Sari la conținut

sweet_madalina 20 de ani - 0741647171


Vizitator sweet_madalina

Postări Recomandate

Vizitator sweet_madalina
Reputație: 0

Dragii mei totul este bine :)))...cineva a trimis ca sa-mi strice programu.

Nu e nici o problema dar oricum .mai tarziu o sa schimb si apartamentu :*

 

Va astept cu drag :*

post-284142-0-13480100-1549045662_thumb.jpeg

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator just another john
Reputație: 0

Salutare!
 

Am vizitat-o saptamana asta pe Madalina si a fost un SUPER-MEGA-ULTRA RĂSFĂȚ pentru mine.

Programare facuta cu jumatate de zi inainte prin SMS si respectata.

M-am simtit asa de bine ca am lasat aproape toata ora sa treaca fara sex. Pus prezervativul pe ultima suta de metrii si terminat cu ea intinsa pe burta.

Atitudinea jucausa, saruturile, atingerile si oralul (lent, variat, uneori adanc si cu multa atentie la oo si zone adiacente) deja o fac pe Mada de 9+. Nu mai conteaza cum se fute. Si din cele cateva minute cat a fost, trag concluzia ca se fute bine.

Anal am inteles ca nu face pentru ca o doare. Asa ca nu am insistat.

Igiena a fost ok, insa parul ei (frumos de altfel) nu era 100% fresh la acea ora tarzie. Asta ar fi singurul minus aici.

A fost o intalnire mai buna decat ma asteptam.
 

Multumesc, Madalina!

 

Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

M-am programat la Madalina prin SMS si tot ce a urmat din acel moment a depasit orice asteptari.

 

Locatia: Aproape de rondul de la Alba Iulia, o garsoniera interesanta ca impartire, super curata.

 

Madalina: Foarte frumusica la fata; pozele sunt reale si de actualitate. 20 de ani, 1.70m, fara tatuaje, sani numarul 2 si un fund demential. Genul de fata pe care nu ti-ar fi rusine sa o prezinti nimanui. Cuminte, inocenta, dar... pana ajungeti in pat. Pentru ca acolo se rupe filmul.

 

Oral: 11, stiu ca notele se dau pana la 10, dar oralul ei e pur si simplu de nota 11. Incet, cu mangaieri, cu atentie la orice zona, cu deep, cu scuipat, cu batut cu ea peste buze, cu lins doar capul. Nicio femeie nu mi-a supt pula asa cum a facut-o fetita asta. Nici acum, cand scriu recenzia, nu-mi vine sa cred cum a fost.

 

Normal: 10, e pasionala, te strange in brate, te mangaie, vine dupa tine, se lipeste de tine, se freaca de tine, te musca de buze, te linge pe gat, te saruta, iti da palme la cur, ah... si geme intr-un mare fel!

 

Anal: N-am mai avut timp si de asta. Data viitoare!

 

GFE: 10. Sau na, hai sa dau 9 pentru ca la inceput e putin timida si retinuta. Dar dupa ce se obisnuieste cu tine, e mult mai vorbareata.

 

Pret: 300 lei / ora.

 

Ah, si nu mai mancati cacat cu mirosul de transpiratie. Fata miroase a gel de dus si parfum din cap pana in picioare si face dus dupa fiecare numar.

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

M-am programat la Madalina prin SMS si tot ce a urmat din acel moment a depasit orice asteptari.

 

Locatia: Aproape de rondul de la Alba Iulia, o garsoniera interesanta ca impartire, super curata.

 

Madalina: Foarte frumusica la fata; pozele sunt reale si de actualitate. 20 de ani, 1.70m, fara tatuaje, sani numarul 2 si un fund demential. Genul de fata pe care nu ti-ar fi rusine sa o prezinti nimanui. Cuminte, inocenta, dar... pana ajungeti in pat. Pentru ca acolo se rupe filmul.

 

Oral: 11, stiu ca notele se dau pana la 10, dar oralul ei e pur si simplu de nota 11. Incet, cu mangaieri, cu atentie la orice zona, cu deep, cu scuipat, cu batut cu ea peste buze, cu lins doar capul. Nicio femeie nu mi-a supt pula asa cum a facut-o fetita asta. Nici acum, cand scriu recenzia, nu-mi vine sa cred cum a fost.

 

Normal: 10, e pasionala, te strange in brate, te mangaie, vine dupa tine, se lipeste de tine, se freaca de tine, te musca de buze, te linge pe gat, te saruta, iti da palme la cur, ah... si geme intr-un mare fel!

 

Anal: N-am mai avut timp si de asta. Data viitoare!

 

GFE: 10. Sau na, hai sa dau 9 pentru ca la inceput e putin timida si retinuta. Dar dupa ce se obisnuieste cu tine, e mult mai vorbareata.

