Sari la conținut

0763714625Doamna matura unirii


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Destul de bătrînă la fata,cu musta vizibilă,neepilata (nu suporta epilarea),pare neîngrijită,miroase a țigări.

Am întîlnit.o la Maria la Baba Novac si acum aici.

De fapt iti dai seama după disfunctia erectila ca e ramura Mariei.

Masaj binisor i.as da nota 6.

M.a tinut o jumatate de ora si vroia sa treacă la o laba tristă.

I.am zis ca mai e pînă la o ora si mi.a replicat ca vrea sa.mi prelungească erectia.

La 200 s.a lăsat fututa.

Un amic imi spusese ca daca cresc miza...primesc..pizza..

Nu stiu daca ma m.ai duc.

poate daca sunt in criza de pizza.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost eu , pentru ca eram in zona. Sincer, e placuta , ca si companie, ai cu cine sa vorbesti, dar cam atat. Din punctul meu de vedere, ca varsta e aproape de 60. Da, pentru 50 de lei in plus, poti sa o futi, dar nici macar prezervative nu are........

Ca masaj, nu exceleaza........

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost eu, de doua ori deja, pentru ca am vrut sa ma distrez un pic, am simtit ca este disponibila pentru asa ceva. Dupa varsta, cred ca este intre 55-60, dar dispusa la....fapte mari. Nu ii atarna tatzele ca altora de varsta ei...

Prima data: masaj relativ bun, ea complet dezbracata, intradevar, neepilata la pizda, dar treaba asta m-a atras si mai tare. I-am zis: "Iti dau mai mult si te si fut!". La care ea a zis "Data viitoare!".

 

A doua oara: am sunat-o la trei zile diferenta , mi-a raspuns ca astepta telefonul meu.  Am rugat-o sa ma astepte in pizda goala, ceea ce  a si facut. Pentru 100 de lei in plus am avut ejaculare in gura si sex normal in pizda, fara probleme.

 

E batrana, dar e ok, negociati cu ea, ca se rezolva tot ce vreti....

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Acum doamna este de găsit pe la Izvor, iar daca vrei sa fie nud prețul este 200 spune ea.

Cam scump mi se pare!

Daca spunea 150 nud mi se părea prețul corect.

 

Oare in banii ăștia ea include și altceva sau la ăștia se adaugă extraoptiunea?

  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut!La cit se fute si ce face de banii astia?

Facind un calcul se fute la 250?

De banii astia ce face?

Cel care a zis ca o fute si i.a dat 100 in plus a zis ca face de toate...sau doar ca reclama?ca el a zis doar te fut incintat de floci!

Mie imi place sa o trag de ei daca sunt mari dar la pretul asta.....as fute-o in toate gaurile!

E o rusoaica  la rond alba iulia la 300 iti face un masaj profi rusesc si sex de.ti s.ar capacele!

Sex normal ,oral ,anal si se si joaca cu limba la anus.

Decit sa dau 250 sa vad niste floci si un masaj invatat prin locatii si o pizda care se fute neprotejat....m.ai bine merg la 300  la o ora jumate  si ma simt nabab.

Mi.e frica de cele care fac neprotejat ca daca se rupe balonul am pus

O!

Asta am citit intr.o recenzie si de la un amic care nu a ramas ca nu avea prezervative.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 minut, Dragos17 a spus:

Salut!La cit se fute si ce face de banii astia?

Facind un calcul se fute la 250?

De banii astia ce face?

Cel care a zis ca o fute si i.a dat 100 in plus a zis ca face de toate...sau doar ca reclama?ca el a zis doar te fut incintat de floci!

Mie imi place sa o trag de ei daca sunt mari dar la pretul asta.....as fute-o in toate gaurile!

E o rusoaica  la rond alba iulia la 300 iti face un masaj profi rusesc si sex de.ti s.ar capacele!

Sex normal ,oral ,anal si se si joaca cu limba la anus.

Decit sa dau 250 sa vad niste floci si un masaj invatat prin locatii si o pizda care se fute neprotejat....m.ai bine merg la 300  la o ora jumate  si ma simt nabab.

Mi.e frica de cele care fac neprotejat ca daca se rupe balonul am pus

O!

Asta am citit intr.o recenzie si de la un amic care nu a ramas ca nu avea prezervative.

Ai linkul pt rusoaica de la alba iulia? 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E bomba!Nu va m.ai futeti fratilor neprotejat!

Am fost la "n" maseuze si excorte care se pling ca multi clienti nu ramin pt ca nu vor sa faca protejat!

Mare ti.e gradina doamne!in secolul asta cind aveti acces la informatie va futeti ca animalele!

Poate nu luati sida,sifilis cum a luat un amic de-al meu de la o excorta tinara sau hepatita dar luati boli femeiesti si va imbolnaviti sotiile!iubitele!Ele ce vina au ca au dat de prosti ca voi?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu am .

Aveam nr dar nu.l gasesc.

Daca dau de ea ti.l trimit sau poate stie cineva.

Matura,feminina prin stil si calitate,ofer domnilor manierati....E o doamna matura,blonda cu o coada intr.o parte ,imbracata in fusta si bluza..cochețica.

Asa aparea in poze.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...