Sari la conținut

sweet_madalina 20 de ani - 0741647171


Vizitator sweet_madalina

Postări Recomandate

Vizitator burlacu1
Reputație: 0

Am fost si eu din nou la domnisoara Madalina,asa cum obisnuiesc de mai bine de 3 luni,cam de 2-3 ori pe saptamana.

Nu stau sa relatez ca nu imi place sa spun lucrurile astea de actiune,pe langa faptul ca tine de intimitatea fiecaruia daca vrea sa zica.

Madalina este o fata de nota 100 daca ar exista aceasta nota .

Este o fata simpla ,draguta,te face sa simti ca faci dragoste cu ea si nu sex.Are o igiena ireprosabila.

Madalina iti multumesc pt tot.

Si cum am iar posibilitatea am sa revin din nou,tinand cont de programul meu foarte aglomerat.

 

Recomand cu toata increderea,lasand pe altii care comenteaza aiurea.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator sweet_madalina
Reputație: 0

Am fost si eu din nou la domnisoara Madalina,asa cum obisnuiesc de mai bine de 3 luni,cam de 2-3 ori pe saptamana.

Nu stau sa relatez ca nu imi place sa spun lucrurile astea de actiune,pe langa faptul ca tine de intimitatea fiecaruia daca vrea sa zica.

Madalina este o fata de nota 100 daca ar exista aceasta nota .

Este o fata simpla ,draguta,te face sa simti ca faci dragoste cu ea si nu sex.Are o igiena ireprosabila.

Madalina iti multumesc pt tot.

Si cum am iar posibilitatea am sa revin din nou,tinand cont de programul meu foarte aglomerat.

 

Recomand cu toata increderea,lasand pe altii care comenteaza aiurea.

multumesc :* :*

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost si eu din nou la domnisoara Madalina,asa cum obisnuiesc de mai bine de 3 luni,cam de 2-3 ori pe saptamana.

Nu stau sa relatez ca nu imi place sa spun lucrurile astea de actiune,pe langa faptul ca tine de intimitatea fiecaruia daca vrea sa zica.

Madalina este o fata de nota 100 daca ar exista aceasta nota .

Este o fata simpla ,draguta,te face sa simti ca faci dragoste cu ea si nu sex.Are o igiena ireprosabila.

Madalina iti multumesc pt tot.

Si cum am iar posibilitatea am sa revin din nou,tinand cont de programul meu foarte aglomerat.

 

Recomand cu toata increderea,lasand pe altii care comenteaza aiurea.

 

Nu pare sa ai un program chiar asa incarcat...te duci de 2 3 ori pe saptamana la ea

 

Intradevar merita sa I faci o vizita , dar simt din partea ta o reclama fortata 

Link spre comentariu
Vizitator burlacu1
Reputație: 0

Nu pare sa ai un program chiar asa incarcat...te duci de 2 3 ori pe saptamana la ea

 

Intradevar merita sa I faci o vizita , dar simt din partea ta o reclama fortata 

Nu e chiar asa,ma duc la ea mai mult seara. dupa ora 19. Nu e deloc fortata ci pt asa este.

Link spre comentariu
  • Membru Premium

Din pacate, încă una care lucrează după principiul primul venit, primul servit. Eventual să sune fraierul "din zona"...

 

Cu toate ca am făcut o programare din timp si am cerut clar de aseara să-mi confirme disponibilitatea la ora convenția, lucru pe care l-a făcut, iată ca astăzi, când, parolist fiind, ii dau de stire ca plec catre dânsa, hop si ea, ca trebuie să amânăm.

 

Dacă m-ar fi anunțat din timp, as fi înțeles.

 

Neserioasă total. M-am enervat cumplit.

  • Like 1

Citat Times New Român
"În viața nu trebuie să alergi după femei și tramvaie, oricum vin altele într-un minut”.

Link spre comentariu
Vizitator burlacu1
Reputație: 0

Din pacate, încă una care lucrează după principiul primul venit, primul servit. Eventual să sune fraierul "din zona"...

