Sari la conținut

Ema vizita Brasov - 0733618753


Postări Recomandate

Vizitator fardugol
Reputație: 0

Domnule, cucuculgol te rog frumos sa vb frumos si politicos pe topicul meu. Ai ceva de rezolvat ai PM. O seara buna!

 

Peste 162 de postări sau 50 lei...

Link spre comentariu

Emma...nici nu ma cobor la nivelul tău,cu atât mai puțin la nivelul labagiului ala..

Te-am întrebat frumos, respectuos, unde ai locația... ala(ca un supozitor excentric,și nu e rar ci din contra) s-a băgat in discuție...

Acum tu imi ceri mie sa nu vb obsecn pe postarea ta unde sugi pula și te futi..ce cliseu

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Salutări!

Initial am cunoscut-o pe Emma cand am intalnit o altă domnișoară, ele fiind colege. M-a facut curios datorită faptului că mi-a facut o impresie buna atunci, zic sa o cunosc si altfel ðŸ˜ðŸ˜

ÃŽntâlnirea a fost stabilită pe whatsapp, raspunsul venit promt. Ajuns în zona Onix, am primit adresa completa, Emma imi deschide de după usa, echipată într-o lenjerie crem, cocotată pe tocuri.

M-a invitat înăuntru, ne-am pupat pe obraji, dezinvoltă asa cum ma asteptam, ma invita in bucatarie, ma intreaba ce doresc sa servesc, aleg apa plata.

Socializarea a decurs destul de bine, se pare ca avem subiecte de discuție comune.ðŸ˜ðŸ˜

Ma ridic sa ma cer la dus, dar Emma mi-a luat-o înainte, imnanandu-mi un prosop și aratandu-mi baia.ðŸ˜

Revin de la dus, Emma ma astepta goală în dormitor. Cand am intrat in dormitor, a mers si ea la dus, un plus de la mine.ðŸ˜ðŸ˜

Revenită de la dus, a început distracția. Un pic surprinzător pentru mine.ðŸ˜ðŸ˜

 

Emma: 7,5 - 8 Brunetă, ochi închiși la culoare, draguta, miniona, sani micuti si frumoși cu sfarcuri erectile. Ten deschis la culoare. Un strat adipos cam in plus pe fund si picioare, nederanjant pentru mine, dar ce să-i faci..Coca-Cola asta.ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

 

Locatia: 8,5 garsoniera dotată corespunzator, baia ok, cateva geluri de dus, apa de gura, curățenie.

 

ON: 8,5 soft, umed, lins, sustinut, atenție la oute.

 

NP: 8,5 schimbat două poziții, energică, participă, geme exact atât cât trebuie. S-a umezit cu un pic de saliva, destul de strâmta.

 

FK: 9 senzual, cu inițiativă, a folosit limba destul de mult.

 

GFE: 8,5 cu toate că inițial nu imi parea genul de femeie axată pe GFE, în dormitor s-a schimbat total. Imbratisati, sarutari pe corp, mangaieri, tandră, un pic de perversitate. Mi-a luat mâna, două degete le-a umezit cu limba, apoi ele au ajuns la păsărică ei.🙈ðŸ˜ðŸ˜

 

Tarif: 200/h inițial ii lăsasem 250 in timpul socializării de la începutul întâlnirii, care au rămas acolo, iar la sfârșit mi-a înapoiat 50, specificandu-mi ca este prea multðŸ‘👠Telefonul a stat în bucătărie, probabil pe silentios, deoarece nu s-a făcut auzit deloc.

 

Timp: 1 h DTD in care nu am simtit presiunea timpului, ba chiar eu fiind un pic grăbit, imi spune in gluma: tu te uiti mai des ca mine la ceas.ðŸ˜ðŸ˜

 

Atitudine: 8,5 este o prezență plăcută, genul "ce-i în gușă, și-n căpușă" ðŸ˜ðŸ˜

A reușit să mă incite de cateva ori, facandusi de lucru prin frigiderul aflat lângă mine, atinganduma cu fundul de mine de fiecare data cand il deschidea.ðŸ˜ðŸ˜

 

De recomandat: Da

Pentru amatorii de sex soft cu fete minione si servicii corecte.

 

De revenit: eu Da

A fost o întâlnire plăcută pentru mine. M-am simțit bine.

Multumesc Emma si sper sa ne mai vedem.

  • Like 9
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...