ok din punctul meu de vedere.

 

Am sunat, am intrebat daca e disponibila a zis da si am plecat spre ea. Zona Mihai Bravu dupa Profi spre pod. Foarte draguta, a stat cu mine in telefon pana am gasit apartamentul cu pricina. 

 

Optasem pentru o ora, dar a trebuit sa fug intre timp. Mi-a pus un prosop in brate si am mers la baie, igienizat si hop in pat. Ma intrebat cu prefer oralul protejat/neprotejat, am ales protejat. Ma supt foarte, foarte bine :) 

 

Note: 

- Domnisoara: 8/10 (arata foarte ok, niste tatuaje dragute, sani frumosi)

- Locatia: 8/10 - am zis 8 pentru ca am ajuns relativ repede, e ok pozitionat, in interior pat mai mult decat decent. in rest, nu prea ma intereseaza ca nu il cumpar 

- Oral: 9/10 - ma intrebat cum prefer / mi-a zis, daca ceva nu e inregula sa-i spun 

- Atitudine: 10/10 - mi-a repetat de cateva ori ca nu e cazul sa ne grabim, ca nu se grabeste (n-am simtit nici macar o secunda ca se grabeste) 

 

Va pupa fratele :) 

  • Like 4
Link spre comentariu

 

Am vizitat-o si eu astazi pe domnisoara.

 

Foarte ok din punctul meu de vedere.

 

Am sunat, am intrebat daca e disponibila a zis da si am plecat spre ea. Zona Mihai Bravu dupa Profi spre pod. Foarte draguta, a stat cu mine in telefon pana am gasit apartamentul cu pricina.

 

Optasem pentru o ora, dar a trebuit sa fug intre timp. Mi-a pus un prosop in brate si am mers la baie, igienizat si hop in pat. Ma intrebat cu prefer oralul protejat/neprotejat, am ales protejat. Ma supt foarte, foarte bine :)

 

Note:

- Domnisoara: 8/10 (arata foarte ok, niste tatuaje dragute, sani frumosi)

- Locatia: 8/10 - am zis 8 pentru ca am ajuns relativ repede, e ok pozitionat, in interior pat mai mult decat decent. in rest, nu prea ma intereseaza ca nu il cumpar

- Oral: 9/10 - ma intrebat cum prefer / mi-a zis, daca ceva nu e inregula sa-i spun

- Atitudine: 10/10 - mi-a repetat de cateva ori ca nu e cazul sa ne grabim, ca nu se grabeste (n-am simtit nici macar o secunda ca se grabeste)

 

Va pupa fratele :)

 

Doar o miutza, fratele?😎

Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova

Salutare futaciosi, am vizitat si eu aceasta fata de 2 ori pana acum.

S-a mutat in nord pe langa fostul interex.Acum notele:

Oral: 8 destul de bun, am reusit sa

o conving sa umble putin si la oo

Atitudine: 10 e foarte ok, daca nu iti place ceva ii poti spune si se rezolva

Domnisoara: 8-9 bine proportionata, sani frumosi

Normal: 9 geme destul de frumos, da contre, se misca bine

Cadou: 100 leuti, raport calitate pret se merita si o recomand.Bafta

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Sun la 0729479037, raspunde domnisoara, imi spune ca o gasesc langa fostul Interex, preturile sunt 100/200 lei, 50 lei pentru finalizare orala, si la masaj ceva de genul 200/250 lei, parca asa a spus. Stiam duduia, am mai fost la ea cand lucra pe strada Banesti.

Locuinta: 8 Nu arata prea grozav, partea buna e ca are prosoape curate si in camera e destul de ok.

Aspect: 8 Micuta, bruneta, e mai slaba decat se vede in pozele de pe publi24, a facut si un dus inainte.

ON: 9 O suge mai bine acum, se vede ca a facut progrese. Am testat si eu pizdica, stie Izabela despre ce vorbeste. Mai bine si-ar face canal pe YouTube, blog, vlog, plm.   :laugh2

NP: 9.5 Stramta, se fute cum vrei.

Atitudine: 9 Fara comentarii de cacat, vorbeste cat trebuie, foarte bine face.

Tarif: 100 lei o finalizare.

Sper ca nu dispare din peisaj, trebuie vizitata minim o data pe saptamana.

  :hooray  :beex2

  • Like 13
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

am vizitat si eu d-ra.

placut surprins de comportament, mai rar asa ceva.

notele mele sunt 8-9 pe linie si nu mai are rost sa detaliez.

este, intr-adevar, putin mai intunecata dar prefer brunetele.

Link spre comentariu
Vizitator j0hnny_legend
Reputație: 0

Si zi așa ... sa treacă un midget prin Ploiesti si eu sa nu o cunosc!? :)

Intr-adevăr confirm recenziile anterioare cu privire la comportamentul posesoarei topicului. Ireproșabil. Deși când am dat cu ochii de ea prima oară vroiam sa întreb cu cât da firu’ :D Glumesc... nu este o zeița dar nici nu cred ca pe asta își bazează existența in breasla. 1.55 (maxim), slim, eu zic ca e undeva in jur de 24-25 de ani, sânii au fost devorați de un papalapte dar se țin bine.