 

Pret: 300 lei / ora.

 

Ah, si nu mai mancati cacat cu mirosul de transpiratie. Fata miroase a gel de dus si parfum din cap pana in picioare si face dus dupa fiecare numar.

Cum tu te astepti sa creada lumea ce ai scris asa si ala cu transpiratia! Fiecare scrie experienta lui simplu, daca tu esti indragostit plm.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Cum tu te astepti sa creada lumea ce ai scris asa si ala cu transpiratia! Fiecare scrie experienta lui simplu, daca tu esti indragostit plm.

Nu ma astept sa creada nimeni nimic, nu ma laud ca am futut, iar de indragostit nu se pune problema. V-am povestit cum a fost. Sanatate!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare!

 

Am vizitat-o saptamana asta pe Madalina si a fost un SUPER-MEGA-ULTRA RĂSFĂȚ pentru mine.

Programare facuta cu jumatate de zi inainte prin SMS si respectata.

M-am simtit asa de bine ca am lasat aproape toata ora sa treaca fara sex. Pus prezervativul pe ultima suta de metrii si terminat cu ea intinsa pe burta.

Atitudinea jucausa, saruturile, atingerile si oralul (lent, variat, uneori adanc si cu multa atentie la oo si zone adiacente) deja o fac pe Mada de 9+. Nu mai conteaza cum se fute. Si din cele cateva minute cat a fost, trag concluzia ca se fute bine.

Anal am inteles ca nu face pentru ca o doare. Asa ca nu am insistat.

Igiena a fost ok, insa parul ei (frumos de altfel) nu era 100% fresh la acea ora tarzie. Asta ar fi singurul minus aici.

A fost o intalnire mai buna decat ma asteptam.

 

Multumesc, Madalina!

Acum, eu nu prea inteleg, fata cere 300 cu anal, dar nu face?

Link spre comentariu
Vizitator sweet_madalina
Reputație: 0

Acum, eu nu prea inteleg, fata cere 300 cu anal, dar nu face?

Fac anal, daca marimea nu este prea mare :*

 

Multumesc pentru comentarii dragilor :*

Link spre comentariu
Vizitator sweet_madalina
Reputație: 0

M-am programat la Madalina prin SMS si tot ce a urmat din acel moment a depasit orice asteptari.

 

Locatia: Aproape de rondul de la Alba Iulia, o garsoniera interesanta ca impartire, super curata.

 

Madalina: Foarte frumusica la fata; pozele sunt reale si de actualitate. 20 de ani, 1.70m, fara tatuaje, sani numarul 2 si un fund demential. Genul de fata pe care nu ti-ar fi rusine sa o prezinti nimanui. Cuminte, inocenta, dar... pana ajungeti in pat. Pentru ca acolo se rupe filmul.

 

Oral: 11, stiu ca notele se dau pana la 10, dar oralul ei e pur si simplu de nota 11. Incet, cu mangaieri, cu atentie la orice zona, cu deep, cu scuipat, cu batut cu ea peste buze, cu lins doar capul. Nicio femeie nu mi-a supt pula asa cum a facut-o fetita asta. Nici acum, cand scriu recenzia, nu-mi vine sa cred cum a fost.

 

Normal: 10, e pasionala, te strange in brate, te mangaie, vine dupa tine, se lipeste de tine, se freaca de tine, te musca de buze, te linge pe gat, te saruta, iti da palme la cur, ah... si geme intr-un mare fel!

 

Anal: N-am mai avut timp si de asta. Data viitoare!

 

GFE: 10. Sau na, hai sa dau 9 pentru ca la inceput e putin timida si retinuta. Dar dupa ce se obisnuieste cu tine, e mult mai vorbareata.

 

Pret: 300 lei / ora.

 

Ah, si nu mai mancati cacat cu mirosul de transpiratie. Fata miroase a gel de dus si parfum din cap pana in picioare si face dus dupa fiecare numar.

Multumesc frumos :*

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Pai nu prea e ok sa ai inclus in pret un serviciu care poa' sa fie sau poa' sa nu fie. Pentru ca eu as fi vrut sa te vizitez in special pentru anal. Dar fiind un serviciu inclus "la noroc", zic pas.

De acord cu irefutabil. Nu mi se pare ok sa fie același pret pt lipsa analului. Ori il face și pretul rămâne 300, ori nu îl face și scade frumușel la 200 pentru o ora

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Da, cel mai corect așa ar fi. Să existe un preț de bază cu ce se poate face garantat 100%, și restul serviciilor cu "?", care depind de fiecare situație în parte & de persoană, să fie taxate suplimentar. Nu e corect să iei de la 2 persoane diferite aceeași sumă de bani, dar cu servicii diferite...

Doar o umilă părere, fiecare își vinde "marfa" Cum vrea și piața este liberă...

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...