Sari la conținut

0735457574 - mariaalisa


Postări Recomandate

Salut, zilele trecute am vizitat-o pe domnisoara in cauza – numarul de telefon il aveam trecut in telefon - recomandare de la un prieten  

e fata o cheama Maria Alisa la vreo 19-20 ani, destul de frumusica.

 

Am sunat la numarul indicat in titlu, mi-a raspuns o voce putin cam tafnoasa, dar am luat-o putin la mijto si putin mai raspicat...pana la urma m-am facut inteles de ce am sunat si ce vreau. Pana la urma am stabilit sa ne intalnim la Triaj, la Brazi, zicandu-mi ca ea in zona aia sta. Zis si facut, ajung acolo la ora stabilita si vad in alta masina parcata pe marginea drumului, o fata, n-o cunosteam, am sunat-o si am intrebat-o daca ea este. Mi-a confirmat ca ea este si ca ma roaga sa o astept 2 minute. Intorc masina pana una alta, aprind o tigara, intre timp apare si curva asta mica de care va zic eu. Se suie in masina, explozie de cuvinte la gura ei, ii zic sa puna frana ca nu ma intereseaza ce zice ea acolo...o intreb daca presteaza la fel de bine pe cat de mult vorbeste...atunci imi explica ca ea ia 40 ron pentru oral si 50 pentru normal :) Tipa are 19-20 ani, app.1,60m, cam 50 kg, roscata asa, este genul slim, curatica, ingrijita, ochelari gen secratara, ceea ce m-a impresionat este ca are o dantura impecabila alba si niste tate...deci trebuie sa ajungi sa le tii in mana!!

 

Am ales oral si a inceput s-o suga – copila este profesionista, o adevarata artista la supt pula – si ii spun ca nu pot sa termin asa in masina, iar atunci imi spune de un motel in apropiere, pe strada urmatoare mai in capat, zic ok si ne indreptam catre locatie (platita de mine ulterior cu 50 ron). Ajunsi acolo i-am mai dat ei 50 ron si ne-am inteles sa stam pentru aproximativ 1h, nu s-a uitat la ceas, nu nimic, nu a dat un termen fix. Nu se fute chiar remarcabil, cam plictisita asa dar este buna de pula si o suge ca o campioana - nu face anal, FK face, GFE timid – e placuta compania ei. Am futut-o in mai multe pozitii, i-am dat la muie aproape pana a lesinat (fetishul meu) :) Am terminat de 2 ori intr-o ora, o data pe ea pe tate si o data pe spatele ei.

 

Prezenta: 8 – este draguta, genul slim, ochelari gen secretara, tatele sunt de top ;)

Atitudine: 8 –  se implica, dar cred ca e dusa cu pluta, vorbeste asa cate in luna si-n stele :)

Aspect: 8.5 – are trasaturi frumoase, sani destul de mari si fermi, fund micut, rotund, pasarica ingrijita si micuta, dantura impecabila – nu prea am mai vazut asa

Oral: 10 – o suge bine, DT face la comanda, zone adiacente nu

Normal: 8.5 – se misca bine, dar nu m-a impresionat cumva, este ok

Anal: - nu face, i-as fi spart curul ala micut al ei

GFE: 6 –  e si ea o mica curva la inceput

Halatul: 90 ron (poti negocia tu cu ea ce si cum – nu e nimic batut in cuie) + 50 camera in cazul meu

In concluzie, domnisoara nu-i deloc rea, merita o muie :D

Recomand sa incercati, nu cred ca o sa fiti dezamagiti, raportul calitate/pret zic eu ok.

  • Like 7
Link spre comentariu

da, am incercat si eu chiar acum ... problema este ca alt numar nu am, eu pe numarul asta am sunat atunci cand am fost si ne-am intalnit ... chiar nu stiu ce sa zic ... daca se intampla si aveti drum unde am indicat eu in postarea anterioara, poate o sa fie de bun augur si dati de ea! eventual daca fac rost de alt numar, o sa-l postez! bafta!