Acțiunea o fo fain s-atat... Oral fără mâini si fără dinti dar in nici un caz nu deep sau cu tente, un vârf de limba pe oo (mai precis pe dreptul... si acum e gelos stangul). Up and down, tehnica buna dar boring puțin... Normal LOT ... binișor dar fără o poveste viața este pustiu.

In concluzie, domnișoara este politicoasa atât in pat cât si in afara lui.

Note:

Locație: 10

Igiena: 10 - nu am întrebat dar SIGUR fata a fost in Red Light District (sau adiacent)... Sunt multe lucruri care îmi aduc aminte de experiențele trăite pe acolo si ea a împrumutat multe de acolo... Lucruri bune!

Aspect: 8 - O miniona cu un funduleț frumos. Bineînțeles ca totul se face comparativ dar ești muist dacă dai nume. Nu cred ca i-ar conveni nici fete si nu are rost sa o supăram. Ea este unica in felul ei.

Oral: 7 - compus din 8 pentru ca-i soft, 6 pentru ca atât

Normal: 8 - nimic neplăcut dar nici ceva wow

Anal: n/a

Atitudine: 10 - ia nota asta pentru ca este politicoasa. Nu i-ar strica puțin tupeu si deschidere fata de clienți dar, la urma urmei, revenind la comparații, o avantajează concurenta.

GFE: nu prevede

Scor: 100/200 ON/NP + 50 CIM Opțional

De recomandat: da, merge

De revenit: eu nu, poate voi - atunci când îți iei tepe constant si îți faci un car de draci, când dai de o fata serioasa ti se pare plictisitoare... Asta e... CSF!?

Bafta!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Domnisoara este frumusica ,slim ,vorbareata,sani frumosi ,nu te grabeste  .Am ales sa raman o ora                                                                                          ONP-8.5pentru mine a fost ok,dar mai are de invatat                                                                                                                      

NP-9 Este stramta , se implica.                                                                                                                                                                              

Igiena :10 -epilata ,fara mirosuri, a facut dus inainte si dupa .

Cadoul:100 lei pentru o finalizare                                                                                                                                                                                                          pentru cei care doriti sa o vizitati va recomand sa insistati cu sunatul, si eu am dat mai greu de ea

Link spre comentariu
Vizitator j0hnny_legend
Reputație: 0

Omul are baza de date praf

Cred ca le cam încurca intre ele...

Dar chiar si așa ... recenzia e recenzie... cine suntem noi sa punem la îndoiala gusturile omului!?

Si ia zi boss, Adriana Lima cum e!? Vroiam sa-i fac o vizita la 7 etaje :))))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

a ridicat tariful: oral ne cu no la 150. pas

 

Am fost eu de mai multe ori la domnisoara. Preturile sunt:

100 lei o finalizare (oral+normal) + 50 lei in plus pentru CIM

200 lei doua finalizari

200 lei masaj+oral

250 lei masaj+oral+normal.

 

Numarul de telefon este tot cel din titlu. 

Prestatia foarte buna, chiar imi place de fata asta.

  :flowers2  :gifs_ojos

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am vizitat domnita de curand, trecuse ceva vreme de cand nu mai fusesem pe la ea. Vedeti ca nu pune mereu anunt pe publi24, are in schimb anunturi pe alte site-uri (acelasi numar de telefon - cel din titlu). 

Acum lucreaza intr-un bloc aproape de statia 8 martie.

Intre timp, a renuntat sa faca oralul neprotejat, asa ca am incheiat colaborarea cu ea pana ii trece depresia.   :slap2   :laugh2

  • Like 7
Link spre comentariu

Am vizitat domnita de curand, trecuse ceva vreme de cand nu mai fusesem pe la ea. Vedeti ca nu pune mereu anunt pe publi24, are in schimb anunturi pe alte site-uri (acelasi numar de telefon - cel din titlu). 

Acum lucreaza intr-un bloc aproape de statia 8 martie.

Intre timp, a renuntat sa faca oralul neprotejat, asa ca am incheiat colaborarea cu ea pana ii trece depresia.   :slap2   :laugh2

Interesant.E prima minirecenzie la domnitade aproape jumatate de an.Nu ai vrea sa detaliezi un pic sa vedem ce mai este actual si ce nu?Multumesc.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Interesant.E prima minirecenzie la domnitade aproape jumatate de an.Nu ai vrea sa detaliezi un pic sa vedem ce mai este actual si ce nu?Multumesc.

 

Tocmai de aia am si postat, sa stie lumea ca fata inca lucreaza. Chiar si cu oralul protejat, este peste multe alte pitipoance din oras. Pe mine insa ma deranjeaza aspectul asta, asa ca nu mai merg la ea pana nu revine la oral neprotejat. In rest, imi mentin parerile din recenzia mai veche.

Arata relativ ok (e cam gipsy, stiu ca unii au o problema, eu nu), igiena buna, mai era cu o duduie in apartament, se auzeau diverse zgomote, la normal este stramta si se misca bine. 100/200 lei. Cam atat. 

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am vizitato si eu cu ceva luni in urma , fata nu arată rău doar ca este cam micuță si slabuta... pe vremea când eu am vizitato a facut oral neprotejat destul de ok , sărutări corporale accepta si limbi ( o întrebasem doar din curiozitate ) si la normal se descurcă destul de bine... as putea spune ca este de vizitat macar 1data.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...