Sari la conținut

bruneta finuta si noua in Tm - 0746820407


Postări Recomandate

  • Oras:Inca pe pamant...
  • Oras:Inca pe pamant...

Anunt publi24: http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/ea-pentru-el/anunt/bruneta-finuta-si-noua-in-tm/7b0b6c71716d6451.html

 

bruneta finuta si ingrijita intr-o locatie de lux cu toate conditiile.te astept la un masaj de relaxare de ne uitat ! suna -ma si nu vei regreta ! mai multe detali la tel.

 

contact: 0746820407

 

Poze:

 

post-16525-0-24248300-1367133429_thumb.jpg

post-16525-0-22620100-1367133439_thumb.jpg

post-16525-0-89786400-1367133447_thumb.jpg

post-16525-0-54349200-1367133456_thumb.jpg

post-16525-0-80639000-1367133466_thumb.jpg

post-16525-0-07910700-1367133476_thumb.jpg

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor

Sta undeva in Circumvalatiunii, pe langa Billa. 80 de lei e finalizarea, oral plus normal. Nu am incercat-o, dar poate o voi face. Desi pretul nu prea imi inspira incerede.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salutare,

 

Am fost eu pe la fata la sfarsitul anului trecut. Intr-o seara pe la ora 22:00 mi-a venit pofta de futut si hop pe net si dai si suna, "abonatul Vodafone nu poate fii contactat", " pentru moment abonatul nu este disponibil", bla , bla, si hop raspunde domnisoara bruneta. Ne intelegem, hai pe circumvalatiunii vis-a-vis de Kaufland. Ajung in fata blocului, telefon si in urmatoarele 2 minute eram in locatie. Pozele de mai sus sunt din locatie. Fata are undeva la 1,55, mai plinuta, sani medii spre mari, imbracata in lenjerie .

Dupa o scurta discutie(prezentarea ofertei), m-am dus la baie, prosop curat, gel de dus... ok.

Revin in camera de lucru, unde fata a pregatit patul si m-a poftit sa ma fac comod. A inceput cu un oral neprotejat, dar ajutat de mana. Nu am insistat pre mult. Am trecut la actiunea principala, ea deasupra, eu deasupra, in picioare, capra.... fara comentarii....

 

locatie..... 9

oral .....8

normal.... 9/10

aspect...8/9

igiena....9/10

pret.... 100 ron/fin.

 

P.S. Mai sta cu o colega.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Hai sa va povestesc ce am patit eu cu jegoasele acestea. Am sunat ieri la tipa din anunt discut cu ea pentru un oral si normal, pret cerut de ea , 70 lei numarul, zice ok hai in jumatate de ora. Ajung la ea si acum surpriza, descide usa o alta tipa chioara cu un ochi se uita la mine si cu unul la perete, dezastru fata, care ma invita in camera, i raspund frumos ca eu am venit pt colega afirmatie la care amindoua imi raspund ca colega e pe stop asa ca eu trebuie sa ma fut cu chioara. AM zis pas(nici daca ma platea ea nu o futeam), fetele vazand ca refuz fac o alta propunere ambele fac oral si doar normal fac cu chioara, am zis pas si de aceasta data le-am facut nesimtite pentru ca una am vb la telefon si altceva am gasit la fata locului am trantit usa si dus am fost. ( apropo fetele locuiesc cu pestele care este in cealalta camera).

 

Un amic deal meu a facut un oral neprotejat cu chioara si sa ales cu o boala venerica nu chiar placuta de care abia a scapat. Concluzile le trageti voi

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Hai sa va povestesc ce am patit eu cu jegoasele acestea. Am sunat ieri la tipa din anunt discut cu ea pentru un oral si normal, pret cerut de ea , 70 lei numarul, zice ok hai in jumatate de ora. Ajung la ea si acum surpriza, descide usa o alta tipa chioara cu un ochi se uita la mine si cu unul la perete, dezastru fata, care ma invita in camera, i raspund frumos ca eu am venit pt colega afirmatie la care amindoua imi raspund ca colega e pe stop asa ca eu trebuie sa ma fut cu chioara. AM zis pas(nici daca ma platea ea nu o futeam), fetele vazand ca refuz fac o alta propunere ambele fac oral si doar normal fac cu chioara, am zis pas si de aceasta data le-am facut nesimtite pentru ca una am vb la telefon si altceva am gasit la fata locului am trantit usa si dus am fost. ( apropo fetele locuiesc cu pestele care este in cealalta camera).

 

Un amic deal meu a facut un oral neprotejat cu chioara si sa ales cu o boala venerica nu chiar placuta de care abia a scapat. Concluzile le trageti voi

 

se poate si fara jigniri :beex2

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

si unde este jignirea? ca am facuto chioara? pai este chioara sau daca vrei sa sune mai frumos handicapata, adica fata are n handicap. Sincer as vrea sa mergi la ea si o sa vezi ca ai senzatia ca io tragi la BASE

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

confirm spusele antefutaciosului asa este tipa este chioara si pe langa ca e chioara ( se uita conci...Base ar fi invidios cred) e si tare necivilizata alturi de colega ei. Nu sunt deloc noi in timisoara desi mint de un an pe publi24 ca sunt noi. Noi pt cine nu a fost la ele nu incepatoar ein ale meseriei. Am fost si nu am ramas desi voiau s am aconvinga ca suntmeseriase. Colega ei este de etnie roma cu mustati gusa , gura ii pute a canal si pilozitatea pe antebrat este excesiva. Pt mine sunt de evitat!!!!!Ideea e ca limbajul civilizat am obs creaza confuzii si nespunand lucrurilor pe nume ajungem sa diluam adevarul descrierilor si actiunii. Vorbim totusi de niste curve ...

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:tm
  • Oras:tm

Is de acord ca tre sa discutam adevarul si nu neaparat scrieri artistice. Totusi, cred ca se poate prezenta adevarul intrun mod nejignitor, prezentand neutru fizicul lor chiar daca cateodata iti vine sa le faci albie de porci fiindca mint si te fac sa te deplasezi aiurea. E mai elegant sa zici ca de fapt nu s noi cum zic ele, ci is tepare. N are sens atacarea fizicului lor si jigniri gratuite...

 

Verde in fata se aplica bine la igiena, curatenie, atitudine sau daca mint, dau tepe

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...