Sari la conținut

Ema vizita Brasov - 0733618753


Postări Recomandate

  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

salut, am citit si eu recezi lu fata asta si am zis sa o vizitez.. 

 

in primu rand nu stiu ce au fumat aia cand i-au lasat recezile... in fine.. dupa cum am spus am vizitat-o si eu azi am vorbit pe wp am ajuns la ea ma prmit in casa si mi-a spus sa intru in sufragerie ca in dormitor face o feme curat.. si in sufragerie pe o canape mica eu am 1,85 deci va dati si voi seama cum a fost.. :slap2

 

aspect fizic 6 pozele ei sunt foarte reusite. nici nu am vrut sa stau.. dar daca tot eram acolo am zis hai.. nu ma intelegeti gresit am fost la fete care nu arata asa bine dar erau bune la pat.

 

oral: 4 scur cu mana.

 

normal: 6 ceva mai ok.. na eram si pe o canapea de un metru patrat :laugh2

 

atitudine: 6 e o fata destul de ok din puctu asta de vedere..

 

da, cea mai naspa experienta pe care am avut-o cu o fata de pe nifomane.. o experienta tipic de Pubil24

 

de recomandat? nu, in nici un caz! chiar daca e 100 de lei. nu merita. eu am fost in primu rand ca sta aproape de mine si eram curios ca am vazut recezile bune. sunt niste fete aici la 100 de lei multtt mai ok! 

 

de revenit? mai bine imi bag pula intr un blender

 

Nu sunt baiat rau.. chiar nu sunt, fetele la care am fost pot confirma asta. 

 

dar.. cam asa a fost.. cred ca abia a ajuns si din cauza asta a fost.. asa dar nu e o scuza se primesti pe cineva asa. dupa ce am terminat nici nu am cerut voie la baie pentru ca probabil ca nici nu se putea. m-am sters pe mani si am plecat.  bafta.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

salut, am citit si eu recezi lu fata asta si am zis sa o vizitez..

 

in primu rand nu stiu ce au fumat aia cand i-au lasat recezile... in fine.. dupa cum am spus am vizitat-o si eu azi am vorbit pe wp am ajuns la ea ma prmit in casa si mi-a spus sa intru in sufragerie ca in dormitor face o feme curat.. si in sufragerie pe o canape mica eu am 1,85 deci va dati si voi seama cum a fost.. :slap2

 

 

Eu cred ca ti-a fost foame!ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ ai mâncat o grămadă de litere.ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Eu cred ca ti-a fost foame! ai mâncat o grămadă de litere.

da, nu prea am trecut pe la scoala.. tu stii sa scrii foarte bine! am vazut ca asta faci toata ziua pe forumu asta :laugh2  te bagi in seama si comentezi de totii..  get a life bro..

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

da, nu prea am trecut pe la scoala.. tu stii sa scrii foarte bine! am vazut ca asta faci toata ziua pe forumu asta :laugh2 te bagi in seama si comentezi de totii.. get a life bro..

Mai esti si suparacios.

"Totii"???

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...