 

Cu toate ca am făcut o programare din timp si am cerut clar de aseara să-mi confirme disponibilitatea la ora convenția, lucru pe care l-a făcut, iată ca astăzi, când, parolist fiind, ii dau de stire ca plec catre dânsa, hop si ea, ca trebuie să amânăm.

 

Dacă m-ar fi anunțat din timp, as fi înțeles.

 

Neserioasă total. M-am enervat cumplit.

Iar esti vreunu care iti place sa imprastii cu noroi in ea? Este o fata care si-a respectat mereu programarile si restu,nu stiu ce aveti de tot va place sa mancati cacat mai pe romaneste,sincer? Daca nu va place,de ce mai mergeti la ea? Nici nu cred ca ai facut vreo programare,doar iti place sa denigrezi. Esti liber sa iti alegi ce vrei,dar mai bine,stai in banca ta si langa nevasta-ta.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Scuze ca intervin, dar confratele Gigel Petrescu este un user serios si de incredere si nu trebuie jignit in nici un fel.

E clar ca a intervenit ceva si nu s-a putut onora programarea. Din ce stiu eu si Madalina la randul ei isi respecta programarile.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium

Iar esti vreunu care iti place sa imprastii cu noroi in ea? Este o fata care si-a respectat mereu programarile si restu,nu stiu ce aveti de tot va place sa mancati cacat mai pe romaneste,sincer? Daca nu va place,de ce mai mergeti la ea? Nici nu cred ca ai facut vreo programare,doar iti place sa denigrezi. Esti liber sa iti alegi ce vrei,dar mai bine,stai in banca ta si langa nevasta-ta.

Taci în plm dacă nu stii despre ce e vorba aici. N-are avocați? De unde știi ce si cum am discutat cu ea?

 

Și mă duc si fut pe bani ce vreau, nu trebuie să-ți cer tie voie.

  • Like 1

Citat Times New Român
"În viața nu trebuie să alergi după femei și tramvaie, oricum vin altele într-un minut”.

Link spre comentariu
  • Membru Premium

Scuze ca intervin, dar confratele Gigel Petrescu este un user serios si de incredere si nu trebuie jignit in nici un fel.

E clar ca a intervenit ceva si nu s-a putut onora programarea. Din ce stiu eu si Madalina la randul ei isi respecta programarile.

Mersi,

 

Relatez exact ce s-a întâmplat. Eu nu am dat niciodată țeapă.

Între timp, cu intarziere, duduia mi-a transmis ca a avut ceva probleme personale pe care nu le-a anticipat, si o cred.

 

Asta nu schimbă situația în sine, în care este vorba de nerespectarea programării. Indiferent de motiv.

  • Like 2

Citat Times New Român
"În viața nu trebuie să alergi după femei și tramvaie, oricum vin altele într-un minut”.

Link spre comentariu
Vizitator hexp02
Reputație: 0

Din pacate, încă una care lucrează după principiul primul venit, primul servit. Eventual să sune fraierul "din zona"...

 

Cu toate ca am făcut o programare din timp si am cerut clar de aseara să-mi confirme disponibilitatea la ora convenția, lucru pe care l-a făcut, iată ca astăzi, când, parolist fiind, ii dau de stire ca plec catre dânsa, hop si ea, ca trebuie să amânăm.

 

Dacă m-ar fi anunțat din timp, as fi înțeles.

 

Neserioasă total. M-am enervat cumplit.

Se pare ca suntem mai multi in club si ca acest ,,modus operandi’’ o caracterizeaza; am abordat-o pe whatsapp sambata seara, programarea a decurs fara probleme, mi-a raspuns prompt la intrebari si am stabilit intalnirea pt duminica la 13:00, pana aici totul in regula. Duminica in jur de ora 10:00 primesc mesaj de la ea ca trebuie sa anulam ca nu se simte bine, zic ok asta e, inteleg, bine ca m-a anuntat inainte sa plec de acasa.