Link spre comentariu
  • Oras:Ceptura
  • Oras:Ceptura

cred ca e vorba de o tipa roscata  la care am fost si eu. veneam de la Bucuresti si am oprit de 2 ori la ea, undeva cum cobori poduri de la Brazi, pe centura Pl Vest.

eu stiu ca tipa e din Boldesti, are vreo 19 ani (are si copil acasa) , nu am tel ei si intradevar are niste sani cum rar am vzt in viata mea. 

 

deci tipa e roscata, slabuta, vreo 48-50 kg, dantura ok si o alunita maricica pe fata, mai exct pe nas, f vizibila.  oral protejat sau neprotejat a zis ca face la 40 ron ; 50 ron normal

 

la mine: normalul protejat -OK, nota 9 

sani nota 10

 

 

quartz , oare vbm de aceeasi tipa?

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Cam degeaba daca telefonul asta este in permanenta inchis...propun sa fie mutata la inactive cel putin pana altcineva reuseste sa o contacteze pe domnisoara la acest numar de telefon sau sa gasim un program de lucru al dansei...am incercat ieri si astazi de cam doua ori si mereu inchis

 

Bafta

Link spre comentariu

cred ca e vorba de o tipa roscata  la care am fost si eu. veneam de la Bucuresti si am oprit de 2 ori la ea, undeva cum cobori poduri de la Brazi, pe centura Pl Vest.

eu stiu ca tipa e din Boldesti, are vreo 19 ani (are si copil acasa) , nu am tel ei si intradevar are niste sani cum rar am vzt in viata mea. 

 

deci tipa e roscata, slabuta, vreo 48-50 kg, dantura ok si o alunita maricica pe fata, mai exct pe nas, f vizibila.  oral protejat sau neprotejat a zis ca face la 40 ron ; 50 ron normal

 

la mine: normalul protejat -OK, nota 9 

sani nota 10

 

 

quartz , oare vbm de aceeasi tipa?

exact ea este ... nu stiu daca are alt numar de telefon, dar ca zona de intalnire ala este locul!  

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Cum consideri parerea mea este ca topicul asta va fi ca zicala aia s-a nascut talent si o sa moara speranta :)))

 

Domnisoara fie a avut acest numar si a fost asaltata de telefoane imediat ce a aparut printre noi si a ales sa arunce cartela fie numarul este gresit.

 

Numai bine!!

Link spre comentariu

Cum consideri parerea mea este ca topicul asta va fi ca zicala aia s-a nascut talent si o sa moara speranta :)))

 

Domnisoara fie a avut acest numar si a fost asaltata de telefoane imediat ce a aparut printre noi si a ales sa arunce cartela fie numarul este gresit.

 

Numai bine!!

numarul nu este gresit ... m-am uitat de 3 ori inainte sa-l postez, iar daca il scriam gresit, esti constient ca ma corectam imediat! poate si-a schimbat cartela, nu stiu ce sa zic, dar cand o sa am plecare chiar o sa o caut in zona aia!

Link spre comentariu

Cum consideri parerea mea este ca topicul asta va fi ca zicala aia s-a nascut talent si o sa moara speranta :)))

 

Domnisoara fie a avut acest numar si a fost asaltata de telefoane imediat ce a aparut printre noi si a ales sa arunce cartela fie numarul este gresit.

 

Numai bine!!

 

     De acord cu tine. mai asteptam vreo doua saptamani si daca nu apare nici o informatie noua se va muta la inactive.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fata activeaza, dar cred ca nu mai are telefonul ala (n-am intrebat-o despre telefon). Am fost aseara dupa ce am cautat-o de vreo 3 ori pentru ca intelesesem gresit locatia. Cum mergi pe centura Ploiestiului, de la Bucuresti spre Brasov, dupa podul de la Brazi, mai mergi vreo 400m, si este pe dreapta o liziera cu un drum perpendicular pe centura care duce in triaj. Acolo sta, nu pe vreo coborare directa catre brazi ci practic pe centura. Am ales doar un oral, nenegociat 50 ron la cerere.

