Sari la conținut

Ema vizita Brasov - 0733618753


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

În urma recenziilor pozitive, am vizitat-o si eu pe Emma. Nu vreau sa intru prea mult in detalii, voi trece direct la note:

 

Contact - 8 - Telefonic, SMS, am dat destul de greu de ea, dar in final programarea a fost respectată.

 

Locație - 8 - Pe strada Garii, bloc vechi, intrare prin spate, discret, cu locuri de parcare suficiente. Apartament curat, mobilat relativ ok, baia dotată cu geluri de dus, prosop curat, nu am vazut șlapi. Se fumează in bucătărie, la geam, nu se simte miros de țigară.

 

Aspect fizic (subiectiv)- 7-8 - Fotografiile profesioniste de pe topic o avantajeaza, cele făcute de ea cu telefonul reflecta realitatea. Este cam la 1,60 si cred eu vreo 55 kg, nu este chiar slim. Sâni micuți, ok, fundul cu consistență mai moale, placut la pipăit, trăsături regulate.

 

Igiena - 10

 

Atitudine - 9 - Glumeață, vorbareata, per total o fire pozitivă.

 

Oral - 7-8 - Se foloseste destul de mult de mana, s-au simțit putin si dintii, fara deep, cu ceva artificii, per total ok.

 

Normal - 9 - Destul de strâmtă, se misca bine, da contre, te trage in ea, geme placut, am incercat 2-3 poziții, pare ca ii place.

 

GFE - 8-9 - Preludiu reusit, FK susținut, pupici, priviri, mângâieri.

 

De recomandat? Da, celor care pun pret pe servicii corecte. Raport pret/calitate foarte bun.

 

De revenit? Probabil ca da, depinde ce optiuni sunt disponibile in momentul respectiv.

 

Cadou: 200 lei, timp petrecut aprox. o ora.

Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

Trecem direct la subiect nu le prea am eu cu recenziile.

Aspect fizic 10-pe placul meu!

Igiena-10 foarte curata

Atitudine-10 a reusit sa ma scoata din starea de stres si nervi (dupa o zi proasta)

Oral-9 bine executat!

Normal-9 se implică!

 

De revenit, cu siguranță(are ceva a parte ce ma atrage, asta find si prima mea recenzie)

Sa nu uit 200 amenda o oră, per total am stat mai mult de o ora!

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...