La 13:30 posteaza la anunturi emoticonul ei obisnuit care arata ca este disponibila, o abordez in secunda doi ,,ca ma bucur pt ea ca si-a revenit asa repede’’ iar replica ei a fost ca a postat ca sa faca programari pt a doua zi, o scuza penibila de altfel! Concluzia o trage fiecare, nu vreau sa speculez motivul anularii dar este foarte clar pt mine ca nu starea ei fizica a stat la baza ci altceva care tine de caracterul ei.

Astept cu ,,infrigurare’’ comentariile cerberului de serviciu🙂

 

PS: si cand ma gandesc ca la Ilona faceam programari si cu o saptamana inainte si erau respectate la minut.......ce vremuri, ce fata!

Link spre comentariu
  • Membru Premium

Se pare ca suntem mai multi in club si ca acest ,,modus operandi’’ o caracterizeaza; am abordat-o pe whatsapp sambata seara, programarea a decurs fara probleme, mi-a raspuns prompt la intrebari si am stabilit intalnirea pt duminica la 13:00, pana aici totul in regula. Duminica in jur de ora 10:00 primesc mesaj de la ea ca trebuie sa anulam ca nu se simte bine, zic ok asta e, inteleg, bine ca m-a anuntat inainte sa plec de acasa.

La 13:30 posteaza la anunturi emoticonul ei obisnuit care arata ca este disponibila, o abordez in secunda doi ,,ca ma bucur pt ea ca si-a revenit asa repede’’ iar replica ei a fost ca a postat ca sa faca programari pt a doua zi, o scuza penibila de altfel! Concluzia o trage fiecare, nu vreau sa speculez motivul anularii dar este foarte clar pt mine ca nu starea ei fizica a stat la baza ci altceva care tine de caracterul ei.

Astept cu ,,infrigurare’’ comentariile cerberului de serviciu

 

PS: si cand ma gandesc ca la Ilona faceam programari si cu o saptamana inainte si erau respectate la minut.......ce vremuri, ce fata!

Scuze de minus, s-a vrut a fi plus, degetele astea ca niște cârnăciori ...

 

Pe mine nu m-a deranjat atât faptul ca nu a catadicsit sa ma anunțe ca amâna, ci ca nu și-a cerut măcar scuze, ba dimpotriva, a oferit doar justificări. Aprops de ce spuneai, dacă avea caracter se scuza din bun simt.

 

Dacă era profesionista, s-ar fi scuzat din reflex.

 

Deci nu are nici profesionalism, nici caracter.

  • Like 1

Citat Times New Român
"În viața nu trebuie să alergi după femei și tramvaie, oricum vin altele într-un minut”.

Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

ati luat-o razna toti? voi nu vorbiti cu ea niciodata ci cu moldovanul pe care unii dintre noi il stim din vedere.

  • Like 8
Link spre comentariu
Vizitator hexp02
Reputație: 0

ati luat-o razna toti? voi nu vorbiti cu ea niciodata ci cu moldovanul pe care unii dintre noi il stim din vedere.

Unii dintre noi suntem de buna-credinta!🤕
Link spre comentariu
Vizitator sweet_madalina
Reputație: 0

Scuze ca intervin, dar confratele Gigel Petrescu este un user serios si de incredere si nu trebuie jignit in nici un fel.

E clar ca a intervenit ceva si nu s-a putut onora programarea. Din ce stiu eu si Madalina la randul ei isi respecta programarile.

Si chiar le respect foarte mult si programarile si clientii dar atunci nu am avut incotro si trebuia sa aman.Totusi am amanat inainte macar de a pleca spre mine.Anuntam si mai repede daca aveam problema persoanal mai repede,eu imi cer scuze pentru ca sa suparat oricum :*

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Membru Premium

......,eu imi cer scuze pentru ca sa suparat oricum :*

Se accepta scuzele, chiar dacă-s venite cu întârziere.

Citat Times New Român
"În viața nu trebuie să alergi după femei și tramvaie, oricum vin altele într-un minut”.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...