 

Prezenta: 8 – ok, nu pare prea bright dar pentru meseria ei e ok

Atitudine: 7 –  se implica, dar mai are si texte gen 'trece timpul', 'mai ai?' .. etc, dar daca o iei mai tare termina cu prostiile (nu prea tare, doar ca ea 'incearca' cum se zice ... daca esti ferm, iti face pe plac)

Aspect: 9 – fata arata foarte bine pentru una care face centura, slim, tzatze mari, ten ok, dantura ok.

Oral: 9 – o suge bine, cam prea repede pentru gustul meu, are ruperi de ritm, daca ii zici ce sa faca participa si cu mana pe zonele adiacente.

Normal:  – n-am facut

Anal: - n-am intrebat

GFE: 7 –  vorbeste cam mult.

Halatul: 50 ron oralul

 

Concluzie: pret/calitate merita cu prisosinta.

  • Like 6
Link spre comentariu

Intr-adevar fatuca sta dupa podul de la Brazi pe sensul catre BV, exact in drumul care duce la triaj.

Am abordat-o si eu cu cateva zile in urma si pot sa zic ca tipa este destul de subtirica, parca prea subtirica pt gustul meu.

Sa nu-si imagineze cineva ca, chipul este chiar wow dar nici respingatoare la fata, cu mut peste chipurile care activeaza pe centura Ploiestiului.

Ca sa nu uit, am intrebat-o cum o cheama si mi-a spus ca Alexandra !!!?? Funny , si al doilea prenume Andreea, cine stie care din astea sau cele din anunt sunt numele reale dar ce mai conteaza.

Eram curios daca mai presteaza si-n alta parte, chiar am intrebat-o daca se duce la vreun motel sau hotel, iar raspunsul a fost ca nu.

Deci referitor la actiune am ales sex oral neprotejat in masina, tipa a cerut 40 de lei dar i-am lasat 50, si chiar merita. Se implica, se misca foarte bine, chiar nu a fost vorbareata asa cum o laudau ceilalti, si daca ar fi sa-i dau o nota, ceea ce nu-mi place, ar fi undeva de 9.

Ca minusuri ar fi pozitionarea, este destul de nasol sa o faci in masina fix pe partea carosabila. Zona nu are un trafic auto foare ridicat dar totusi exista un sentiment de disconfort.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:WRONG SIDE OF HEAVEN
  • Oras:WRONG SIDE OF HEAVEN

Salutare!

Fiind in trecere pe centura Ploiestiului cu directia Bucuresti am zarit pe partea opusa sensului de mers o fatuca destul de interesanta. Fiind singur in masina am hotarat sa intorc la sensul giratoriu care duce la Brazi pentru a putea aborda aceasta prospatura. Am reusit sa o prind pe partea carosabila. Locatia corespunde cu cele spuse de colegi mai sus, doar ca fatuca asta statea pana in drumul acela asfaltat care duce in triaj.

Am oprit dupa cateva negocieri am ajuns la un oral pentru 30lei. Locatia nu este pe partea carosabila si este destul de interesanta, un drumulet care duce intr-un lumnis mascat de iarba inalta si cateva movile de pamant dupa care poti sa te ascunzi foarte bine cu masina. Drumul este ok nu va ganditi la ceva care sa va rupa fieru pe acolo.

Actiunea s-a desfasurat destul de rapid eu fiind destul de stresat necunoscand foarte bine zona si activitatea. Fatuca tot butoneaza un telefon probabil anunta pestele ce si cum.

 


Locatie: 8 foarte ferit. Am intrebat fata daca este circulatie prin zona, garda sau altceva si mi-a spus ca nu a vazut demult. Poate altcineva ne va confirma pe viitor.


Aspect fizic: 8 fatuca este cu mult peste cele vazute de mine pe centura de care nici nu poti sa te apropii. Genul slim micuta, pispirica 19-20 ani, par un saten deschis, pantaloni mulati leopard si un tricou. La fata ok fara cosuri tenul foarte ok. Fatuca asta este o tarancuta curatica ok. Un minus pentru parul blond inestetic de pe maini.Probabil ca daca s-ar ingriji un pic si a-ar da cu niste lotiuni ai putea chiar sa iesi cu ea prin oras. Tipa comuna fita din asta mica, cred ca v-ati facut o imagine.

