Sari la conținut

sweet_madalina 20 de ani - 0741647171


Vizitator sweet_madalina

Postări Recomandate

  • Oras:Fara
  • Oras:Fara

La Madalina am trecut saptamana trecuta pentru prima data. E usor de gasit locatia, am programat intalnirea prin sms.

 

Mi-a deschis usa semi dezbracata in sutient si chiloti. Cu mine a fost foarte pisicoasa si pupacioasa.

 

Dupa dus m-a luat usor in brate si m-a impins pe pat dupa care si ea hop pe mine. M-a pupacit si mi-a dat limbi fie pe gura fie pe corp.

 

Am inceput ca tot omul cu un oral pana la intarire si apoi normal. La normal accepta orice pozitie si nu se uita pe pereti, e cu tine acolo.

 

La anal am inteles ca e in functie de marime dar nu au fost probleme la mine. singura chestie e ca vrea cu o perna sub ea cam asta a fost singura pozitie in schimb a fost neasteptat de stramta si fara probleme de igiena

 

Locatie cu de toate si asternut curat, prosopul la fel si igiena ei fara reprosuri.

 

Note:

 

Corp: 9 (fata + corp), curul e temelia

Oral: 9 (te linge la oo, usor deep si pune suflet + saliva)

Normal: 10 se implica si geme usor exagerat cateodata dar foarte placut

Anal: 10 (desi fac rar eu spun ca a fost peste ce am mai incercat in trecut la altele)

Locatie: 9 (cam bezna in camera de lucru, doar teve-ul ce mai facea lumina, fara alte persoane in locatie)

Experienta cu prietena: 9+ (eu nu prea caut asta dar ea ofera si se implica mult)

Bani: da pe bani, 200. data viitoare ma bag la 300

 

 

 

 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Reciteste mesajul in fiecare zi. De fiecare data vom astepta pozele azi sau maine 😂

 

Mai vazusem undeva un afis de genul: in aceasta unitate se fumeaza o zi da, una nu. Astazi nu se fumeaza. La fel vedeai in fiecare zi 😂.

Asa si aici. Le pune azi sau maine.

Mai citesti si maine, si tot asa.

Link spre comentariu

Am fost.

 

Ca si concluzie tipa chiar merita. Foarte implicată. Pupacioasa, pisicoasa. Chiar mi-a plăcut. Are o limbă de zici ca e ventuza. Te linge pe tot corpul, pe picioare, fese, sfarcuri, atentie maxima la bijuterii, oral cu implicare si dedicata pulii. Normal bun, e acolo cu tine, geme frumos. Se fute bine.

Corp frumos, să-mi mici dar la locul lor cu sfarcuri erectile. Cur frumos.

Drăguță la fața, ceva probleme cu acneea.

Note:

- aspect 8.5

- corp 8.5- 9

- oral 9 neprotejat cu cim

- Normal 9

- Anal...fața viitoare.

 

....de revenit.

  • Like 8
Link spre comentariu

Vizitator sweet_madalina
Reputație: 0

Am fost.

 

Ca si concluzie tipa chiar merita. Foarte implicată. Pupacioasa, pisicoasa. Chiar mi-a plăcut. Are o limbă de zici ca e ventuza. Te linge pe tot corpul, pe picioare, fese, sfarcuri, atentie maxima la bijuterii, oral cu implicare si dedicata pulii. Normal bun, e acolo cu tine, geme frumos. Se fute bine.

Corp frumos, să-mi mici dar la locul lor cu sfarcuri erectile. Cur frumos.

Drăguță la fața, ceva probleme cu acneea.

Note:

- aspect 8.5

- corp 8.5- 9

- oral 9 neprotejat cu cim

- Normal 9

- Anal...fața viitoare.

 

....de revenit.

:* :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...