Sari la conținut

Anastasia 0749943352


kiss22

Postări Recomandate

  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Buna dragilor scuze ca nu am raspuns eu revin maine dimineata de la ora 10.30 ma puteti suna pe mobil... nu am wp...Am pierdut telefonul si contactele bine înțeles ...ðŸ˜va pup si va astept maine (bacau):*:*:*:*:*

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Am vizitat-o si eu pe Anastasia , dar nu am ramas impresionat sincer! A fost doar o descarcare si atat. Atitudine relativ ok desi e cam fortata mi se pare ori ca nu a foat nici o chimie intre noi. Intrarea in bloc destul de expusa ,plus ca nu merge interfonul. Am avut impresia ca sunt oarecum grabit de genul hai ce pozitie vrei? Mai multe nu simt nevoia sa povestesc!

OP -6 fara artificii

NP -7 se misca relativ ok

Gfe 5

Corp -6

Locatie 7

Halat 100 nr.

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Roman
  • Oras:Roman

Salutare! Ceva timp, doar am răsfoit forumul, dar azi dimineață m-am trezit cu o febră musculară, așa că mi-am amintit că sunt dator cu o recenzie. Am vizitat-o ieri pe Anastasia. Am făcut programarea prin SMS,am ajuns in garsoniera ei și pot confirma toate recenziile bune făcute deja de ceilalți colegi. Are o atitudine pro client și e foarte comunicativă. Nu mai intru în detalii. Am plecat foarte mulțumit de la ea. O voi mai vizita.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...