Oral:  Mi-a placut ca fata este dotata cu servetele si prezervativ. Tacticoasa parca eram la frizer :laugh2  si a pregatit usensilele si apoi s-a pus pe treaba. Am ales un oral protejat executat destul de mecanic, dar fata o suge bine se vede ca ii place. Sanii maricei pentru constitutia ei fermi si foarte rotunzi. Partea proasta se grabeste si abia daca si-a dat sutienu jos sa ma pot bucura si eu de ei. 30LEI.

Normal: Am intrebat 50lei.

 

GFE: Probabil daca te cunoaste mai bine scoti ceva de la ea. La plecare nu am obtinut numarul de telefon nici dupa insistente deoarece s-a plans ca o suna multi. Motel nu a vrut a spus ca nu are timp si are un copil acasa. Mie mi-a spus ca este din Barcanesti si o pot gasi doar aici. Imi pare rau ca nu i-am cerut un id de messenger macar. Cred ca are ceva potential si poti obtine mai mult de la ea.

 


Anal: Nu am intrebat.

 

Per total un fast-fuck de calitate si la un pret super ok.

Va salut si la cat mai multe bonaventuri. :iagree

 

  • Like 4
Link spre comentariu

Nu este cea despre care se vorbeste aici. Ea nu mai sta acolo. Habar n-am unde e acum. Ce ai gasit tu acolo, e o naspeta urata cu spume.

Si btw, n-o cheama asa... ci Delia e numele ei real. Ar trebui schimbat titlul topic-ului.

Link spre comentariu
  • Oras:WRONG SIDE OF HEAVEN
  • Oras:WRONG SIDE OF HEAVEN

Salutare!

 

Trecand din nou pe centura de vest a Ploiestiului, am abordat-o pe Alexandra, care corespunde descrierilor din acest topic. Tipa sta la intrarea drumului care duce in TRIAJ. Actiunea se desfasoara pe acel drumulet adiacent si destul de linistit. Am optat pentru un oral protejat la 40lei.

Si acum notele:

 

Locatie: 8 drumul nu este circulat decat ff rar. Eu pentru mai multa siguranta am bagat masina un pic in lateral sunt cateva deschideri inguste unde poti sta mai linistit.

Aspect fizic: Tipa mi-a atras atentia de departe eu mergand incet, la corp arata bestial, atletica 1.70-1.75, abdomen plat, felina, colanti mulati cu deschideri pe ei, tricou, pantofi cu toc. La fata aceptabila, fata de altele, un pic prelunga, par castaniu spre blond. Corpul este de nota 10, fundulet micut dar ferm, iar de sani confirm ceea ce spun colegii de mai sus, fermi, medii, pietrosi, nu vezi multe cu asa sani. Nota pentru aspectul fizic este 8.5. (un minus pentru tenul bronzat de soarele arazator si fata care nu e de top).

Oral: Nota 9, fata e artista la supt pula. Suge incet si stie sa isi miste limba pe pula. Miscari lascive care iti iau mintile.

GFE: Nota 6. Fata nu comunica mult, nu da informatii, telefon, id de mess sub nici o forma. Si are placa clasica cum ca ar avea un copil. Vrajeala, la sanii aia si abdomenul ferm nu are cum sa aiba copil. Fata nu sta mult la discutie intr-un sfert de ora trebuie sa termini.

 

Inca un fast-fuck ok. Va recomand tipa cu miscari de felina. :)

Schimbarea peisajului mentine tonusul, creste moralul si combate stresul. :boob

Va salut si la cat mai multe bonaventuri :iagree

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

 Cum mergi pe centura Ploiestiului, de la Bucuresti spre Brasov, dupa podul de la Brazi, mai mergi vreo 400m, si este pe dreapta o liziera cu un drum perpendicular pe centura care duce in triaj. Acolo sta, nu pe vreo coborare directa catre brazi ci practic pe centura.

 

 

Mai activeaza?

 

Zilele trecute am vazut exact in zona aia 2 fete tinerele, una blonda / una bruna, aratau ft bine, nu stiu daca era si cea din acest topic!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...